Bakalauras: Venlo universiteto koledžas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Universiteto koledžas Venlo

Universiteto koledžas Venlo (UCV) yra unikalus. Jūs sekite savo interesus ir pasirinkite savo kursus. Tai leidžia jums mokytis klausimų, susijusių su maistu, mityba

Greiti faktai

 • už labai motyvuotus studentus, kurie nori valgyti maistą, mitybą
 • laisvę kurti savo mokymo programas
 • 3 met³, dieninės bakalauro, dėstomos anglų kalba
 • selektyvus priėmimas, prasideda rugsėjį
 • savaitę: 12-14 kontakto valandų, 28 val. savarankiško darbo
 • priklausomai nuo pasirinktos koncentracijos gausite bakalauro arba bakalauro laipsnį baigus studijas
 • Privalomas tyrimo patarimas (bent 45 iš 60 ECTS kreditų per metus)

Kodėl ši programa?

Ar valgydami riebią žuvį daro protingesni? Ar šokoladas jus virsta? Ar norėtumėte sužinoti, kaip "nenatūralūs" E skaičiai yra? Ir sužinokite, kokie mitybos įpročiai mus prižiūri ir užkerta kelią ligai? Tada universiteto koledžas Venlo (UCV) yra programa jums. UCV, jūs turite galimybę susikoncentruoti į maistą, mitybą

Probleminis ir moksliškai pagrįstas mokymasis

"UCV" vertina akademinį smalsumą ir asmeninius ryšius. Mūsų probleminiais mokymais (PBL) ir moksliniais tyrimais pagrįsti mokymosi (RBL) nustatymai skatina aktyvų mokymąsi. Su "PBL" ir "RBL" jūs susiduriate su akademinėmis ir praktinėmis problemomis, kurios verčia jus suformuluoti klausimus, kurių reikia norint suprasti šią problemą. Derinant darbą su mažomis grupėmis ir individualiais moksliniais tyrimais, ieškosite problemų sprendimų ir gausite atsiliepimų, kad padėtumėte išsiaiškinti savo atsakymus. Jūs kontroliuojate savo mokymąsi. Mokytojas padės jums mokytis. Šis formatas padeda jums išsaugoti informaciją, moko jus savarankiškai apmąstyti problemas ir plėtoja jūsų tarpasmeninius įgūdžius.

Visas mokymas UCV vyksta mažose grupėse su daugiausia 12 studentų. Šis nedidelio masto nustatymas skatina jus aktyviai užsiimti pamokomis, suteiks jums erdvės idėjoms vystyti ir užtikrins, kad jūs gausite dėmesį iš dėstytojų. RBL tikslas yra aktyviai plėtoti savo mokslinių tyrimų įgūdžius. Įgūdžių mokymas ir projektai bus moksliniai tyrimai. Ir turėdami glaudžius ryšius su vietos pramone, galite pritaikyti savo žinias ir įgūdžius profesiniame kontekste ir įgyti praktinės patirties, kurią pageidauja darbdaviai.

Jūsų kursų pasirinkimas

Laisvė kurti savo mokymo programas yra įdomi ir motyvuota. Tai taip pat gali būti iššūkis. Pradedant studijas, jūs gaunate akademinį patarėją, kuris padės jums pasirinkti pasirinkimus, kurie atitiktų jūsų interesus, talentus ir ambicijas. Jūsų patarėjas padės jums su tokiais klausimais kaip:

 • Kokie mano talentai ir interesai ir kaip juos išversti į sėkmingą karjerą?
 • Kurie kursai padės pasiekti savo tikslus?
 • Ar turėčiau siekti kitų akademinių galimybių, pavyzdžiui, praktikos?
 • Kaip turėčiau pasiruošti magistro programai? Arba darbo rinka?

Mūsų akademiniai patarėjai padės jums viską, kas susiję su jūsų mokymo programų pasirinkimu, kursų registravimu, pasirengimu jūsų būsimoms karjeros, problemos sprendimo problemomis ir daugybe kitų su studijomis susijusių klausimų.

MaRBLe pagyrimu programa

Per Maastrichto moksliniais tyrimais pagrįstą mokymosi programą MaRBLe trumpam, mes siūlome talentingus trejų metų bakalauro studentus galimybę atlikti savo mokslinių tyrimų projektą. Jums vadovaus patyrę dėstytojai, kurie padės jums tobulinti savo kritinį mąstymą ir mokslinių tyrimų įgūdžius. Tai padės pasirengti karjerai mokslinių tyrimų ar mokslinių tyrimų pozicijas versle.

Kursai

UCV turi unikalią mokymo programą, kuri suteikia jums galimybę studijuoti maistą, mitybą

Koncentracija

"UCV" galite pasirinkti susitelkti ties viena iš mūsų dviejų koncentracijų: socialinių mokslų ar gyvosios gamtos mokslų. Kiekviena koncentracija siūlo platų įvairių disciplinų kursus. Socialinių mokslų koncentracija leidžia pasirinkti psichologijos, sociologijos, ekonomikos, sveikatos valdymo, visuomenės sveikatos ar teisės krypties kursus. Gyvosios gamtos mokslų koncentracija siūlo kursus biologijos, chemijos ir informatikos, fiziologijos ir genetikos. Taip pat galite pasirinkti tarpdisciplininę koncentraciją. Jūs pasirenkate kursus iš abiejų koncentracijų, kad sukurtumėte išties platų profilį.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Maastricht University (UM) is the most international university in the Netherlands and, with 16,300 students and 4,300 employees, is still growing. The university stands out for its innovative educati ... Skaityti daugiau

Maastricht University (UM) is the most international university in the Netherlands and, with 16,300 students and 4,300 employees, is still growing. The university stands out for its innovative education model, international character and multidisciplinary approach to research and education. Skaityti mažiau