Oficialus aprašymas

Nuo kritimo 2017, Akvinietis kolegija siūlys naujas Vaiko gyvenimas specialistė pagrindinis, Parengti studentus patenkinti kūdikiams, vaikams, paaugliams ir jų šeimoms, kurie susiduria medicinines procedūras ar vystymosi riziką poreikius.

Įvairių specialistų laipsnis bus parengti studentus dirbti daug svarbių pareigų, tokių kaip auklėti vaikus ir raidos atitinkamą terminologiją apie procedūras, diagnostika, ar gydymo, ir darbo su šeima remti savo poreikius. Be 2014 politikos pareiškimo iš Amerikos pediatrų akademija "vaiko gyvybei specialistė parama mažėja sedacija naudojimą, radiacija sąnaudas didėja įveikos įgūdžius skausmingų procedūrų, ir padeda sumažinti baimę ir nerimą." Studentai taip pat sužinoti, kaip panaudoti terapines žaisti ir konsultavimo metodus sumažinti baimę ir skausmą, ir kaip vaidinti pagrindinį bendravimo vaidmenį tarpdisciplininiu komanda, siūlanti daugiau vieningą požiūrį išieškojimo vaikui.

Studentai, kurie gali būti puikiai tinka programos:

  • Domina padėti kitiems
  • Atkreipiamas į medicinos srityje
  • gailestingas
  • emociškai protinga
  • Gali būti susiję ir gerai bendrauti su vaikais

Už vaiko gyvybei specialistų paklausa ir toliau matyti augimą. Nacionaliniu daugiau kaip 3000 vaikų gyvenimas Specialistų darbo yra šiuo metu indeed.org vieni. Įsidarbinimo galimybės šią poziciją taip pat tikimasi padidinti iki 12 iki 15% šiame kitais metais. Nors darbo užmokestis gali skirtis priklausomai nuo įdarbinimo, atlyginimų lūkesčiai vaiko gyvybei specialistų svyruoja nuo $ 40-60,000 / metus ir pateikti plačią naudą. Baigusių šią naują pagrindinis rasite įsidarbinimo galimybes ligoninėse, vaikų įstaigas, skubios pagalbos numerius, Dantų biurai, Bendrijos programas ir kitus sveikatos priežiūros ir bendruomenės įrenginių, kurie dirba su vaikais.

Akvinietis yra vienas tik keletą kolegijų visoje šalyje pasiūlyti programą, būdingą vaiko gyvybei specialybę. Programa yra įsikūręs į psichologijos ir patarėju švietimo departamento ir siūlo 3 atskirus takelius, kad geriausiai prisitaikyti studentus, kurie įvairių švietimo patirtimi. Švietimas, sociologija, ir slaugos studentai taip pat turės teisę atlikti vaiko gyvybei sertifikavimo programą užpildant reikiamą kursinių nepriklausomai nuo ir be savo pagrindinių reikalavimų. Laipsnis taip pat atitinka ir viršija vaiko gyvybei sertifikavimo standartus, užtikrinančius, kad absolventai yra gerai pasirengę pradėti darbą šioje srityje.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Aquinas College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date