Pirmieji treji medicininio išsilavinimo metai praleidžiami Koç universiteto Rumelifeneri miestelyje, o klinikinis išsilavinimas suteikiamas Koç universiteto mokymo ir tyrimų ligoninėje, kuri pradėjo veikti 2014 m. Rugsėjo mėn. Sveikatos mokslų universiteto miestelis, kurio plotas yra 220 000 m2, apima: medicinos mokykla, slaugos mokykla, tyrimų laboratorijos ir pažengusiųjų mokymosi centras. Sveikatos mokslų universiteto universiteto tikslas - prisidėti prie kvalifikuoto žmogiškojo kapitalo kūrimo sveikatos priežiūros sektoriuje, pasitelkiant novatorišką požiūrį ir dinamišką komandą pagal Šiaurės Amerikos standartus.

Mūsų mokykla, kuriai nuo pat pradžių patinka pirmieji stojantieji į universitetą, skelbia 15 stipendijų, 25 stipendijas - iš viso 40 studentų, kasmet.

Vienas didžiausių medicininio išsilavinimo, turinčio nedidelį studentų skaičių, pranašumų yra didesnis akademinių fakultetų skaičius vienam studentui. Šis pranašumas suteikia studentams galimybę atlikti mokslinius tyrimus savo interesų srityse ir privilegija aktyviai dalyvauti klinikiniuose darbuose. Pristatydami savo tyrimų rezultatus tarptautiniuose moksliniuose kongresuose, mūsų studentai turi galimybę susitikti su mokslo bendruomene ankstyvame savo karjeros etape. Dėl šios priežasties Koç universiteto medicinos mokyklos studentai baigia į tyrimus orientuotus gydytojus, kurie seka ir taiko medicinos naujoves.

Kita mūsų medicininio švietimo misija yra auklėti gydytojus, turinčius tarptautinę kvalifikaciją. Trečiojo kurso pabaigoje visiems mūsų studentams suteikiama parama laikyti JAV medicinos licencijavimo egzaminą (USMLE).

Apibendrinant išskirtinį fakultetą su puikiais studentais, mūsų mokykla gauna aukštus balus už medicinos specialybės egzaminus ir Jungtinių Valstijų medicinos licencijavimo egzaminus, o tai yra dar vienas reikšmingų mūsų pasiekimų požymis.

Kočo universiteto medicinos programoje yra:

 • Trukmė: 6 metai
 • Mokymo kalba: visi kursai yra mokomi anglų kalba, tačiau studentai privalo mokytis turkų trečiaisiais metais, kad galėtume bendrauti su ligoniais mūsų universitetinėje ligoninėje.
 • Suteikiamas diplomas: medicinos daktaras (MD) diplomas.
 • Užsienio mokslo laipsnio pripažinimas: Kočo universiteto medicinos mokykla įtraukta į patvirtintas mokyklų sąrašus ECFMG (JAV klinikinių magistro programų), Kalifornijos medicinos tarybos ir GMC (Jungtinės Karalystės klinikinių magistrantūros paraiškoms).

Gyvenimo išlaidos ir stipendijos

 • Bendrabutyje esančių bendrabučių apgyvendinimas yra nuo 2 000 iki 5 500 JAV dolerių per mokslo metus.
 • Gyvenamosios išlaidos (maistas, vietinės kelionės, knygos ir kt.) Gali būti apie 5 000 USD per mokslo metus.

Remiantis akademiniais nuopelnus, tarptautiniams studentams yra dalinių studijų stipendijų.

Jums reikia pateikti tik savo internetinę paraišką ir motyvaciniame laiške nurodyti, kodėl norėtumėte gauti stipendiją, ir trumpai paaiškinkite, kodėl.

Tada fakulteto vertinimo komisija nusprendžia, kokį kandidatą įteikti ir stipendiją skirti.

Rekomenduojame kuo anksčiau taikyti geresnes galimybes gauti stipendiją.

Priėmimo sąlygos

 • MCAT - pageidautina mažiausiai 505 taškų arba SAT egzaminų balas 1410 ar daugiau balų
 • TOEFL egzaminų balas yra 80 taškų arba didesnis (jei yra)
 • 2 rekomendacinius laiškus
 • motyvacinis laiškas
 • vidurinės mokyklos diplomas ir nuorašai

Jūs įkėlėte visą šią informaciją į mūsų internetinę paraiškų sistemą.

Daugiau informacijos:

https://international.ku.edu.tr/https://medicine.ku.edu.tr/en/

Programa mokoma:
 • Anglų
 • Turkų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Koc University - Istanbul Turkey »

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 29, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
6 metų
Dieninės
Price
26,500 USD
Metinis mokymas 2019-2020 m. Dalyvauja Koç universitete.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
End Date
Gegužė 2024
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Gegužė 2024