Bakalauras kineziterapijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Dalyvauti fizinės terapijos yra nuolat juda sveikatą, skatinant kasdien naudojasi organizmui gerai funkcionuoti ir protas nėra pavargęs. Bendras žinios žmonėmis, jų struktūrų ir funkcijų yra atspirties taškas pakeisti gyvenimą per reabilitaciją.

Kineziterapija kursas Facipe centre priežiūra modelį su dabartine Sveikatos, kur socialiniai poreikiai identifikuoti didesnio tiekimo kineziterapeutų poreikį, ir taip prisidėti prie skatinimo, apsaugos, priežiūros ir atkūrimo sveikatai.

Darbo rinka

Susirūpinimas dėl sveikatos ir gerovės yra pastovus, todėl yra paklausa didėja profesinės kineziterapijos. Negailestingas vykdymo gyvenimo kokybę per profilaktikai arba gydymui ligų ir traumų, paskatino specialistus, gebančius dirbti keliose srityse.

Tyrimai pagal Pasaulio sveikatos organizacijos PSO - atkreipti dėmesį, kad 160 milijonų gyventojų šalis turėtų tikėtis 160 000 fizioterapeutų. Tačiau, Brazilija turi tik 40.000 specialistų visoje šalyje, o tai patvirtina greita ir garantuota įterpimo galimybes.

Metodai, pavyzdžiui, RPG, Pilates, manualinė terapija, crochetagem įjungti įvairias gydymo galimybes ne tik tradiciniams kineziterapijos. Už tobulą kūną ir kasdien atsiradimą naujų technologijų paieškos leido naujų frontų į fizioterapijos dermatovenerologas funkcionalus. Tiek viešojo ir privataus sektoriaus Siūlyti darbo patalpos fizioterapeutų, su, pradedant atlyginimų didesnių nei R $ 1,500.00 30 valandų. Per karjerą vidutinis atlyginimas viršija R $ 10,000.00. Studijų Facipe turi būti iš anksto savo laiką ir siekti iš daugelio pasiekimų ateityje.

laukas

Fizioterapeutas dirba prevencijos, gydymą ir reabilitacijos funkcinės fizinio pajėgumo pacientui. Profesionalus, kuris sudaro daugelio specialistų grupės ir dirbti ligoninėse, reabilitacijos centruose, sporto klubuose, pramonės, mokyklose ir mokslinių tyrimų centrų.

Profesinis mokymas Facipe leidžia keliose srityse našumą, iš ortopedijos ir traumatologijos, siekiant paspartinti judėjimą ir sumažinti skausmus atsigavimą kol estetika, sveikatingumo aukos ir gyvenimo kokybę per veido ir kūno procedūros. Gydyti lipdami kritiškai sergančiais pacientais ICUs; užkirsti kelią ir reabilituoti traumų sportininkų arba su darbu susijusiais; rūpintis pacientų prenataliniu ir pooperaciniai yra ir kitų galimybių.

Ši profesija prižiūri Federacinės Tarybos kūno terapija - COFFITO - taip pat regioninių tarybų. Jūs taip pat galite sekti akademinę karjerą, kada nors galvojote apie tai buvo mokslininkas ar mokytojas? Teritorija yra labai plati ir choice is yours!

Bendrasis tikslas

Traukinio specialistai bendrųjų, humanistai, atspindinti kritinė, su autonomijos ir įžvalga dirbti su kokybės, efektyvumo, leidžianti profilaktika, gydymo ir reabilitacijos sveikatos aplinkoje, kurioje jis gyvena, užtikrinant kokybę ir humanizavimo priežiūros paslaugas, teikiamas asmenims, šeimoms ir prastos bendruomenės etikos principų ir vertybių.

konkretūs tikslai

  • Plėtoti įgūdžius ir gebėjimus vertinimų ir fizioterapijos vertinimų, žodžiu preliminarius klinikinius ir laboratorinius tyrimus, parengti funkcinio kinetinę diagnozę, paieškos tikslus, pasirinkti ir nuspręsti dėl tinkamo elgesio su technikos ir mokslo žinias;
  • Skatinti mokslinių tyrimų darbus ir mokslinius tyrimus, kurie prisideda prie pažangos ir tobulinimo evoliucijos supratimą apie paciento, kaip visuma;
  • Imtis veiksmų plėtoti įvairių sričių komandinis darbas, supratimą ir sąveiką su kitų sričių sveikatos ir teisingai plėtoti studentų etikos įsipareigojimų, atskaitomybę, valdymo, kalbos ir bendravimo, veiksmingas ir atskaitingas;
  • Ugdyti kūrybiškumą naudoti metodus, bei manevrus, ypač vietose, ar subjektai, kurie neturi nuosavų išteklių;
  • Mokslinius tyrimus, kurti ir naudoti naujas technologijas taikyti įvairių sričių fizioterapija;
  • Naudokite vertybes ir požiūrius, remiantis susijusių su profesinės praktikos etikos principų;
  • Skatinti įgūdžių ir gebėjimų plėtrą planavimo ir valdymo konkrečių sektorių fizioterapija, ar privati, valstybinė ar privati.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Developing the society through quality services related to education and culture.

Developing the society through quality services related to education and culture. Skaityti mažiau