Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos - Slauga Suomijoje

Ieškoti tiksliųjų mokslų bakalauro studijų - Slauga Suomijoje

Slauga

Tiksliųjų mokslų bakalauro laipsnis dažnai yra privalomas studentams, kurie nori dirbti tam tikrose mokslinėse srityse. Priklausomai nuo studentų pasirinktos specialybės, aukštosios mokyklos bei studijų tipo bakalauro laipsnį jie paprastai gali įgyti per trejus ar ketverius akademinius metus.

Slaugos tyrimas yra skirtas ligų ir sužalojimų prevencijai, visų amžiaus grupių pacientų priežiūrai ir sveikatos skatinimui. Ši tema yra naudinga visiems, norintiems būti slaugytojais ligoninėse, klinikose, gyvenamuosiuose centruose ar kitose sveikatos priežiūros įstaigose.

Suomija, oficialiai Suomijos Respublika, yra Šiaurės šalis, esanti Fenoskandijos regione Šiaurės Europoje.

Prašyti daugiau informacijos apie geriausias tiksliųjų mokslų bakalauro studijas - Slauga Suomijoje - 2018/2019

Skaityti Daugiau

slaugos bakalauras (Vaasa, Suomija)

Novia Univeristy of Applied Sciences
Su bendrabučiu Dieninės 3 metų August 2019 Suomija Vaasa Ekenäs Turku + 2 daugiau

Slaugos studijų programos išsilavinę kultūriškai kompetentingas registruotiems slaugytojams, daugiausia ligoninių, nuo 1998 m. [+]

Slaugos bakalauras (Vaasa, Suomija)

&nbsp

&nbsp

Tyrimai

&nbsp

Slaugos studijų programos išsilavinę kultūriškai kompetentingas registruotiems slaugytojams, daugiausia ligoninių, nuo 1998 m. Pirminiai tyrimai sutelkti dėmesį į pagrindinių slaugos įgūdžių, ir palaipsniui pereiti prie išsamesnius tyrimus medicinos ir chirurgijos slaugos transkultūrinės požiūrio.

&nbsp

&nbsp

Kursai

&nbsp

Slaugos mokymo programa apima sveikatos stiprinimą, ligų profilaktiką, sveikatos atstatymu, ir palengvinti kančių. Praktika gali būti Pildyti savo šalies kalba ir / ar tarptautiniu mastu skirtingose ​​rūpinasi ir slaugos parametrų, pradedant nuo vyresnio amžiaus žmonių priežiūros slaugos namuose, ūmų medicininį ligoninėse, rengia studentų problemas, su kuriomis jie atitinka sveikatos priežiūros.... [-]