Bakalauro slaugos mokymas

Jūs jau baigėte mokymą sveikatos ir (vaikų) slaugos, geriatrijos slaugos ar akušerijos klausimais ir norėtumėte lydėti kitus kaip slaugytojo profesijos mokytoją ir gauti darbą slaugos srityje? Slaugos ugdymo bakalauro studijų programoje jums tai tiksliai ruošiame.
Pagrindinis dėmesys skiriamas klausimui: Kaip motyvuoti kalbiniu, kultūriniu, intelektualiu ir nevienalytėmis besimokančiųjų grupėmis fiziškai, psichologiškai ir socialiai sudėtingoje profesijoje ilgą laiką? Be kitų dalykų, parodome, kokie pedagoginiai-didaktiniai metodai gali padėti mokiniams įgyti savarankišką mokymąsi, kaip įtraukti dabartinius tyrimo rezultatus į savo mokymą ir kaip perkelti iš teorijos į praktiką, atsižvelgiant į socialinius iššūkius.
Savo susirašinėjimo kursuose įgyjate svarbių socialinių, psichologijos, filosofijos ir sveikatos mokslų patirties, taip pat sprendžiate politines ir teisines sąlygas, taip pat slaugos skaitmeninimo temą.

Akredituotas laipsnis

Visos dabartinės IUBH programos yra akredituotos FIBAA (Tarptautinio verslo administravimo akreditacijos fondas).
Akreditacija išreiškiama tik tuo atveju, jei studijų programa atitinka visus kokybinius reikalavimus, susijusius su turiniu ir struktūra.
FIBAA yra tam tikras TÜV akademiniam švietimui, kuris tikrina bakalauro ir magistro programų kokybę akreditavimo tarybos vardu. Akreditacija atnaujinama kas penki (pirmoji akreditacija) arba septyni (pakartotinio akreditavimo) metai - tai mūsų mokymo kokybės garantija.
Ypatingos kokybės kursams FIBAA apdovanoja savo aukščiausios kokybės plombą. Šiam specialiam antspaudui jau buvo išduoti penki IUBH kursai. Taigi IUBH yra vienas iš pirmaujančių Vokietijos universitetų, turintis penkis ar daugiau premijų.

Jūsų ateities karjeros slaugos srityje

Baigę slaugos mokymo programą, jūs galite pirmiausia įsitraukti į slaugos ir su sveikata susijusias švietimo įstaigas. Galimi prioritetai yra sveikata ir slauga, sveikata ir vaikų priežiūra, pagyvenusių žmonių priežiūra ir akušerijos / motinystės priežiūra.
Be to, jūs taip pat (laisvai samdomi) mokote tęstinio švietimo ir mokymo veiklą tiek profesionaliems globėjams, tiek rūpinantiems artimiesiems. Kitos taikymo sritys - tai profesijos, turinčios ekspertinę veiklą, pvz., Leidykloje, su sveikatos draudimo kompanijomis ar konsultavimo centrais. Bet jūs taip pat galite atlikti karjerą kaip priežiūros specialistas projektų valdymo ar mokslinių tyrimų srityje.

Kurso apžvalga

Nuotolinio ugdymo slaugoje pirmiausia bus mokomi suaugusiųjų švietimo, bendrosios ir slaugos specifinės didaktikos ir mokymosi visą gyvenimą moksliniai pagrindai. Be to, jums reikės išnagrinėti pagrindines sąlygas mokymo ir mokymosi srityje, įvairias slaugos aplinkybes ir būsimus slaugos pokyčius, be to, bus svarstomi ir aptariami teisiniai ir etiniai aspektai, atitinkamos psichologijos ir vadybos įžvalgos. Jūs taip pat gausite svarbių įžvalgų apie įvairias senyvo amžiaus ir pagyvenusių žmonių arba ligoninės gydymo stacionare ir ambulatorijoje teikiamas paslaugas.
Mūsų bakalauro studijų programa turi modulinę struktūrą, ty mokosi pagal dalykines sritis, kurios yra suskirstytos į vadinamuosius „modulius“. Šiuose moduliuose kartais yra įvadinis kursas ir specializacijos kursas, kuris sistemingai pasiruošia užbaigti šį modulį. Moduliuose gausite kreditų už kiekvieną sėkmingą baigimą (Europos kreditų perkėlimo sistemą), kurioje dokumentuojami jūsų pasiekimai. Šie ECTS kreditai yra tarptautiniu mastu palyginami ir, žinoma, pripažįstami.

specializacijų

Šeštame semestre pasirenkate dvi specializacijas, kurių vertė siekia 20 ECTS. Tam pasirenkate specializuotą specializaciją („privalomosios specializacijos“) slaugos švietimo ir funkcinės bei pramonės specializacijos („Wahlspezialisierung“) srityje.
Kai kurios pavyzdinės rinkimų specializacijos yra:
  • Sveikatos priežiūros ir e. Sveikatos technologijos
  • sveikatos ekonomika
  • Bendrosios ir diagnostinės gydomojo ugdymo pagrindai
  • Švietimo ir skatinimo valdymas ir konsultacijos
  • Sveikatos ir socialinio darbo teisė

studijų modeliai

Pritaikykite nuotolinį mokymąsi prie savo gyvenimo.

Jūs galite baigti bakalauro laipsnį tiek dieninio, tiek dviejų ne visą darbo dieną. Kalbant apie turinį, šie modeliai yra identiški, bet su ne visą darbo dieną atliktais variantais jūsų savaitinis mokymosi laikas sumažėja.

Ištęstinės studijos ypač tinka tiems, kurie jau turi didelį darbo krūvį arba nori sumažinti mėnesines išlaidas.

Dieninis

trukmė

Dieninės studijos metu galite pasirinkti maksimalų kursų skaičių per semestrą. Jei baigsite studijas nustatytu laiku, tyrimas pratęsiamas dar 18 mėnesių. Per šį laiką jūs galite nemokamai naudotis visais nuotolinio mokymosi pasiūlymais. Jei pastebėsite, kad turite mažiau laiko nei tikėtasi, galite pereiti į kitą laiko modelį, kurio trukmė - 3 mėnesiai iki mėnesio pabaigos.

darbo laiku

trukmė

Ištęstinės studijos sumažina mėnesio mokestį. Tuo pačiu metu taip pat mažėja kursų, kuriuos galite pasirinkti per semestrą, skaičius.

Jei negalėsite baigti laipsnio per nustatytą laiką, jūsų studijos bus pratęstos dar 18 mėnesių. Per šį laiką jūs galite nemokamai naudotis visais nuotolinio mokymosi pasiūlymais. Jei pastebėsite, kad turite daugiau laiko nei tikėtasi, galite pereiti į kitą laiko modelį, kurio trukmė - 3 mėnesiai iki mėnesio pabaigos.

Programa mokoma:
Vokiečių

Peržiūrėti 2 daugiau kursų IUBH Fernstudium »

Paskutinį kartą atnaujinta May 14, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Duration
36 - 72 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
312 EUR
per mėnesį. Kainos skiriasi priklausomai nuo laiko modelio.
Pagal vietas
Pagal datą