Bakalauras pedikiūras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Podiatras yra sveikatos priežiūros specialistas, kuris susijęs su odos problemomis ir nago ir visų, susijusių su pėdų struktūros ir pėsčiomis (arba veikia) sąlygomis. Šio specialisto paramedikas valdymas gali būti švietimo, prevenciniai ir gydomieji.

Su arba be recepto, jis suprato, po visiškos fizinės egzaminas, priežiūra, konsultuoja bagažinėje, projektuoja ir gamina įrangą apsaugos arba korekcija ir padai.

Podiatras siekiama užkirsti kelią, atkurti ir kompensuoti patologijų ir / ar vietos renginius ir ne sisteminis, susijusius su savo pacientų pėsčiomis (vaikams, suaugusiems, sportininkams ir vyresnio amžiaus).

Pripažino INAMI, taip pat privalo rūpintis diabetu sergantiems pacientams.

Jis gali naudotis vienas arba įvairių specialistų komanda, privačia praktika, ligoninėse, slaugos ir globos namuose, medicinos centrai, sporto klubai, ...

Profesionalus mokymas

Trijų metų visiško fizinio krūvio susidarymas, per dieną, sudaro:

• 1/3 fundamentaliųjų mokslų,

• 1/3 podiatry art (įskaitant laboratorijos)

• 1/3 klinikinių kursai ir seminarai

"Švietimas Outreach, mokslo ir žmogaus

Mokymo komanda susideda iš lauko specialistų ir mokytojų, besispecializuojančių podiatrija srityje.

Nors pagrindinis ir lydintis, mokymai palaiko autonomiją, atsakomybę ir dalyvavimą studentas. Komanda skatina aktyvių mokymo metodų, skatinančių refleksyvumo, tarpdalykinius ryšius, mokslinius tyrimus ir inovacijas.

Mokymo tikslai:

Podiatras mokymas turi du pagrindinius tikslus:

• mokymosi metodai podiatric tyrimai ir gydymas eilės struktūriniai ir funkciniai sutrikimai statinis, dinaminis biometrinių anomalijų ir sutrikimų, susijusių su neurologiniais ir kraujagyslių sutrikimų,

• Antra, studentas turi įgyti įgūdžių profilaktinės ir terapiniam gydymui epidermio ir nagų pėdų negalavimų.

Kaip paramedikas, vienas iš Podiatras prioritetų yra pažvelgti į visą patologijos ar priežasties (-ių) vienos (-ų) -ci. Ši kompetentinga profesionalus požiūris leidžia jam įtvirtinti savo intervencijos podiatrist į visuotinio požiūrio į asmenį.

Kas yra galimybės?

Į privačia praktika Podiatrist arba paciento namuose, ligoninėse, slaugos namuose, geriatrijos institucijų, diabeto, ortopedijos paslaugos, sporto centrai ... Jo vaidmuo yra išvengti pėdų ligas, turi būti gydomi technologijos patarimas, dalyvauti mokslinių tyrimų statikos ir dinamikos vaikščioti.

Podiatras naudojasi įvairių sričių prevencinės ir gydomosios sveikatos priežiūros globos įstaigose tokių bendrųjų ir specializuotų ligoninių.

Jis norėjo specializuotų paslaugų sprendimo neįkelia diabetinės pėdos jo tam tikros kompetencijos priežiūros ir padai.

  • Privati ​​praktika arba medicinos ar paramedicinos centras,
  • Ligoninės praktika (diabetas, ortopedija, geriatrijos ...)
  • Praktika slaugos namuose
  • Pagrindinis praktikos
  • Veikla sporto ratą ...
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

L’asbl, dont le siège social est établi à Forest (1190), avenue Besme n°97, a pour but d’organiser de l’enseignement. Elle peut poser des actes se rapportant directement ou indirectement à son but ou ... Skaityti daugiau

L’asbl, dont le siège social est établi à Forest (1190), avenue Besme n°97, a pour but d’organiser de l’enseignement. Elle peut poser des actes se rapportant directement ou indirectement à son but ou de nature à faciliter la réalisation de celui-ci. Skaityti mažiau