Populiarios sveikatos priežiūros bakalauro programos

Sveikatos priežiūros bakalauro studijos yra sudaromos taip, kad jas pasirinkę studentai galėtų įgyti tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą, kuris yra būtinas norint pradėti karjerą sveikatos priežiūros vadybos ar mokslinių tyrimų srityje tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus įmonėse. Sveikatos priežiūros bakalauro studijas pasirinkę studentai taip pat turi itin geras galimybes įgyti ir techninių bei sveikatos sistemų administracijos įgūdžių, kurie yra itin reikalingi norint karjerą pradėti ligoninėse, klinikose ar kitose medicinos institucijose. Šio tipo studijas siūlantys universitetai, kolegijos bei kitų tipų aukštosios mokyklos dažnai bendradarbiauja su tam tikromis ligoninėmis, klinikomis ar sveikatos centrais, todėl bakalauro studentams gali pasiūlyti įvairias profesinės praktikos ar stažuotės galimybes ir taip įgyti realios darbo patirties. Studentai, kuriuos domina sveikatos priežiūra, bakalauro studijų programą paprastai gali rinktis iš ilgo įvairių specializacijų sąrašo. Vienos iš populiariausių sveikatos priežiūros sričių šiuo metu yra slauga, medicina, viešojo sveikata, sveika mityba, odontologija bei sveikatos priežiūros vadyba. Be to viso pasaulio studentai vis dažniau pasirenka ir fizioterapijos, alternatyvios medicinos bei veterinarijos mokslų bakalauro studijas. Su sveikatos priežiūra susijusių bakalauro programų įvairovė iš tiesų gali suklaidinti, tačiau neleiskite, kad tai jus sustabdytų! Jums tinkamiausios studijų programos paieškas pradėkite peržvelgdami žemiau pateiktą populiariausių ir geriausiai vertinamų sveikatos priežiūros bakalauro studijų sąrašą. Čia galėsite palyginti įvairių bakalauro studijų programas, jų kainas bei trukmes, o taip pat galėsite užpildyti trumpą užklausos formą ir tiesiogiai susisiekti su jus dominančiais universitetais.

Naujai pridėtos sveikatos apsaugos bakalauro programos

Massey University

Mokslo bakalauras žmogaus mityboje

Sausis 16, 2019
Jei esate aistringas dėl maisto ir mitybos ir norite sužinoti daugiau apie tai, kaip mityba daro įtaką sveikatai, tada Massey BSc (Human Nutrition) yra skirtas Jums. Jei esate aistringas dėl maisto ir mitybos ir norite sužinoti daugiau apie mokslas, kaip valgyti, veikia sveikatą, tada Massey bakalauras (žmogaus mityba) yra skirtas jums.

Victoria University

Odos mokslų bakalauras

Sausis 15, 2019
Įveskite naują ir įdomią pramonę, turinčią Dermal Sciences laipsnį VU. Absolventai teikia kompetentingą, veiksmingą ir užuojautą klinikinę priežiūrą odos profesijoje.

Syiah Kuala University

Medicinos studijų bakalauras

Sausis 14, 2019
Medicinos fakultetas buvo įkurtas 1982 m. Balandžio 1 d. Pagal Indonezijos Respublikos prezidento laipsnį Nr. 16/1982, siekiant įvykdyti Ačeho draugijos poreikį turėti medicinos įstaigą. Medicinos fakultetas, turintis A akreditaciją, tapo vienu iš mėgstamiausių fakultetų, kaip matyti iš studentų skaičiaus įsisavinimo kiekvienais mokslo metais.… [+] [-]

Universitetai Lietuvos Respublika

Pakeisti vietovę

Kas yra sveikatos priežiūros bakalauro studijos?

Kas yra sveikatos priežiūros bakalauro studijos?

Sveikatos priežiūros bakalauro studijos studentams suteikia gana tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą, kuris yra būtinas norint pradėti karjerą pasirinktoje sveikatos priežiūros srityje ar tęsti akademinę karjerą ir stoti į magistro studijas. Šių studijų metu studentai taip pat lavina ir savo analitinio mąstymo bei komunikacijos įgūdžius. Bakalauro diplomas paprastai yra minimalus reikalavimas norintiems pradėti dirbti sveikatos priežiūros srityje ar tęsti studijas ir stoti į antrosios pakopos akademinio laipsnio studijas. Dauguma pasaulio universitetų studentams suteikia tiksliųjų mokslo sveikatos priežiūros laipsnį (ang. - Bachelor of Science - B.S. arba BSc), tačiau kai kurios aukštosios mokyklos siūlo ir humanitarinių mokslų sveikatos priežiūros studijas (angl. Bachelor of Arts - BA).

Kokie yra sveikatos priežiūros bakalauro studijų privalumai?

Sveikatos priežiūros bakalauro laipsnį įgiję specialistai gali tikėtis ne tik geresnių profesinės bei akademinės karjeros galimybių, bet ir teigiamų pokyčių asmeniniame gyvenime. Sveikatos priežiūros studijas pabaigę specialistai gali dirbti ligoninėse, klinikose, medicinos centruose ar slaugos namuose, ir rūpintis individų, šeimų ar bendruomenių sveikata. Be to, kadangi sveikatos priežiūros sritis nuolat auga ir vystosi, šios srities specialistai turi gana daug karjeros galimybių. Jie gali visą savo karjerą praleisti besimokydami ir tobulėdami savo srityje. Bakalauro sveikatos priežiūros studijų programos taip pat itin pasitarnauja tiems, kurie siekia akademinės karjeros ir nori stoti į pasirinktas magistro studijas.

Kokie studijų dalykai yra įtraukiami į sveikatos priežiūros bakalauro studijų programas?

Sveikatos priežiūros bakalauro studijų programos paprastai yra kuriamos taip, kad studentai galėtų įgyti bendrųjų su sveikatos priežiūra susijusių žinių. Tad į šio tipo studijų programas paprastai yra įtraukiami tokie kursai kaip gamtos ir socialiniai mokslai, biologija, matematika ir chemija, taip pat ir labiau specializuoti kursai kaip žmogaus anatomija, mikrobiologija, medicininė terminologija ar bio-etika. Be to sveikatos priežiūros studijas siūlantys universitetai į savo programas dažnai įtraukia tokius kursus kaip slauga, sveikatos priežiūros politika, medicinos etika ar sveikatingumo skatinimas. Sveikatos priežiūros studijas siūlančios aukštosios mokyklos dažnai bendradarbiauja su ligoninėmis, klinikomis ar slaugos namais, kuriuose studentai, priklausomai nuo jų pasirinktos specializacijos, gali įgyti ir profesinės praktikos. Priklausomai nuo studento pasirinkto universiteto, bakalauro studijų metu jie gali rinktis juos dominančią sveikatos priežiūros specializaciją ar mokytis bendruosius srities dalykus. Vienos iš populiariausių sveikatos priežiūros specializacijų pasaulio universitetuose yra slauga, farmacija, medicina, odontologija, viešoji sveikata, sveika mityba, fizioterapija bei veterinarija.

Kokių karjeros galimybių galima tikėtis įgijus sveikatos priežiūros bakalauro laipsnį?

Dėl itin plataus karjeros galimybių spektro, kurį suteikia sveikatos priežiūros studijos, būtent šios srities studijų programos yra itin populiarios daugybėje pasaulio šalių. Sveikatos priežiūros studijas pabaigę specialistai gali dirbti tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus sveikatos priežiūros įstaigose. Sveikatos priežiūros studijas baigę specialistai turi daugybę galimybių įsidarbinti sveikatos priežiūros įstaigose, bendruomeninėse organizacijose ar sveikatos apsaugos departamentuose. Be to, sveikatos priežiūros bakalaurą įgiję studentai taip pat gali rinktis tęsti savo akademinę karjerą ir stoti į pasirinktas magistro studijas.

Kiek kainuoja sveikatos priežiūros bakalauro studijos?

Įvairių sveikatos priežiūros bakalauro studijų kaina gali labai stipriai skirtis. Tai priklauso nuo studento pasirinkto universiteto ar kito tipo aukštosios mokyklos, šalies, kurioje studentas nori mokytis, taip pat studijų tipo bei programos trukmės. Kartais studijų kaina iš tiesų gali išgąsdinti - tačiau verta pasidomėti ar ji negali būti padengta. Universitetai dažnai studentams siūlo įvairių tipų stipendijas ar kitų rūšių finansinę pagalbos, kuri gali būti skirta ne tik padengti studijų kainą, bet ir pragyvenimo svetimoje šalyje išlaidas.

Kodėl verta rinktis internetines sveikatos priežiūros bakalauro studijas?

Internetinės sveikatos priežiūros bakalauro studijos yra kur kas lankstesnės už dienines ar netgi ištęstines tos pačios specialybės studijas. Kai kurie studentai netgi sugeba dirbti pilnu etatu ir tuo pačiu metu įgyti internetinį sveikatos priežiūros bakalauro laipsnį. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad tik kai kuriais atvejais yra įmanoma visą sveikatos priežiūros bakalauro laipsnį pabaigti internetu. Taip yra todėl, kad į šio tipo studijų programas yra įtraukiamos ne tik teorinės paskaitos, bet taip pat ir gana daug praktinio darbo. Todėl dauguma internetines sveikatos priežiūros bakalauro studijas siūlantys universitetai studentams suteikia galimybę internetu laikyti teoriniu egzaminus. Tačiau jie paprastai bendradarbiauja ir su tarptautinėmis sveikatos priežiūros institucijomis, todėl vertėtų pasidomėti, ar savo profesinės praktikos negalėsite atlikti šalia jūsų esančioje sveikatos priežiūros institucijoje. Tačiau labiau teorinės sveikatos priežiūros bakalauro programos, tokios kaip viešoji sveikata ar sveikatos priežiūros vadyba, dažnai gali būti pabaigiamos vien tik internetu.