Bakalauras vaistažolių mokslų

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Bastyr universiteto vaistažolių mokslai laipsnis užbaigus programą apmoko specialistus, kurie gali reaguoti į didėjančią paklausą fitoterapija ekspertai. Nagrinėdami su meistriškumo žolininkų, studentai įsipareigoja išsamiai ir moksliškai griežtą išsilavinimą. Absolventai baigti programą per dvejus metus ir yra pasirengę patekti į vaistažoles lauką tiesiogiai, pradėti darbą, kaip botanikos medicinos ekspertų ar siekti tolesnio išsilavinimo susijusiose srityse.

Mes yra daugiau nei "augalinės kilmės mokykloje", ir tai yra daugiau nei "žolelių programos." Baigiamajame bakalauro laipsnis yra pirmasis tokio pobūdžio turi būti siūlomi akredituotų universitetų Jungtinėse Valstijose. Programa suteikiančias studentus su tiek mokslo žinių ir daugialypė, asmens supratimą apie augalus, įgalinant juos panaikinti atotrūkį tarp tradicinių Ziołolecznictwo ir šiuolaikinio mokslo spragą.

Studijų žolės akademinėje aplinkoje

Mokymo programa, palengvino mūsų mokyklos Naturopathic medicinos ir departamento botanikos medicinos apima tokias studijų sritis kaip:

 • Botanikos identifikavimas vaistinių augalų
 • Ligų prevencija ir sveikatos priežiūra naudojant vaistiniai augalai
 • Mokymasis auginti žoleles
 • Kultūrinius, istorinius, socialiniams, politiniams ir ekonominiams perspektyvos botanikos medicina
 • Žolelių gamybos ir kokybės užtikrinimo

Anksčiau žolininkų buvo arba savamokslis ar apmokyti per sertifikato programų ar gamybinę praktiką. Ši programa suteikia labai reikalingą akademinius kredencialus į lauką, o taip pat siūlo tradicinį, holistinis tyrimą žolelėmis. Mokymo programa suteikia studentams su gilia įkūrimo dabartinių mokslinių tyrimų metodus, rengiant juos tiesioginių darbo vietų, kaip į vaistažoles srityje žolininkės.

Vaistažolių Programos funkcijos

 • Bastyr universiteto 51-akras miesteliu - šalia nustatytas 316 akrų Saint Edvardo valstybinis parkas - yra puikus lauko klasėje besimokančioms augalus visoje sezonus. Parkas pasižymi mylių miškingoje žygiai, veikia ir dviračiais ir siūlo daug galimybių gamtos tyrimo.
 • Ekspertas fakultetas kartu su stipriu akademiniu konsultuoja programą.
 • Hands-on mokymo programos suteikiančias studentus su realaus pasaulio įgūdžių vertinimo ir palaikyti kokybės kontrolės žolelių, todėl rengiant absolventus tiesioginio užimtumo vaistažoles srityje.
 • 44-valandą praktikumas padeda studentams pereiti užtikrintai darbuotojų, teikia vertingą sąsaja su vaistažolių gamintojus, augintojus, wildcrafting ekspertų, praktikų ir mokslininkų.
 • Bastyr vaistinis augalas sode yra daugiau nei 350 rūšių Vakarų ir kinų žolelių. Sodo leidžia studentams išmokti auginti žolelių ištisus metus, derliaus žolės klasėje tyrimo arba už vaistažoles, ir atitinka atitinkamas darbo studijų valandų.
 • On-campus žolė Lab leidžia studentams gilinti savo įgūdžius fitoterapija sprendimus.
 • Novatoriški klases, pavyzdžiui, šiaurės vakarų žolės ir žolės ir maisto.
 • Vasaros lauko pasirenkamuosius ir studijų užsienyje galimybės apima: Cascade Herb patirtis Island Herb patirtį, dviejų savaičių žolinis vaistas Italijoje pakrovimas patirtį ir vaistažolių medicina kelionę visoje Oregon, among others.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Since its inception in 1978, Bastyr University has been a pioneer in science-based natural medicine. Founders Les Griffith, ND; William A. Mitchell, Jr., ND; and Joseph E. Pizzorno, Jr., ND; along wit ... Skaityti daugiau

Since its inception in 1978, Bastyr University has been a pioneer in science-based natural medicine. Founders Les Griffith, ND; William A. Mitchell, Jr., ND; and Joseph E. Pizzorno, Jr., ND; along with Sheila Quinn, named the school after their beloved teacher and noted Seattle naturopathic physician Dr. John Bastyr. Skaityti mažiau
Kenmore , San Diego + 1 Daugiau Mažiau