Bakalauras dantų chirurgijoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Misija

 • Bendra programos misija turi būti pripažinta naujoviškam dantų gydymui, įsipareigojimui dėl kultūrinės įvairovės, atradimų, mokslo žinių perdavimo, aukščiausių absolventų įgūdžių ir aukščiausio lygio pacientų priežiūros ir aptarnavimo.
 • Dantų programa apima naujas ir tinkamas žinias, technologijas ir įgūdžius, kurie užtikrina studentų mokymąsi, paskatindami savo srities specialistus. Programos tikslas - parengti absolventus, turintiems žinias, įgūdžius ir vertybes, kad pradėtų bendrosios stomatologijos praktiką.
 • Mes suteiksime novatorišką, tarpprofesinio mokymo patirtį, kuri sukurs studentus kaip neatskiriamus sveikatos priežiūros komandos narius ir būsimus lyderius.106982_libraryinside2.png

Skirtingos programos ypatybės

 • Dantų programa yra skirta aukščiausio lygio švietimo, pacientų priežiūros, paslaugų ir mokslinių tyrimų srityje. Jų tikslas yra plėtoti dantų specialistus, kurie naudos 21-ojo amžiaus žinias ir technologijas, kurioms būdingas užuojauta, lyderystė, profesionalumas, kūrybiškumas, tarnyba ir socialinis teisingumas.
 • Mokymo procese yra patvirtinamos naujos technologijos (Endodermic endoskopinis mikroskopas, CAD / CAM karūnėlėse ir tilteliuose ir CBCT radiologijoje), o centrinis sterilizavimo įrenginys yra skirtas infekcijos kontrolei.
 • Studentų mokymai vyksta ant manekeno galvų, kad jie būtų pasirengę dirbti su pacientais. Taip pat mokymai apie pacientus vyksta vasaros laikotarpiu, kad mokiniai praktikuoja ir visapusiškai išnaudotų savo laisvalaikį.
 • Papildomi pakeitimai visada atliekami atsiliekantiems studentams, o papildomos valandos vyksta (4-7 val.) Papildomai studentų klinikinei praktikai.
 • Papildoma mūsų programos pranašuma yra tas, kad dantų moduliai prasideda tiesiogiai 1 laipsnio laipsniu.

Programos tikslai

Programa apima reikiamas žinias, įgūdžius ir profesinį požiūrį bei stiprina klinikinius įgūdžius. Daugiau dėmesio bus skiriama kompetencijoms, pažangos pasiekimams ir integruotam požiūriui į mokymą ir mokymąsi.

Mokymo programa bus tokia, kuri leistų absolventams tinkamai apmokyti bendrąją odontologiją ir paskatinti mokytis visą savo profesinį gyvenimą. Jis skirtas tiems studentams, kurie nori suprasti, analizuoti, prognozuoti ir daryti įtaką dantų profesijai bendrai ir individualiai. Jis taip pat skirtas parengti rūpestingą, kompetentingą, kompetentingą ir kvalifikuotą absolventą, kuris gali prisiimti profesinę atsakomybę už savo pacientus.

Ši programa siekiama:

 1. Plėtoti išsamų biologinių medicinos mokslų supratimą, kad šių pagrindinių mokslų integracija ir koreliacija su klinikine dantų praktika.
 2. Pateikti žinių apie odontologijos praktiką ir atitinkamų įgūdžių ugdymą, siekiant konstruktyviai naudoti šias žinias įvairiose veiklos srityse.
 3. Teikti studentams įrankius, kad jie galėtų pritaikyti žinias ir įgūdžius, kuriuos jie įgijo, sprendžiant teorines ir praktines odontologijos problemas bei vertinant atitinkamą ekonominę politiką.
 4. Parengti analitinius mokymosi įgūdžius, reikalingus profesionaliems odontologams.
 5. Plėtoti dantų srities problemų supratimą ir sugebėti aptikti vaistų sąveiką savo srityje.
 6. Plėtoti kompetenciją diagnozuoti burnos ir dantų ligas, įskaitant supratimą apie bendrų ir burnos ligų santykį.
 7. Skatinti studentus intelektualiai ir paskatinti juos vertinti programų taikomąsias programas įvairioms problemoms ir jų reikšmę įvairiems kontekstuose.
 8. Teikti klinikinį supratimą ir kompetenciją praktikuoti be priežiūros, tačiau sugebėti realizuoti savo apribojimus ir nukreipti pacientus į specialistų patarimus ir priežiūrą, kai yra nurodyta
 9. Skatinti dantų problemų supratimą į daugialypį kontekstą ir suteikti studentams galimybę pagrįsti, kritiškai vertinti, sistemingai analizuoti ir apmąstyti savo ir kitų klinikinę praktiką bei mokymąsi.
 10. Įgalinti absolventus pritaikyti perduodamus įgūdžius, apimančius komandinį darbą, valdyti ir vertinti savo mokymąsi ir (arba) efektyviai jį panaudoti.
 11. Patirtis darbo principų ir būdų iki galutinio termino ir projekto valdymo bei komandos valdymo.
 12. Įgalinti absolventus savarankiškai vertinti / ginčyti alternatyvius metodus ir tiksliai įvertinti / pranešti apie savo / kitus darbus pateisinimu.
 13. Įgalinti absolventus susitvarkyti su sudėtingumu ir (arba) prieštaravimais žinių bazėje ir įsitikinti, kad yra pasirenkami įrankiai darbo vietoje.
 14. Įgalinti absolventus tęsti profesinį išsilavinimą ir žymiai prisidėti prie plačios jų pacientų dantų priežiūros.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

BUE is Egypt’s major university delivering British Higher Education with students graduating with both Egyptian and UK degrees. It is the largest face-to-face provision of British Transnational Higher ... Skaityti daugiau

BUE is Egypt’s major university delivering British Higher Education with students graduating with both Egyptian and UK degrees. It is the largest face-to-face provision of British Transnational Higher Education in the Middle East, leading in Educational Quality, the Student Experience, and Research and Enterprise. Skaityti mažiau