Bakalauro slaugos mokymas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Jūs jau baigėte mokymą sveikatos ir (vaikų) slaugos, geriatrijos slaugos ar akušerijos klausimais ir norėtumėte lydėti kitus kaip slaugytojo profesijos mokytoją ir gauti darbą slaugos srityje? Slaugos ugdymo bakalauro studijų programoje jums tai tiksliai ruošiame.

Pagrindinis dėmesys skiriamas klausimui: Kaip motyvuoti kalbiniu, kultūriniu, intelektualiu ir nevienalytėmis besimokančiųjų grupėmis fiziškai, psichologiškai ir socialiai sudėtingoje profesijoje ilgą laiką? Be kitų dalykų, parodome, kokie pedagoginiai-didaktiniai metodai gali padėti mokiniams įgyti savarankišką mokymąsi, kaip įtraukti dabartinius tyrimo rezultatus į savo mokymą ir kaip perkelti iš teorijos į praktiką, atsižvelgiant į socialinius iššūkius.

Savo susirašinėjimo kursuose įgyjate svarbių socialinių, psichologijos, filosofijos ir sveikatos mokslų patirties, taip pat sprendžiate politines ir teisines sąlygas, taip pat slaugos skaitmeninimo temą.

studijų laikotarpį
  • Standartinis studijų laikotarpis: 36 mėnesiai
  • Galimi skirtingi laiko modeliai
  • Studijų pradžia įmanoma bet kuriuo metu
priėmimas
Įstojimo į universitetą kvalifikacijos įrodymas
(Techninė) Abitur arba su dalyku susijusi stojimo į universitetą kvalifikacija ir mokymas slaugos srityje
Be „Abitur“:
Baigtas kvalifikuotas slaugos profesinis mokymas ir ne mažiau kaip trejų metų profesinė patirtis

Priėmimui taikomi šie baigti slaugos srities profesinio mokymo kursai:

  • Sveikatos priežiūros darbuotojas ir slaugytoja
  • Sveikatos priežiūros ir vaikų slaugytojos
  • Akušerė / motinystės slaugytoja
  • Geriatrinė slaugytoja
  • arba lygiavertis profesinis mokymas, baigtas kitoje šalyje
akreditavimas
AR sandariklis, ZFU (patvirtinimo numeris: 1104319)

Kurso apžvalga

Nuotolinio ugdymo slaugoje pirmiausia bus mokomi suaugusiųjų švietimo, bendrosios ir slaugos specifinės didaktikos ir mokymosi visą gyvenimą moksliniai pagrindai. Be to, jums reikės išnagrinėti pagrindines sąlygas mokymo ir mokymosi srityje, įvairias slaugos aplinkybes ir būsimus slaugos pokyčius, be to, bus svarstomi ir aptariami teisiniai ir etiniai aspektai, atitinkamos psichologijos ir vadybos įžvalgos. Jūs taip pat gausite svarbių įžvalgų apie įvairias senyvo amžiaus ir pagyvenusių žmonių arba ligoninės gydymo stacionare ir ambulatorijoje teikiamas paslaugas.

Mūsų bakalauro programa yra modulinė, tai reiškia, kad jūs mokotės naudodami dalyko sritis, kurios yra suskirstytos į vadinamuosius „modulius“. Šiuose moduliuose kartais yra įvadinis ir giluminis kursai, kurie sistemingai paruošia jus šio modulio baigimui. Už kiekvieną sėkmingai atliktą modulį gausite ECTS taškus (Europos kreditų perkėlimo sistema), patvirtinančius jūsų pasirodymą. Šie ECTS taškai yra palyginami tarptautiniu mastu ir, žinoma, pripažinti.

Akredituotas laipsnis

Visi dabartiniai IUBH kursai yra akredituoti FIBAA (Tarptautinio verslo administravimo akreditacijos fondas).
Akreditacija suteikiama tik tuo atveju, jei studijų programos turinys ir struktūra atitinka visus kokybės reikalavimus.

FIBAA yra tam tikras akademinio išsilavinimo TÜV, kuris akreditavimo tarybos vardu tikrina bakalauro ir magistro kursų kokybę. Akreditacija atnaujinama kas penkerius (pirmoji akreditacija) arba septynerius (pakartotinė akreditacija) metai - tai yra mūsų mokymo kokybės garantija.
FIBAA apdovanoja savo aukščiausios kokybės antspaudu už išskirtinės kokybės kursus. Penki IUBH kursai jau buvo apdovanoti šiuo specialiu antspaudu. IUBH yra vienas iš pirmaujančių universitetų Vokietijoje, turintis penkis ar daugiau aukščiausios kokybės antspaudų.

Jūsų ateities karjeros slaugos srityje

Baigę slaugos kursą, pirmiausia galite pradėti mokyti slaugos ir sveikatos priežiūros įstaigose. Galimi židiniai yra sveikata ir slauga, sveikata ir vaikų slauga, pagyvenusių žmonių priežiūra ir akušerių / gimdymo priežiūra.
Be to, jūs taip pat (laisvai samdomi) mokote tęstinio ir aukštesnio lygio mokymų, skirtų tiek profesionaliems globėjams, tiek rūpestingiems artimiesiems. Kitos taikymo sritys yra profesijos, turinčios įvertinimą, pavyzdžiui, leidybos, sveikatos draudimo ar konsultavimo centrai. Bet jūs taip pat galite padaryti karjerą kaip priežiūros specialistas projektų valdymo ar tyrimų srityje.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

Mit unserem IUBH Fernstudium bieten wir Studierenden die Möglichkeit, sich flexibel und praxisorientiert auf ihren Karrierestart vorzubereiten.

Mit unserem IUBH Fernstudium bieten wir Studierenden die Möglichkeit, sich flexibel und praxisorientiert auf ihren Karrierestart vorzubereiten. Skaityti mažiau