Bakalauras mitybos ir fizinio aktyvumo mokslo

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Pratimai ir mityba yra neatsiejama geros sveikatos. Be mitybos ir vykdyti mokslo studijų programą, jūs išmoksite derinti visa maisto mityba su patirtimi pratybų mokslo ir holistinio sveikatos. Jūs sukurti išsamių žinių apie organizmo fiziologiją ir mechanikos, taip pat iš proto-kūno gerovės supratimą ir mitybos vaidmenį sveikatai.

Ir įgyti giliai suprasti poveikio tinkama mityba ir fizinis aktyvumas turi sveikatos ir gerovės, Baigusių šią programą yra pasiruošęs tarnauti keletą vaidmenų vienu nauju sveikatos paradigma priešakyje - viena, kad akcentuoja prevencijos ir gerovę.

Programos funkcijos

  • Šiuolaikinės mokymo Įranga - Studentai plėtoti įgūdžius pratybų testavimo ir tyrimų pilnai įrengta pratybų mokslo laboratorijoje. Mūsų modernus visa maisto mityba virtuvė siūlo studentams vieta plėtoti kulinarijos įgūdžius ir supratimą apie mitybos koncepcijos.
  • Praktinės patirties - Bastyr sukūrė santykius su zonos medicinos centrai, sporto medicinos klinikų ir sveikatos klubuose, kur studentai gali įgyti praktinės darbo patirties.
  • Aukštos kvalifikacijos dėstytojai kartu su mažos klasės dydžių ir stiprios konsultuoja programą.
  • Gerai suapvalinti požiūrį - Mokymo apima kursus pratybų fiziologijos ir biomechanikos, pagrindinių mokslų, mitybos ir sveikatos psichologijos, kurie visi ugdyti tvirtas, niuansų supratimą apie sveikatos ir gerovės.
  • Derlingas mokymosi aplinka - Bastyr anketa 51-akras miesteliu ir greta 316-akras Sent Edwardas valstybinis parkas siūlo sportinius laukus ir mylių pėsčiųjų, veikia ir dviračių takai, taip pat prieigą prie Vašingtono ežero.
  • Aktyvios Pasirenkant - klasių ir klubų įvairovė leidžia plataus spektro sveikatos ir sveikatingumo veikla, įskaitant jogos, Tai chi, Hapkido, pilvo šokių ir aikido žvalgyba.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Since its inception in 1978, Bastyr University has been a pioneer in science-based natural medicine. Founders Les Griffith, ND; William A. Mitchell, Jr., ND; and Joseph E. Pizzorno, Jr., ND; along wit ... Skaityti daugiau

Since its inception in 1978, Bastyr University has been a pioneer in science-based natural medicine. Founders Les Griffith, ND; William A. Mitchell, Jr., ND; and Joseph E. Pizzorno, Jr., ND; along with Sheila Quinn, named the school after their beloved teacher and noted Seattle naturopathic physician Dr. John Bastyr. Skaityti mažiau
Kenmore , San Diego + 1 Daugiau Mažiau