Bakalauras sveikatos ir socialinės priežiūros valdymo (aukščiausio iki)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso aprašymas

Plėtoti savo įgūdžius ir žinias apie socialinės globos per darbo pagrindu mokymosi ir mokymo auditorijoje mišinys, mūsų populiariausių bakalauro (Hons) Sveikatos ir socialinės apsaugos valdymas.

Šis kursas suteiks jums up-to-data įgūdžių, žinių ir patirties, kad padėtų jums atnešti realią vertę savo darbo vietoje. Studijavimas jų padės jums sukurti geriausią praktiką ir suteikti jums darbo patirtį per tarpžinybinio kultūrą.

Būsite skatinami apmąstyti savo darbą pagal savo vertybes ir moralinį pagrindą. Jūs turėsite galimybę tyrinėti pagrindines problemas šiame sektoriuje per komandinio darbo veiklos, individualios studijų ir stažuočių.

Graduate Management Admission Test arba BSC (Hons) Sveikatos priežiūros ir socialinės rūpybos valdymas Žinoma padidina tyrimus prisiimtus fondas laipsnį ir toliau stiprinti savo įgūdžius.

Moduliai apima:

  • Įrodymai praktikoje - svarbi praktika - Tarpžinybinis ir partnerystę - Išplėstinė tyrimų metodai - Disertacija, prižiūri mokytojas.

Temos sutelktas į pastarojo meto studentų apimti, psichologines strategijas, valdyti savo karjerą, lyginamoji (Europos) vaikų ir socialinės priežiūros paslaugas.

Mokymo ir vertinimo

Vertinimas yra per kursinių, bandymus žinių ir supratimo bei raštu užduotis. Mokymas ir mokymasis yra per paskaitas mišinio, prižiūri diskusijų, grupelė darbo ir prezentacija.

Tolesnio mokymosi galimybes

Baigę BSC (Hons) galite pereiti į antrosios pakopos studijų, tokių kaip magistro studijų socialinio darbo ir PGCE.

Karjeros

Šie kursai atverti karjeros kelius sveikatos ir socialinės priežiūros sektoriuose, pvz registruotas valdytojas vaikams / suaugusiems nustatymus arba paramos šeimai darbuotojo įvairovė. ir duoti jums vieną dieną darbo potencialą į valdymo ar priežiūros funkcijas.

Patekimo į rinką reikalavimai

Norėdami užima apie bakalauro (Hons) laipsnis vietą, Jums reikia yra baigę FDA sveikatos ir socialinės priežiūros studijų ar susijusios disciplinos, arba turėti atitinkamą HND.

Brandaus studentai, kurie neatitinka šių formalių įvažiavimo reikalavimus kviečiame kreiptis, jei jie gali įrodyti savo suinteresuotumą ir patirtį studijų srityje.

Dėl šių kursų pobūdžio, jums bus paprašyta pasitikrinti atskleidimas ir draudimas čekį (anksčiau žinomas kaip CRB) prieš pradedant bet kokius investavimo darbą.

Įrašų Ankstesnio mokymosi

Pagal schemą žinomas kaip "pripažinimo ankstesnio mokymosi" jums gali būti teisę reikalauti kreditus jau gautų atitinkamas kvalifikacijas. Prašome susisiekti su kolegiją aptarti tinkamumo kriterijus, procesą ir dokumentai, kuriuos būtina remti bet kokią pretenziją.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Located in Taunton the County Town of Somerset, in the heart of the South West, Somerset College offers an extensive range of Further and Higher Education courses as well as skills training in a warm, ... Skaityti daugiau

Located in Taunton the County Town of Somerset, in the heart of the South West, Somerset College offers an extensive range of Further and Higher Education courses as well as skills training in a warm, friendly and welcoming environment. Our success speaks for itself with fantastic achievements and great careers for our students. Skaityti mažiau