Bakalauras biomedicinoje

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Ar domitės žmogaus kūno funkcijomis ir norite prisidėti prie ligų ir kančių mažinimo? Ar norėtumėte išgydyti tokias ligas kaip vėžys ir diabetas? Ar norėtumėte turėti išsilavinimą, kuriame medicina ir mokslas būtų derinami su praktiniais įgūdžiais ir pritaikymu?

Tuomet biomedicina yra kažkas jums . Tave kursuos aktyvūs tyrimų mokslininkai, kai kurie iš jų pirmauja pasaulyje. Jūs būsite tyrimų aplinkos dalis nuo pat pradžių ir dalyvausite naujausiuose metoduose bei tyrimų rezultatuose.

Aktualios biomedicinos mokslininkų problemos:

  • Kaip nanodalelės gali būti naudojamos vaistuose nuo vėžio?
  • Atsparumas antibiotikams, ką turėtume daryti, kai mūsų vaistai nebeveikia?
  • Ar galime sukurti savo atsarginius organus naudodami kamieninių ląstelių technologiją?
  • Kaip genetika, aplinka, maistas ir gyvenimo būdas veikia mūsų ir mūsų vaikų sveikatą?

Po treniruotės

Biomedicinos programa suteikia galimybę po bakalauro laipsnio pereiti į daugelį sričių. Jūs tapsite biomedicinos problemų sprendimo ekspertu ir veiksite kaip svarbus ryšys tarp naujų biologinių žinių ir praktinio medicinos naudojimo .

Didžioji dauguma absolventų pasirenka tęsti studijas magistro studijose. Po magistro laipsnio biomedicinos mokslininkai gali dirbti, pavyzdžiui:

  • Moksliniai tyrimai mokslo ar gyvosios gamtos pramonėje
  • Ekspertų pagalba valdžios institucijoms ir įmonėms
  • Vaistų kūrimas ir klinikiniai tyrimai
  • Bioverslumas ir rinkos analizė
  • Medicinos rašymas ir mokslinė žurnalistika

Daugiau informacijos galite rasti https://moodle.med.lu.se/course/index.php?categoryid=254

Kodėl Lund University ?

Lund University buvo įkurtas 1666 m. Ir yra vienas seniausių, plačiausių ir geriausių šiaurės Europos universitetų. Universitetas patenka į 100 geriausių universitetų „QS World University Rankings 2020“ sąraše ir yra pirmas pasirinkimas tarptautiniams studentams, atvykstantiems į Švediją - vieną inovatyviausių, tvariausių ir demokratiškiausių pasaulio šalių.

Jei norėtumėte pradėti kurti tarptautinį tinklą pasaulinėje klasėje, Lund University yra puikus pasirinkimas. Patirkite kitokį mokymosi būdą šalyje, kuri yra viena geriausių pasaulyje teikiant aukštąjį išsilavinimą. Grupinis darbas ir neformaliojo mokytojo ir studento santykiai palengvina gilesnį mokymąsi.

Universitetas įsikūręs Lunde, žavinga ir kompaktiškas universiteto miestas Švedijos pietuose, tik 35 minutės nuo Kopenhagos oro uosto Danijoje. Miestas yra garsus dinamišku studentų gyvenimu, taip pat gyvena daugelyje pasaulyje pirmaujančių mokslinių tyrimų įstaigų ir tarptautinių kompanijų.

Sužinokite daugiau apie Lund University www.lunduniversity.lu.se

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A ... Skaityti daugiau

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A degree from Lund University is a hallmark of quality both in Sweden and abroad. Skaityti mažiau
Lundas , Malmė , Helsingborgas + 2 Daugiau Mažiau
Apsilankykite mokyklos tinklalapyje