Bakalauras mityba

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Per kurso

Mokymo programa yra organizuojamas siekiant užtikrinti studentų iš įvairių sluoksnių į sveikatos integraciją ir skatinti pagrindinių ir konkrečių dalykų pagarbą, remdamiesi Maisto mokslo ir mitybos poreikių individų ir populiacijų.

Bendras žinios per mokymo galimo rezultatų daugelyje sričių, iš labiausiai tradicinių prie labiausiai srovė, pavyzdžiui, Herbal Medicine, genomo Gerontologijos.

Iš Univap absolventai turi viskam, kuria siekiama aprūpinimo maistu ir mitybos priežiūrą visose patirtimi maisto ir mitybos srityse yra pateikiami pagrindinių skatinti, palaikyti ir atkurti sveikatą ir užkirsti kelią ligoms asmenims ar gyventojams ,

Darbo rinka

Darbo galimybės aukštųjų mokyklų absolventams nuo Vale do Paraíba universiteto yra labai daug, nes ji yra labai ekonominis potencialas regione su daugybe pramonės šakose, kurios reikalauja tinkamą struktūrą sveikatos priežiūros sistemos ir gerovės, restoranų ir pramonės save srityje darbas. Jau nekalbant, kad nėra pakankamas skaičius aukštosiose mokyklose, siekiant patenkinti visų Paraíba slėnyje ir apylinkės paklausą, kaip Serra da Mantiqueira, Šiaurės pakrantės ir istorinių slėnis (Arapeí, Areias Bananal, Queluz, Silveiras regione ir São José do Barreiro).

Kurso Akcentai

Transdiscipliniškumas mokymas, pamatai disciplinų taikomos konkrečios žinios apie sveikatą, kontaktų tikintis su darbo rinka, per gyvenimo etape privalomi nuo 3 metų, disciplinos derinami su dabartine darbo rinkoje, kaip maistinės genomikos, mitybos epidemiologijos, žolių ir Nutraceuticals.

Kurso tikslas

Forma sąmoningas profesionalus savo vaidmens ir atsakomybės, sugebėti juos teisėtai ir visiškai, nustatyti save kaip kvalifikuota ir kompetentinga narys Įvairių specialistų komandos sveikatos ir švietimo, tenkinant poreikius ir interesus plačiąja esamą darbo rinką už dietologu ,

Ieškoti specialisto techniškai kvalifikuotas planuoti, organizuoti, tiesioginio formavimo, prižiūrėti ir įvertinti maisto produktų ir maistingumo paslaugas, dirba švietimo mitybos ir pagalba bendruomenei ar asmenų, sveikais arba sergančiais, viešose arba privačiose institucijose, daugelio specialistų grupės, taip pat į mokslinius tyrimus bet kokios rūšies, susijusių su maisto ir mitybos.

Ji taip pat ketina teikti mokymus, kuri spręstų socialines sveikatos poreikius, daugiausia dėmesio skiriant Unified sveikatos sistemos (Sus).

Trukmė

8 semestrai, per ketverius metus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

A Universidade do Vale do Paraíba – Univap, reconhecida pelo MEC em 1992, é uma instituição comunitária sem fins lucrativos, de ensino, pesquisa e extensão.

A Universidade do Vale do Paraíba – Univap, reconhecida pelo MEC em 1992, é uma instituição comunitária sem fins lucrativos, de ensino, pesquisa e extensão. Skaityti mažiau
San Chosė dos Campos