Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos - Slauga Suomijoje

Ieškoti tiksliųjų mokslų bakalauro studijų - Slauga Suomijoje

Slauga

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijų programos ypatingai tinka tiems, studentams, kurie itin domisi tam tikra tiksliųjų mokslų sritimi ir nori įgyti tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą, kuris jiems padėtų pradėti profesinę karjerą būtent juos dominančioje srityje. Tad būtent tiksliųjų mokslų bakalauro laipsnis studentams gali atverti daugybę itin įdomios profesinės karjeros galimybių, o taip pat ir suteikti šansų tęsti akademinę karjerą ir stoti į tolimesnes magistro, o vėliau galbūt ir doktorantūros studijų programas.

Slauga yra pirmosios pagalbos ir prevencinės sveikatos priežiūros paslaugos sergantiems ar sužeistiesiems. Studentai gali sutelkti dėmesį į vaikus, trauminius pacientus, senyvus ar psichiškai sergančius asmenis arba sutelkti dėmesį į tai, kaip rūpintis platesniu pacientų skaičiumi.

Suomija, oficialiai Suomijos Respublika, yra Šiaurės šalis, esanti Fenoskandijos regione Šiaurės Europoje.

Prašyti daugiau informacijos apie geriausias tiksliųjų mokslų bakalauro studijas - Slauga Suomijoje - 2019

Skaityti Daugiau

slaugos bakalauras (Vaasa, Suomija)

Novia Univeristy of Applied Sciences
Su bendrabučiu Dieninės 3 metų August 2019 Suomija Vaasa Ekenäs Turku + 2 daugiau

Slaugos studijų programos išsilavinę kultūriškai kompetentingas registruotiems slaugytojams, daugiausia ligoninių, nuo 1998 m. [+]

Slaugos bakalauras (Vaasa, Suomija)

&nbsp

&nbsp

Tyrimai

&nbsp

Slaugos studijų programos išsilavinę kultūriškai kompetentingas registruotiems slaugytojams, daugiausia ligoninių, nuo 1998 m. Pirminiai tyrimai sutelkti dėmesį į pagrindinių slaugos įgūdžių, ir palaipsniui pereiti prie išsamesnius tyrimus medicinos ir chirurgijos slaugos transkultūrinės požiūrio.

&nbsp

&nbsp

Kursai

&nbsp

Slaugos mokymo programa apima sveikatos stiprinimą, ligų profilaktiką, sveikatos atstatymu, ir palengvinti kančių. Praktika gali būti Pildyti savo šalies kalba ir / ar tarptautiniu mastu skirtingose ​​rūpinasi ir slaugos parametrų, pradedant nuo vyresnio amžiaus žmonių priežiūros slaugos namuose, ūmų medicininį ligoninėse, rengia studentų problemas, su kuriomis jie atitinka sveikatos priežiūros.... [-]