Biomedicinos ir klinikinių technologijų bakalauras su biomedicinos technikos studijų šaka

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Bendrosios studijų programos savybės

Tai yra universitetinis laipsnis, kuris yra struktūrizuotų aukštojo mokslo studijų dalis pagal Bolonijos deklaraciją. Ištęstinę studiją įmanoma atlikti tik su standartine 3 metų studijų trukme. Baigęs studijas, ty sėkmingai apsigynęs bakalauro darbą ir išlaikęs baigiamąjį valstybinį egzaminą, absolventas įgyja bakalauro laipsnį (sutrumpintai vadinamą B.Sc.).

127433_photo-1562789363-3164f8a23bac.jpeg
Patikėjimo „Tru“ Katsande nuotrauka „Unsplash“

Studijų tikslai

Biomedicinos technikos studijų kryptis rengia Biomedicinos ir klinikinių technologijų studijų programą, daugiausia orientuotą į absolventus, tačiau dėl gilios teorinės bazės būtinybės ji taip pat rengia būsimus biomedicinos fakulteto magistrantūros studijų programų studentus. Czech Technical University in Prague bet ir kituose Čekijos ir užsienio Czech Technical University in Prague inžinerija.

Studentai įgyja teorinių ir praktinių matematikos, fizikos ir chemijos žinių, taip pat pagrindinių biologinės, medicininės terminijos, anatomijos ir žmogaus fiziologijos žinių, reikalingų suprasti pagrindinius biologinius žmogaus organizmo procesus. Tai taip pat būtina bendraujant su gydytojais ir kitu medicinos personalu.

Studentai taip pat supažindinami su profesinėmis problemomis, kurios yra orientuotos į medicinos technologijų ir medicininės informatikos veikimo principų bei naudojimo principų įsisavinimą ir gebėjimą efektyviai su jais dirbti. Studentai susipažįsta su taikomais įstatymais, ekonomika ir sveikatos priežiūros įstaigų valdymu. Taip pat akcentuojamas kalbų mokėjimas, daugiausia dėmesio skiriant situacijų įvaldymui. Biomedicinos specialistai turi mokėti.

Studijų programos absolvento profilis

Bakalauro studijų programos absolventas yra praktiškai orientuotas į plačias technines žinias biomedicinos ir klinikinių technologijų srityje bei labai gerai moko kalbą. Daugiausia dėmesio skiriama organizaciniams ir komunikaciniams įgūdžiams bei komandiniam darbui. Studentai turi žinių ir įgūdžių toliau tobulinti ir gilinti savo žinias tobulėjant biomedicinos ir klinikinėms technologijoms.

Absolventai galės dirbti medicinos įstaigose: dirbti su medicinos prietaisais, įskaitant pagalbą tiriant vaizdo gavimo metodais ir atliekant kitus egzaminus, kuriems reikalingas technikų bendradarbiavimas. Jie galės tikrinti ir prižiūrėti prietaisus, įskaitant metrologiją, saugoti jų apskaitą, vykdyti su medicinos technologijų ir ligoninių informacinių sistemų veikimu susijusią veiklą, įvertinti gedimų atvejus ir paruošti prevencines priemones, valdyti diagnostinę programinę įrangą. , dalyvauti įsigyjant medicinos prietaisus, įskaitant konkursus, kurti medicinos technologijų rinkinius ir instruktuoti techninius darbuotojus, susijusius su medicinos technologijos veikimu ir sauga darbe.

Ši veikla, glaudžiai susijusi su naudojimusi profesija sveikatos priežiūros sektoriuje, yra susijusi su šioje srityje taikomais įstatymais. Atsižvelgiant į galimybę vykdyti mokslinius tyrimus ir plėtrą, ypač eksperimentinio pobūdžio, absolventai taip pat galės įsidarbinti mokslinių tyrimų institutuose, taip pat įmonėse, užsiimančiose medicinos įrangos kūrimu, gamyba, sertifikavimu, pardavimu ir aptarnavimu, arba medicininės įrangos programų sudarymas.

Studijų sritis

  • Biomedicinos technikas

Stojamieji egzaminai

  • Taip (motyvacinis laiškas anglų kalba ir interviu anglų kalba)

Įėjimo reikalavimai

  • Prašymo forma
  • Autentiška jūsų vidurinės mokyklos diplomo kopija ir patvirtinta studijų nuorašo kopija, išversta į anglų kalbą (patvirtintas vertimas)
  • Motyvacinis (motyvacinis) laiškas
  • Medicinos pažyma (medicininė ataskaita)
  • administracinio mokesčio sumokėjimo įrodymas
  • paso kopija
  • Paraiškos mokestis: 32 EUR

Anglų kalbos lygis

  • Atpažinta per „Skype“ interviu
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Czech Technical University in Prague is the oldest technical university in Europe, founded in 1707 and is currently a leading technical research university within the region and in the Prague Research ... Skaityti daugiau

Czech Technical University in Prague is the oldest technical university in Europe, founded in 1707 and is currently a leading technical research university within the region and in the Prague Research cluster. CTU offers undergraduate, graduate and doctoral programs at 8 faculties: Faculty of Civil Engineering, Mechanical Engineering, Electrical Engineering, Nuclear Sciences, and Physical Engineering, Architecture, Transportation Sciences, Biomedical Engineering, Information Technology and programs at MIAS School of Business. Moreover, CTU offers free sports courses, you may visit and study in the National Library of Technology and feel the international community in the Campus Dejvice in the heart of Europe. Skaityti mažiau