Bakalauras medicinoje, profilis Global Health

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kodėl etninė priklausomybė yra svarbi tiriant diabetą? Kokia šių dienų tuberkuliozės rizika? Ką reiškia „teisė į sveikatą“? Koks skurdo poveikis sveikatai?

Kaip jūs dirbate su bendrosios praktikos gydytoja Amsterdame (160 skirtingų tautybių) su pacientų ir kolegų kultūrine įvairove? Kaip pritaikote gydymo ir prevencijos programas konkrečioms tikslinėms grupėms? Kaip visuotinės epidemijos daro įtaką jūsų darbui?

Pasaulinėje sveikatos mokymosi bendruomenėje mes sutelkiame dėmesį į pagrindinius veiksnius, darančius įtaką asmenų ir gyventojų sveikatai visame pasaulyje. Jų poreikių negalima patenkinti vien tik vaistais. Todėl programa taip pat apima įvadą apie finansus, teisę, socialinius mokslus, aplinkos mokslus, geopolitiką ir Jungtinių Tautų darbą bei kitus.

Studentų grupėje bus daug tautybių. Šios bendruomenės kalba yra anglų. Jūs turėsite įrodyti savo olandų kalbos žinias bakalauro etape ir gali tekti išmokti olandų kalbą, prieš pradėdami medicinos magistro programą. Dauguma klinikinių rotacijų pagrindinėje fazėje yra Nyderlanduose. Vis dėlto mokslinių tyrimų praktika ir kai kurios klinikinės rotacijos gali būti atliekamos ne Nyderlanduose.

Mes ruošiame savo medicinos studentus dirbti medicinos specialistais, tyrėjais ar sveikatos politikos formuotojais bet kurioje pasaulio vietoje.

Programa

1 metai

Užduotys yra susijusios su pagrindinės programos temomis ir įtraukia klinikines žinias į globalų kontekstą. „LC Global Health“ užduotis sudaro įvadinis seminaras, kuriame pristatoma tema, dvi sesijos mažose grupėse su patyrusiu fasilitatoriumi ir baigiamasis seminaras, kuriame grupės darbo rezultatai aptariami ir toliau plėtojami šios srities specialistų. Vykdydami visas užduotis, studentai įgyja kompetencijų, kurios yra svarbios vėlesniam medicinos gydytojo vaidmeniui, kad ir kur jis vyktų.

Užduoties pavyzdys Anemija: Studentai sužino apie anemiją (raudonųjų kraujo kūnelių trūkumą) pagrindinėje programoje, tiria anemijos priežastis ir pasaulinę epidemiologiją. Tiriamos genetinės kilmės, infekcijos, mitybos ir kt. Kompiuterių laboratorijose studentai dirba su modeliais, norėdami eksperimentuoti su statistika ir epidemiologija (kurie sudaro įrodymais pagrįstos medicinos pagrindą). Studentai išmoksta rasti ir interpretuoti medicinos literatūrą. Turėdami įgytas žinias, studentai geba trumpai aprašyti, kokios rimtos anemijos problemos yra šalyse, ir kokių sveikatos programų galima imtis siekiant sumažinti problemą.

Užduoties pavyzdys ŽIV / AIDS: Studentai analizuoja sergančiųjų ŽIV / AIDS dienoraščių seriją. Tai leidžia jiems suprasti, kaip žmonės įgijo ŽIV ir su kokiais medicininiais, psichiniais bei socialiniais sunkumais jie susidūrė gyvendami su šia liga. Seminaruose ŽIV ekspertai, turintys pasaulinės patirties, dalijasi savo patirtimi teikiant priežiūros paslaugas pacientams ir aptaria gydymo atitikties iššūkius, šalutinį gydymo poveikį, nėštumą ar asmeninius santykius. Remdamiesi įgytais bendravimo įgūdžiais, studentai sukuria vaizdo pranešimą ŽIV / AIDS gyvenančiam asmeniui, kuris pristatomas ŽIV ir komunikacijos specialistams.

Mokymo planas

Bakalauro programos metu studentai pirmiausia susipažįsta su pagrindinėmis medicinos disciplinomis, tokiomis kaip anatomija; Biochemija; Fiziologija ir neuromokslai. Antraisiais ir trečiaisiais metais daugiausia dėmesio skiriama susijusių ligų ar būklių grupėms.

Studijuoti užsienyje

  • Studija užsienyje yra neprivaloma
  • Vidutiniškai per 10 savaičių

Patekimo reikalavimai

Priėmimo sąlygos

Konkretūs reikalavimai Daugiau informacijos
ankstesnis išsilavinimas Norėdami, kad tarptautiniai studentai galėtų dalyvauti programoje, turite būti įgiję reikiamą kvalifikaciją, kad galėtumėte įstoti į medicinos bakalauro programą savo šalyje; jūsų vidurinis išsilavinimas turi būti panašus į olandų VWO diplomą ir apimti biologijos, chemijos, fizikos, matematikos anglų kalbos kvalifikacijas.
kiti priėmimo reikalavimai Atkreipkite dėmesį: „Studielink“ žino tik geneeskunde (= olandų kalba medicinai). Pasirinkite laipsnį, į kurį norite kreiptis, „Geneeskunde in Studielink“. Tolesniame stadione paklausime, kurioje mokymosi bendruomenėje norite dalyvauti.

Kalbos reikalavimai

Egzaminas Minimalus balas
IELTS grupė 6.5
TOEFL popierius 580
TOEFL kompiuterinis 237
TOEFL interneto pagrindu 80

„Numerus Fixus“

Ši programa turi numerus fixus, ne daugiau kaip 120 dalyvių per metus.

Paraiškų pateikimo terminai

Studento tipas Terminas Pradėkite kursą
Olandijos studentai 2021 m. Sausio 15 d 2021 m. Rugsėjo 1 d
ES / EEE studentai 2021 m. Sausio 15 d 2021 m. Rugsėjo 1 d
ne ES / EEE studentai 2021 m. Sausio 15 d 2021 m. Rugsėjo 1 d

Mokestis už mokslą

Tautybė Metai Rinkliava Programos forma
ES / EEE 2020-2021 2143 eurai pilnas laikas
ne ES / EEE 2020-2021 32000 eurų pilnas laikas

Nyderlandų vyriausybė ketina perpus sumažinti įstatymų nustatytą mokestį už mokslą konkrečioms pirmo kurso bakalaurų grupėms, pradedant nuo 2018/19 mokslo metų.

Darbo perspektyvos

Gavę magistro laipsnį, galite tęsti karjerą globalios sveikatos srityje ar kitoje medicinos srityje. Galite dirbti ligoninėje, kad taptumėte medicinos specialistu, arba susirasti darbą tyrėju, mokytoju ar patarėju politikos klausimais.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The University of Groningen has a rich academic tradition dating back to 1614. From this tradition arose the first female student and the first female lecturer in the Netherlands, the first Dutch astr ... Skaityti daugiau

The University of Groningen has a rich academic tradition dating back to 1614. From this tradition arose the first female student and the first female lecturer in the Netherlands, the first Dutch astronaut and the first president of the European Central Bank. Geographically, the University is rooted in the Northern part of the Netherlands, a region very close to its heart. Skaityti mažiau
Groningenas , Leeuwardenas + 1 Daugiau Mažiau