Bakalauras Pre Med (Biologijos akcentas)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Pagrindinė biologijos kryptis rengia studentus medicinos profesijų, maisto ir kokybės kontrolės, vaistų, aplinkosaugos, biologinių tyrimų ir kt. Srityse. Biologija yra auganti sritis su naujais genomikos, medicinos, molekulinės biologijos ir biotechnologijų laimėjimais. Mūsų fakultetas yra įsipareigojęs palengvinti mūsų studentų aukščiausio lygio žinias ir techninius įgūdžius, kad jie galėtų reikšmingai prisidėti prie pasirinktos srities ir gerbti Kūrėją savo pašaukimuose.

Greenville University " biologijos pagrindas reikalauja visapusiško poveikio visam laukui, tačiau leidžia lanksčiai pabrėžti kiekvieno studento ypatingą susidomėjimą ir karjeros tikslus. Neseniai baigęeji absolventai studijavo botanikos, molekulinės genetikos ir kitų sričių biologiją. Kiti įstojo į konkurencingas profesinio mokymo programas medicinoje, odontologijoje, fizioterapijoje ir veterinarijoje.
Mūsų dėstytojai yra pasirengę suteikti akademinę mokymosi aplinką, kuri studentams leistų klestėti ir išaugti į labai kompetentingus specialistus. Mūsų fakultetas suinteresuotas visų mūsų studentų, tiek klasėje, tiek ir iš jos, ir mes dirbame su kiekvienu studentu, norėdami parengti savo karjeros planus. Iš tikrųjų per pastaruosius 10 metų 85-90% mūsų studentų, kurie kreipėsi į medicinos mokyklą, buvo priimti.

Biologijos skyriuje mūsų mokiniai yra skatinami ištirti biologinio mokslo etines ir moralines pasekmes ir yra įkvėpti atsakyti į šiuos klausimus kruopštus ir krislingu būdu.

Greenville College

" Greenville University biologijos programoje galėsite:

 • Gauk visapusišką išsamų išsilavinimą per biologijos, chemijos, genetikos, mikrobiologijos ir ekologijos kursus.
 • Pradėkite įsigyti vertingos patirties pirmakursių metus, naudodami STEM įrangą ir naujausias laboratorijas.
 • Dalyvaukite vasaros mokslinių tyrimų projektų, stažuočių ir praktinių galimybių, pavyzdžiui, Bendrijos sveikatos projektų (CHNA) partnerystės su HSHS šventos šeimos Greenville, taip pat praturtinti patirtį visoje prieš sveikatos programą.

Kodėl užsidirbk savo " Greenville University biologijos bakalauro Greenville University ?

Mūsų biologijos bakalauro laipsnis - tai praktinis, į mokslinius tyrimus orientuotas švietimas. Vadovaujantis profesionalais, mūsų biologijos programa suteikia jums galimybę pritaikyti savo mokymą tiesiai į jūsų būsimą karjerą.

Sėkmė ir sėkmės istorija prieš pradedant gydymą ir priešlaikine sveikata. Absolventai sutinka, kad biologijos programos kokybė yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl jie lankė Greenville University . Daugelis mūsų absolventų tęsė tapti gydytojais, medicinos vadovais ir apdovanoti apdovanojimais už savo medicinos darbą, pavyzdžiui, dr. Catherine Weyers Moore , dr. Mandy Swanson ir dr. Camille Dunkley.

Greenville College

Įėjimo reikalavimai

alt = "" Greenville College "pripažįsta studentus, norinčius siekti laisvųjų menų ugdymo evangelikų krikščionių kontekste. Šios bendruomenės nariai yra arba įsipareigoję Kristaus, arba yra linkę į krikščionišką perspektyvą. Kandidatai vertinami atsižvelgiant į jų akademinius įrašus, testų rezultatus , nuorodos, interviu ir dalyvavimas neakivaizdinėje veikloje. Studentai, norintys įsidarbinti, privalo pateikti:

 • Užpildytas prašymas dėl priėmimo, įskaitant visą atsakymą į paraiškos esė
 • Vidurinės mokyklos nuorašai
 • Kolegijos siužetai (jei studentas anksčiau dalyvavo kituose kolegijose)
 • ACT arba SAT balai (reikalaujama tik įstoti į pirmąsias mokyklas ir perkelti studentus, turinčius mažiau nei 30 kolegijų kreditų)
 • Nuorodos (tik jei to reikalauja Priėmimo komitetas)

Priėmimo skyrius kiekvieną bylą peržiūri atskirai, todėl visi studentai, norintys studijuoti, turi užpildyti paraiškos formą, tačiau alt = "Greenville koledžo fakultetas nustatė gaires, kuriomis paprastai priimami sprendimai dėl priėmimo:

Freshmen:

 • Baigė kolegijos parengiamąsias studijas vidurinėje mokykloje
 • Į viršų 50% vidurinės mokyklos klasėje
 • ACT kompozicija 18, arba SAT (matematikos kritinis skaitymas) 860
 • Vidurinės mokyklos GPA ne mažesnė kaip 2,25 / 4,0

Pervedimai:

 • Baigė bent 12 perleidžiamų kolegijų kreditų
 • Kolegijos GPA ne mažesnė kaip 2,25 / 4,0

Pastaba: jei studentas yra baigęs mažiau nei 30 koledžo kreditų, aukščiausiojo mokyklos įrašas ir testo rezultatai taip pat naudojami nustatant priėmimą. Pastaba: jei studentas nėra gimtoji anglų kalba, tada kolegija svarsto TOEFL vietoj ACT arba SAT pirmam laikui ir gali reikalauti TOEFL perdavimo studentui. Tikslus kursų pasiskirstymas nereikalingas, tačiau Kolegija rekomenduoja, kad bent vienuolika iš mažiausiai šešiolikos vienetų, kuriuos uždirbo kolegijos parengiamieji dalykai. Labai rekomenduojama, kad įstojant į studentus būtų:

 • ketverių metų anglų kalba vidurinėje mokykloje
 • po vienerių metų algebra ir geometrija
 • dvejų metų užsienio kalba
 • bent vienerius metus laboratorinių mokslų
 • vieneri metai Amerikos istorijos.

Tačiau kiekvienas kandidatas bus įvertintas remiantis atskirais įgaliojimais, pateiktais Kolegijai remiant paraišką.

* Specialioji pastaba: studentas, siekiantis išsilavinimo laipsnio su alt = "" Greenville College ", kuris ACT pateikia sudėtinį 22 balą (sudėtinis balas turi apimti ir rašymo dalį), galės naudoti savo sudėtinį ACT vietoj TAP / Illinois pagrindinių įgūdžių testas.

Atkreipkite dėmesį, kad ACC sudėtinis balas turi būti pateiktas priėmimo procese į alt = "Greenville College". Alt = "" Greenville College "priima mokinius pagal besikeičiančią tvarką, todėl konkretaus paraiškų pateikimo termino nėra.

Studentai gauna pranešimą apie priėmimą per dvi savaites po to, kai jų priėmimo dokumentas yra baigtas. Priėmimo komisija pasilieka teisę prašyti asmeninio interviu su studentu prieš universitetą prieš priimant galutinį sprendimą dėl leidimo. alt = "" Greenville College "turi teisę atsisakyti priimti ar priimti readmisiją bet kuriam studentui savo nuožiūra.

Kolegija nediskriminuoja savo edukacinių programų ar veiklos dėl negalios, rasės, tikėjimo, spalvos, lyties ar nacionalinės kilmės, kuri visiškai atitinka 1964 m. Pilietinių teisių įstatymo VI antraštinę dalį ir Illinoiso valstijos įstatymus .

Karjeros perspektyvos bakalauro laipsnį biologijos.

Biologijos laipsnis atveria duris kelioms sparčiai augančioms profesijoms. Mūsų bakalauro laipsnis biologijos Greenville University suteikia jums konkurencinį pranašumą darbo rinkoje ir švietimo fondas jums reikia, kad būtų sėkmingas.

Karjeros galimybės biologijos laipsniui:

 • Gydytojas
 • Stomatologas
 • Gydytojo asistentas
 • Slaugytoja
 • Botanistas
 • Vaistininkas
 • Medicininiai tyrimai
 • Teismo ekspertas
 • Laukinės gamtos biologas
 • Jūrų biologas

110169_110102_image.jpeg

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Greenville University was founded in 1892 by the Free Methodist Church with the intent to provide a distinctive, Christ-centered college education for men and women. The college's first president, Wil ... Skaityti daugiau

Greenville University was founded in 1892 by the Free Methodist Church with the intent to provide a distinctive, Christ-centered college education for men and women. The college's first president, Wilson T. Hogue, used the motto "education for character" to describe the college's purpose. Its mission 120 years later - empowering students for lives of character and service - echoes that purpose. Skaityti mažiau