Bakalauras Radiologijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Karščiausios interjero ir tirti struktūras dirba Radiologijos technologė. Žinant žmogaus kūną, analizuoti metalo konstrukcijas, eksploatuoti radioaktyviųjų šaltinių yra kai kurių profesinės veiklos suformuotų šioje srityje.

O Radiologijos technologė Tai gali užsiimti veikla, naudojant jonizuojančiąją spinduliuotę ir diagnostikos, po to, technologinės pažangos sudėtingumo. Atitinka didėjančią paklausą specialistų aukštos kvalifikacijos kilus darbo rinką, kuri yra linkęs būti labiau reiklūs.

darbo rinka

Į Radiologijos specialistų technologai yra greitai absorbuojamas iš darbo rinkos, nes jis sudaro naują profesiją plačiai priimtas šiandien.

Pagrindiniai darbdaviai Brazilijos ir visame pasaulyje yra paveikslėlio klinikos, ligoninės diagnostikos centrus Vaizdo, bendrovės, atsakingos už neardomuosiuose bandymų statybvietėse, oro uostuose, automobilių gamintojų, gėrimų pramonė, naftos platformose, įranga atstovybių Įmonės į biomedicininės inžinerijos orientuota į diagnostikos, be kita ko.

laukas

Jūs galite veikti po darbo proceso valdymo visose diagnostinės radiologijos specialybių (Tradicinė radiologijos, kompiuterinės tomografijos, branduolinio magnetinio rezonanso, kaulų Densitometry ir Mamografija), įskaitant kokybės užtikrinimo programoms įgyvendinti (QGP), vaizdo įgijimo specialias procedūras branduolinėje medicinoje, taip pat yra atsakingas už paraiškų teikimo procedūras radiacijos radioterapija.

Į Radiologijos Technologas gali pasinaudoti priežiūros veikla ir RADIOPROTECTION ir plėtoti mokslinius ir technologinius tyrimus į radiologijos srityje.

Kitas veikimo būdas yra pramonės Radiologija, jeigu tai profesionali atlieka nenaikinamąjį bandymai karinių jūrų pramonės dalimis, automobilių, naftos platformose ir dujų vamzdynų, taip pat maisto produktų švitinimo.

TIKSLAI

Bendra:

Forma aukščiausio lygio techninių specialistų, kurie tinkamai panaudoti aukštųjų technologijų įrangos sveikatos srityje, su kuriomis susiduria diagnostikos vaizdavimo paslaugų ir susijusių institucijų.

specifinis:

• Paruoškite profesionalus dirbti radiologijos srityje, plėtoti mokslo, technologijų ir žmogaus įgūdžių etiško ir kvalifikuota praktikos atlikimo; • Suteikti teorinių ir praktinių žinių, reikalingų visiškam mokymo ir tinkamai atlikti profesinės radiologijos, taip pat teisės aktų sąvokas žmogaus santykių ir profesinės etikos; • Susitikimas regioninių ir nacionalinių rinkų, sudarančių kvalifikuotus ir atnaujintus profesionalams, kurie sekti mokslo ir technologines naujoves ir turintys praktinę patirtį šios srities žinias poreikius; • Užtikrinti profesinio profilio užbaigimo eigą ir jo gyvenimo organizacijos identitetą; • skatinti verslumo įgūdžius ir supratimą apie technologinio proceso, jo priežasčių ir pasekmių vystymąsi; • Skatinti gamybos ir mokslinių ir technologinių inovacijų ir jų taikymas darbo vietoje; • Skatinti suprasti ir vertinti socialinių, ekonominių ir aplinkos poveikio gamybos, valdymo ir steigimo technologijos; • Skatinti galimybę nuolat mokytis ir prisitaikyti prie pokyčių darbo sąlygų, taip pat pateikti papildomos tyrimą magistro lygio kursus.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2016

Apie mokyklą

Developing the society through quality services related to education and culture.

Developing the society through quality services related to education and culture. Skaityti mažiau