Bakalauras su dideliu Pre-Medical

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Pre-Med apžvalga

Galite mokytis biologijos ar chemijos srityje ir būti „Pre-Med“ keliu.

Dauguma Erskine „Pre-Med“ kursų studentų bus dvigubai didesni už biologiją ir chemiją arba vienas iš pagrindinių, o kitas - mažas. Tai atlikdami užtikrinsite, kad prieš atlikdami MCAT, medicinos mokyklos stojamąjį egzaminą, gausite visas būtinas sąlygas medicinos mokyklai po diržu.

129266_DSCF0174.jpg

Pagrindinė chemija

Chemijos programa „Erskine“ skirta paruošti studentus chemijos ir su chemija susijusių disciplinų karjerai. Chemija yra labai plati studijų sritis , apimanti įgūdžius ir asmenybes nuo labai analitinių ir matematinių iki plačiai vizionierių, sintetinių ir kūrybingų.

Ši įvairovė daro chemijos studijas krikščioniškų laisvųjų menų bendruomenėje idealiu pasirinkimu! Čia, Erskine mieste, mūsų chemijos didieji yra skatinami kurti savo techninius laboratorinius ir mokslinius įgūdžius, tuo pačiu plėtojant esminį chemiko, visuomenės ir bažnyčios santykių supratimą.

Biologija

Biologijos katedra siekia padėti studentams geriau suvokti pasaulį, kuriame gyvename, gerindami jų supratimą apie biologinius mokslus. Biologijos mokslų daktaras pabrėžia atradimą, mokslinį mąstymą ir įgūdžius, reikalingus karjerai ar tolesnėms studijoms.

Erskine'o biologijos katedra sėkmingai baigė profesines, medicinos ir magistrantūros programas, pradedant medicina ir žmogaus genetika, baigiant aplinkos įstatymais ir toksikologija.

Erskinas tikrai yra puiki vieta pasiruošti medicinos mokyklai. Laisvųjų menų išsilavinimas suteikia galimybę mūsų studentams būti visiškai pasirengusiems tvarkyti viską, ko reikia gydytojui, pradedant medicininėmis žiniomis ir baigiant gerąja rašymo praktika jūsų bendravimui kaip gydytojui.

Jei norite suplanuoti šių metų vizito patirtį, mes galime leisti jums įsėsti į biologijos pamoką, kad galėtumėte susidaryti idėją, kaip veikia mokslo skyriai129328_2.jpg

Priėmimas

 1. Prašyti atvykti į Erskine College . Yra 25,00 $ paraiškos mokestis.
 2. Studentams, turintiems teisę gauti JAV vyriausybės pagalbą, pateikite nemokamą paraišką dėl federalinės studentų pagalbos (FAFSA) internete adresu www.fafsa.ed.gov kuo greičiau po spalio 1 d. Erskine federalinis mokyklos kodas yra 003432. reikia kreiptis dėl FSA ID, kad galėtumėte elektroniniu būdu pasirašyti FAFSA elektroniniu adresu fsaid.ed.gov.
 3. Pasirinkite žemiau esančią parinktį, kuri geriausiai tinka jums.
JAV šv

Pirmą kartą besikreipiantys pareiškėjai, kurie koledže ar universitete neįgijo daugiau kaip 24 valandų.

Paraiškų kontrolinis sąrašas, skirtas pirmą kartą „Freshmen“:

 1. Taikyti dabar
 2. Oficialus vidurinės mokyklos transkriptas (užpildytas jaunesnieji metai / rodantys vyresniųjų klasių)
 3. Oficialūs ACT arba SAT arba CLT * balai

Kai tik jūsų paraiškų paketas bus baigtas, priimame sprendimą dėl priėmimo. Priėmus, jūs paprasčiausiai pateikiate registracijos mokestį, kad rezervuotumėte vietą atvykstančioje klasėje. Registracijos mokesčiai priimami tik tuo atveju, jei klasė vis dar yra laisva.

* Erskine College priima klasikinio mokymosi testą (CLT) kaip vieną iš mūsų pasirinktų standartizuotų bandymų rezultatų, reikalingų „Freshmen“ priėmimui, pradedant nuo 2017 m. Rugsėjo.

JAV pervedimas

Aukštosios mokyklos absolventai, kurie yra įstoję į kolegiją ar universitetą ir turi (arba turės) 24 kreditų valandų, užsiregistravusių Erskine.

Programos perkėlimo studentų kontrolinis sąrašas:

 • Taikyti dabar
 • Dalyvavo oficiali koledžai iš visų institucijų

** Šie dalykai reikalingi tik tuomet, jei kolegijoje turite mažiau nei 2,0 GPA arba baigėte mažiau nei 24 val. **

 • Oficiali vidurinės mokyklos stenograma
 • Oficialūs ACT arba SAT balai
 • Kai tik jūsų paraiškų paketas bus baigtas, priimame sprendimą dėl priėmimo.

Priėmus, jūs paprasčiausiai pateikiate registracijos mokestį, kad rezervuotumėte vietą atvykstančioje klasėje. Registracijos mokesčiai priimami tik tuo atveju, jei klasė vis dar yra laisva.

Tarptautinis

Studentai, kurie nėra JAV piliečiai:

 • Turi pateikti SAT.
 • TOEFL - anglų kalbos mokėjimas reikalingas, kai studento gimtoji kalba nėra anglų kalba. Rekomenduojamas TOEFL balas: 70 iBT (internetinis testas).
 • Transkripto pateikimas (turi būti išverstas į US 4.0 klasifikavimo skalę ir turėtų vykti per IEE (Foreigntranscripts.com), WES (wes.org) arba ECE (ece.org). Jei naudojate WES, naudokite WES ICAP vertinimą. naudodamiesi ECE, naudokite kursą pagal kursų vertinimą, kuris leis mums gauti transkripto vertinimą ir oficialų studento stenogramą.

129269_IMG_4260.jpg

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

As one of the oldest and most prestigious church-related liberal arts college in the South, Erskine prizes academic rigor and Christian authenticity. Our graduates lead companies, influence profession ... Skaityti daugiau

As one of the oldest and most prestigious church-related liberal arts college in the South, Erskine prizes academic rigor and Christian authenticity. Our graduates lead companies, influence professional fields, and make their mark on our culture in many other ways. Skaityti mažiau