Bakalauras mityba

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Viduje Mokslų bakalauras mityba programa, gausite išsamią išsilavinimą, kuris sujungia mitybos mokslą su plačiąja Atsižvelgiant sveikatingumo, bendruomenei ir aplinkai. Bastyr Patyrusi fakultetas padės jums per fiziologinius, biocheminius, socialinių ir ekonominių, politinių ir psichologinių matmenų žmogaus mitybai.

Universiteto Mokymo pabrėžia, kad gera mityba apima suprasti ir patenkinti poreikius planetos didesnis. Tai apima naudojant maisto, kiek prieinamą medicinos ir sužinoti, kaip auga ir perdirbimas Maisto poveikis aplinkai.

Programos funkcijos

  • Kruopštus mokslu pagrįstas mokymo programos rengia jums lavinimo profesijos su natūraliu sveikatos požiūriu.
  • Aukštos kvalifikacijos dėstytojai kartu su mažos klasės dydžių ir stiprios konsultuoja programą.
  • Moderni ir pilnai įrengtas sveiko maisto mitybos virtuvė, kur studentai plėtoti savo kulinarijos.
  • Prieinamumas didaktinė programa į dietologijos (DPD) ir dietinio Stažuotė (di) programos galimybes.
  • Sveiko maisto Maitinimas Commons featuring organiniai vietos patiekalų.
  • Mityba studentai padeda išlaikyti Universiteto vaistažolių sodas ir savo 350 rūšių žolelių ir sezoninių augalus. Sodo tarnauja kaip ekologinės, tvaraus ir atsinaujinančių žemės ūkio laboratorijoje.
  • Prieiga prie pasirenkamųjų klasių kitų programų, įskaitant vaistažolių mokslų, naturopathic Medicina ir sveikatos psichologija.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Since its inception in 1978, Bastyr University has been a pioneer in science-based natural medicine. Founders Les Griffith, ND; William A. Mitchell, Jr., ND; and Joseph E. Pizzorno, Jr., ND; along wit ... Skaityti daugiau

Since its inception in 1978, Bastyr University has been a pioneer in science-based natural medicine. Founders Les Griffith, ND; William A. Mitchell, Jr., ND; and Joseph E. Pizzorno, Jr., ND; along with Sheila Quinn, named the school after their beloved teacher and noted Seattle naturopathic physician Dr. John Bastyr. Skaityti mažiau
Kenmore , San Diego + 1 Daugiau Mažiau