Bakalauras Slaugos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mokslo bakalauras Slaugos laipsnis suteikia studentams septyni laisvieji menai, kartu su stipriu mokslo fondas, vertingą kartu per sveikatos priežiūros srityje. Slaugos didžiųjų patirti klasėje, laboratorijoje, ir klinikinius įvairovė su ant įvairių ir pažeidžiamų gyventojų dėmesio.

Slaugos studentai mokosi įgūdžius, žinias ir krikščioniškąsias vertybes, būtinas profesinės klinikinėje praktikoje ir vadovavimo sveikatos priežiūrą. Programa taip pat rengia studentus tęsti mokslą aukštosios mokyklos.

WLC slaugos didžiųjų veikti keturių pagrindinių sričių: dvasinių, etinių, intelektinės ir socialinės. Yra klasėje, laboratorijoje, ir klinikinius įvairovė su ant įvairių ir pažeidžiamų gyventojų dėmesio. Studentai įgyja praktinės patirties WLC anketa slaugos modeliavimo laboratorija. Kitos temos įtrauktos į programą daugiausia dėmesio skiriant senėjimo, gimdydama vaikus, pediatrija, psichikos sveikatos, bendruomenės sveikatos ir vadovavimas.

What makes programa Skiriamasis?

Visų pirma, ši programa pabrėžia paslaugą kitiems. Pagrįstas iš tarno vadovavimo principų, WLC slaugos studentų sukurti tvirtą mokslinį pagrindą krikščionių aplinkoje. WLC slaugos studentai daryti su aukšto lygio sėkmės, dažnai gauna darbą siūlo iki baigimo.

Mokslininkai ir TYRIMAI

Vietos Klinikiniai galimybės

Studentai turi klinikinius išgyvenimus stacionarinių reabilitacijos vienetų, padedamo gyvenimo įrenginius, pradinės mokyklos, ilgalaikės priežiūros, darbuotojų sveikatos ir bendruomenės aplinkoje. Froedtert ligoninė (A 1 lygio traumos centras) ir Vaikų ligoninė Wisconsin, įsikūręs visoje nuo WLC gatvėje, suteikti galimybes studentams reguliariai dalyvauja ūmių sveikatos priežiūros įstaigose.

State-of-the-art įrenginių

Slaugos programa yra Generac salėje. Tai 81700 kvadratinių pėdų įrenginio leidžia undergrads patirti state-of-the-art įrangą ir technologijas, kad studentai daugelyje kitų institucijų nebūtų prieigą prie iki aukštosios mokyklos. Slaugos didžiųjų mokomi slaugos laboratorijoje, kuri apima vidutinio ištikimybės Zmondse simuliatoriai ir šešių atskirų pacientų priežiūros srityse ir darbo vietų. Simuliatoriai leidžia studentams imtis gyvybines, išgirsti širdies ir plaučių garsai, rūpintis žaizdų, ir įsteigti IVS, praktikuojančių savo įgūdžius prieš gydant realių pacientų.

Po pamokų

Auklėtojai galimybės

Studentai gali dalyvauti preceptorship, kuri suteikia jiems 120 valandų vienas ant vieno mokymą. Vaidmuo yra puikus skatinant būsimą darbo pasiūlymų ir suteikia studentams galimybę turėti realaus pasaulio patirtį slaugos pagal patyręs profesinio orientavimo. Ši patirtis dažnai veda prie darbo pasiūlymus iki baigimo.

Globali sveikatos priežiūros apsauga

Kaip dalį savo reikiamo mokymo programą, slaugos studentai keliaus į Zambijos ne savo jaunesniuoju metų pabaigoje studijuoti sveikatos priežiūros programas visame pasaulyje įgyvendinimą. Nors jie pastebi medicinos praktiką ir procedūras, vietos klinikose ir ligoninėse, sužinoti apie įvairių kultūrų, ir vykdyti sveikatos ugdymo programas.

Aukštosios mokyklos ir karjera

Aukštosios mokyklos

WLC slaugos laipsnis, kartu su realaus pasaulio patirtį, teikia būtiną kontekstą įtraukti į daugumos aukštosios mokyklos programas.

Karjera

Bakalauro laipsnį slaugos nuo WLC gali sukelti sėkmingą karjerą platų nustatymų, įskaitant Bendrijos klinikose, miesto ar kaimo ligoninių ir menkus išteklius šalyse. Slaugos didžiųjų at WLC yra siūlomos darbo vietos iki gradacijos dėl reputacijos programa uždirbo gaminti studentams, kurie rodo neliečiamumą ir yra rūpestinga ir profesionali. WLC slaugos absolventai šiuo metu palaikykite pageidaujamas pozicijas avarinių kambariai, intensyvios slaugos skyriuose, traumų vienetų, ob-Gyn vienetų, ir onkologijos vienetų. Šiuo metu jie dirba Froedtert ligoninė, Aurora Šv Luko medicinos centras, Aurora Sinai medicinos centras, Vaikų ligoninės Viskonsinas, ir Kolumbijos Marijos ligoninės, taip pat kitų nustatymų visoje šalyje įvairovė.

SLAUGOS PROGRAMA ANKSTYVAS PRIĖMIMAS

Viskonsinas liuteronų kolegija pripažįsta labai konkurencinga pobūdį kolegialių slaugos programas. Ankstyvoji priėmimo procesas yra skirtas motyvuotų slaugos kandidatų, kurie šiuo metu žengiantiems per savo vyresniojo metus vidurinėje mokykloje, siekiant užtikrinti jiems iš kolegijoje anketa plačiai gerbiamą slaugos programos vietoje.

12
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Wisconsin Lutheran College is a four-year liberal arts college affiliated with the Wisconsin Evangelical Lutheran Synod. It is located in Milwaukee. The college has a two-semester academic year and aw ... Skaityti daugiau

Wisconsin Lutheran College is a four-year liberal arts college affiliated with the Wisconsin Evangelical Lutheran Synod. It is located in Milwaukee. The college has a two-semester academic year and awards the Bachelor of Arts, Bachelor of Science, Bachelor of Science in Nursing, and Master of Arts degrees with liberal arts and professional majors and several pre-professional programs. Skaityti mažiau