Filter
BSc
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios 11 tiksliųjų mokslų bakalauro studijos - Registruota slauga 2020

Gauti bakalauro laipsnį gali trukti nuo vienerių iki penkerių metų užbaigti. Studentai gali pasirinkti perkelti kreditus iš antrinės institucijos ar aukštesniojo bendruomenės kolegijoje paspartinti laiką, reikalingą užbaigti laipsnį. Dabar ir neakivaizdinių klasių taip pat yra prieinama mokiniams, turintiems kitų įsipareigojimų ar įtempto grafiko.

Kas yra bakalauras Slaugos už RN? Šis laipsnis dėmesys skiriamas suteikiant studentams įgaliojimai tapti registruotu slaugytoja mokant jiems efektyvaus sveikatos priežiūros pagrindus. Registruoti slaugytojų yra licencijuoti specialistai, kurie baigė reikalavimus išdėstė šalies, valstijos ar provincijos kad jie galėtų verstis slaugos namuose, ligoninėse ir privačiuose namuose. Studentai imtis kursus, chemijos, biologijos, mitybos ir anatomijos įgyti žmogaus kūno suvokimą, taip pat kursai praktikos ir teorijos plėtoti tarpasmeninius ir medicinos įgūdžių, reikalingų padėti pacientams.

Gaunant RN slaugos licenciją atveria kelią į sėkmingą Sveikata Mokslas karjerą. Absolventai naudojasi savo puikius tarpasmeninius ir bendravimo įgūdžius, siekiant padėti platų žmonių apskritai sparčiai besivystančiai aplinką ir dirbti šalia gydytojų ir kitų slaugos personalo teikti ir kasdieninį ir skubios pagalbos.

Dėl slaugos laipsnis išlaidos svyruoja priklausomai nuo institucijos. Kai kurie siūlo standartinį trejų metų programą, o kiti leidžia studentams užsidirbti laipsnį taip mažai, kaip per vienerius metus. Patartina kruopščiai mokslinių tyrimų programas, kuriuos domina įsitikinkite, kad jie suderinti savo profesines ir finansinių tikslų.

Asmenys, kurie bakalauro Slaugos paprastai susirasti didesnius mokėjimo galimybes, kaip jie įgyti daugiau patirties. Daugelis rasti darbą ligoninėje departamentas ar privačioje klinikoje, suteikiant įprastas egzaminus, padedant draudimo dokumentų ir teikiant FRONTLINE pagalbą operacinėse.Kiti dirbti privačiuose namuose, padeda pagyvenusiems žmonėms gyventi aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą.

Institucijos visame pasaulyje siūlyti studijų programas slaugos. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

11 Rezultatai Registruota slauga

American National University

Jūs tapsite kompetentingi vadovavimo ir valdymo įgūdžiams, moksliniams tyrimams, informatikai, sveikatos priežiūros politikai, bendruomenei ir visuomenės sveikatai. Regis ... [+]

Bachelor of Science in Slaugos - RN į BSN baigimo programą

Jūs tapsite kompetentingi vadovavimo ir valdymo įgūdžiams, moksliniams tyrimams, informatikai, sveikatos priežiūros politikai, bendruomenei ir visuomenės sveikatai.

Registruoto slaugytojo parengta bakalaureato daktarė yra globos teikėja, globėjo dizaineris / vadybininkas / koordinatorius ir slaugos profesijos narys. BSN programa suteikia išsamią išsilavinimą, apimantį tarpprofesinių komandų sąvokas, įrodymais pagrįstą praktiką, kokybės gerinimą, pacientų saugą, informatiką, klinikinius motyvus / kritinį mąstymą, genetiką ir genomiką, kultūrinį jautrumą, profesionalumas ir praktika visą gyvenimą dinamiškoje ir sudėtingoje sveikatos priežiūros aplinkoje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Salemas JAV internete
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Trinity College of Nursing & Health Sciences

... [+]

Turi parodyti ekologinę chemiją ir statistinę pasirengimą atliekant bandymus ir (arba) išankstinį kursinį darbą. Studentai, turintys slaugos asocijuotojo laipsnį ar diplomą, kurie buvo oficialiai priimami į RN-BSN baigimo variantą, skiria 71 kreditų valandą savo pagrindinei RN programai.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Roko sala
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
15 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Eastern University Online

Skirta praktikuojančių slaugytojų. Toliau savo karjerą ir pasirengti vadovavimo ar valdymo pozicijas sveikatos priežiūros pramonėje. ... [+]

Skirta praktikuojančių slaugytojų. Toliau savo karjerą ir pasirengti vadovavimo ar valdymo pozicijas sveikatos priežiūros pramonėje.

Kokybės Švietimas

Kaip tradicinės nepelno įstaigos, Rytų Universitetas turi ilgą paveldą siūlo studentams aukštos kokybės išsilavinimą nuo 1925.

100% internete

Patogus ir negyvenamųjų modelis be reikalingais klasės arba prisijunkite laikais leidžia individualizuoto planavimą.

Patogumas

Pilnas kursinių bet kur, bet kuriuo metu be galimybės kada nors ateis į miesteliu. Remtis pagrindinių slaugos įgūdžių, o užsidirbti laipsnį iš anksto savo karjerą.

7 savaičių kursai

Yra šeši punktai, per metus, o kitą pradžios data yra 2016/08/29.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Wayne'as
Rugsėjis 2020
Anglų
Ištęstinės
14 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Benedictine University Online

Per Benediktinų universiteto RN į BSN programą ne tik tenkinsite augančios sveikatos priežiūros srities poreikius. Jūs naudosite savo dabartines žinias ir patirtį, naudod ... [+]

Per Benediktinų universiteto RN į BSN programą ne tik tenkinsite augančios sveikatos priežiūros srities poreikius. Jūs naudosite savo dabartines žinias ir patirtį, naudodamiesi realiomis situacijomis ir taikydami įrodymais pagrįstą praktiką.

Nesvarbu, ar jau daug metų dirbote kaip slaugytoja, ar tik įeinate į lauką, mūsų programa sustiprina praktikuojančios slaugytojos asmeninį ir profesinį tobulėjimą.

Komisijos „Collegiate Nursing Education“ akreditavimas rodo, kad jūs, jūsų darbdaviai, įdarbintojai ir kitos institucijos, kad jūs gaunate aukštos kokybės išsilavinimą per universiteto programą, kuri buvo griežtai įvertinta siekiant užtikrinti jūsų sėkmę.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Lisle
Rugsėjis 2020
Anglų
Ištęstinės
12 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Saint Mary's University of Minnesota Online

Sveikatos mokslų bakalaurą (RN į BSN) iš Minesotos Šventosios Marijos universiteto moko praktikų instruktoriai, kurie gali pasiruošti kitam žingsniui profesinės slaugos p ... [+]

Šiandienos sparčiai besikeičianti sveikatos priežiūros sistema suteikia naujų slaugytojų karjeros naujovių. Sveikatos internetinis bakalauro laipsnis (RN į BSN) iš Minesotos Šventosios Marijos universiteto suteikia jums žinių, įgūdžių ir įgaliojimų, norint apibrėžti savo vaidmenį dinamiškoje sveikatos priežiūros ateityje.

Ši progresyvi, pagreitinta programa atvers jūsų slaugos karjeros galimybių pasaulį. Suteikite savo slaugos laipsnį internete, apsisprendę su praktikų fakulteto bendruomene ir kitais moksleiviais, kurie palaiko jūsų kelionę į lyderio vaidmenį slaugos srityje.

Minesotos universiteto Šv. Marijos BSN skirtumas

Pagreitinta vienerių metų programaGebėjimas šešėlį praktikuojančią slaugytoją rūpintis specialybe ir pasirinkti pasirinkimąTeikia pažangios priežiūros metodą, apimantį intervencines, netradicines slaugos terapijasSuprojektuotas mokyti CCNE pagrindus bakalaureato slaugos švietimoApima iPad 24 valandas per parą 7 dienas per parą dirbant ir palaikant... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Winona
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Lanksti programa, skirta slaugos specialistams, ieškantiems aukštesnės kvalifikacijos. ... [+]

Profesinio tobulėjimo programa, skirta kvalifikuotiems slaugytojams, siekiant tobulinti savo akademinę kvalifikaciją laipsnio ar pagyrimu; arba gauti aukštąjį išsilavinimą. Keli pristatymo būdai ir daugybė modulių variantų suteikia lankstumo, kad atitiktų įvairias namų ir tarptautines rinkas. Maršrutai į apdovanojimus gali būti pritaikyti, kad atitiktų individualių specialistų poreikius ir poreikius bei strateginius paslaugų vystymo poreikius.

Kodėl verta rinktis šią programą?

Mes esame ekspertai visose keturiose slaugos (suaugusiųjų, vaikų, mokymosi negalios ir psichinės sveikatos srityse), sveikatos priežiūros, akušerijos ir visuomenės sveikatos srityse.... [-]

Jungtinė Karalystė Glazgas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Bakalauro (Hons) suaugusiųjų slaugos laipsnis iš GCU. Yra labai konkurencinga, ir mūsų absolventai ketina mėgautis įvairiais karjeros NHS. Šis 4 metų laipsnis leidžia jum ... [+]

Suaugusiųjų slauga yra dinamiška, naudinga ir aukštos kvalifikacijos rūpestinga ir jaudinanti karjera. Jūs parengsite įvairius įgūdžius, pradedant nuo sveikatos išsilavinimo teikimo asmenims iš įvairių sričių, kad būtų teikiama kompleksinė priežiūra žmonėms, turintiems daugybę ūmių ar ilgalaikių sąlygų.

Šios programos tikslas - plėtoti slauges, galinčias teikti į žmones orientuotą, saugią ir veiksmingą globą, dirbant su kitomis profesijomis ir agentūromis nuolat besikeičiančioje ir sudėtingoje sveikatos priežiūros aplinkoje.

Jūs patirsite įvairias klinikines praktikas ir išmokysite naudoti įvairius metodus ir metodus. Klinikinę praktiką atliksite 50% kursų, bendruomenės ir stažuotojų, taip pat savarankiško ir savanoriško sektoriaus patirties.... [-]

Jungtinė Karalystė Glazgas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Northern Arizona University

Šis laipsnis buvo sukurta siekiant suteikti kelią registruotiems slaugytojų (RNS) uždirbti bakalauro laipsnį slaugos. RNS kurie baigė valstybės ar nacionaliniu lygiu akre ... [+]

Šis laipsnis buvo sukurta siekiant suteikti kelią registruotiems slaugytojų (RNS) uždirbti bakalauro laipsnį slaugos. RNS kurie baigė valstybės ar nacionaliniu lygiu akredituota bendradarbis-laipsnį arba diploma- slaugos programa yra tinkami ir gali perduoti kreditų blokas paspartinti savo progresą šio laipsnio.

Ši programa yra akredituota pagal Komisijos Collegiate Slaugos Švietimas (CCNE).

Ką aš galiu padaryti su bakalauro Slaugos - variantas Registruotas slaugytojų?

Aukštųjų technologijų pasaulis Sveikatos priežiūros visada bus varomas žmogaus širdyje. Jei gabus slaugytoja padėjo jums, jūs žinote, kad vienas asmuo gali tikrai padaryti skirtumą. Ką jūs negalite žinoti, kad slaugytojos pranoksta visus kitus sveikatos priežiūros specialistams. O paklausa auga. Ši programa remiasi įgytų diplomą ar asocijuotos laipsnio programa įgūdžių. Kursai pristatomos internete ir klinikinių Įvykdytų projektų jūsų bendruomenėje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Vėliavos štabas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Sacred Heart University Online

Paruoškite širdies gydytoją su Šventosios Širdies RN, skirtu slaugos bakalauro studijoms. ... [+]

Ši bakalauro studijų programa suteikia jums žinių, reikalingų šiuolaikinėse slaugos funkcijose, taip pat asmeniniam ryšiui su profesija. Sveikatos širdies universiteto siūloma internetinė RN į BSN programą skirta padėti RNs su diplomu arba ADN plėtoti savo profesinius įgūdžius sveikatos įvertinimo, informacinių technologijų, įrodomosios praktikos ir dar daugiau. Mokymo programa taip pat apima tokias temas kaip sveikatos priežiūros ir sveikatingumo kultūrų koncepcijos, klinikinės lyderystės ugdymas ir priežiūros rezultatų vertinimo metodai.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Fairfield
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
18 - 36 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Northern Illinois University Online

Pagreitinkite savo slaugos karjerą su mūsų internetine BS slaugos daktaro slaugytojo praktikos (DNP) programa Šiaurės Ilinojaus universitete. Jūs gausite patirties specia ... [+]

Slaugos praktikos slaugytojo praktikos bakalauras (DNP)

Taupykite laiką ir pinigus, nardydami teisę gauti DNP Šiaurės Ilinojaus universitete. Naudodamiesi šia praktika pagrįsta programa, jūs įgysite praktinės patirties ir patirties, kad galėtumėte vadovauti specializuotoms pažangiosios slaugos praktikoms ir tyrimams. Sužinokite, kaip suformuluoti ir įgyvendinti pacientų priežiūros planus, taikydami patikimus tyrimų rezultatus naujovėms ir priežiūros stiprinimui.

Greiti faktaiReikalingi kreditai: 76 kredito valandos.Kaina už kreditą: 720 JAV dolerių už kredito valandą.Laikas baigti: Nuolatiniai mokiniai gali baigti studijas tik ketverius metus. Didžiausias laikas, iki kurio baigsis, yra 10 metų.Programos modalumas: kursinis darbas yra internete, o programa turi retkarčiais surengtus universiteto susitikimus.Akreditacija: Kolegialaus slaugos švietimo komisija (CCNE).Programos akcentaiPraktinė patirtis: nedelsdami pritaikykite savo žinias su asmens praktika, esančia šalia esančioje sveikatos priežiūros įstaigoje. Ar sunku rasti vieną? Mes galime padėti jums.Greitai sekite savo karjerą: magistro laipsnio praleidimas ir DNP uždirbimas gali sutaupyti laiko ir uždirbti iki 9000 JAV dolerių daugiau nei kasmet, lyginant su panašiomis magistro laipsniais. 1Karjera... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos „DeKalb“
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 - 10 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Northern Illinois University Online

Saugus pagreitintas karjeros augimas su savo bakalauro studijomis slaugoje. 2017 m. 86 proc. Darbdavių teigė, kad pirmenybė teikiama slaugytojams, turintiems bakalauro la ... [+]

RN į BS slaugos srityje

Saugus pagreitintas karjeros augimas su savo bakalauro studijomis slaugoje. 2017 m. 86 proc. Darbdavių teigė, kad pirmenybė teikiama slaugytojams, turintiems bakalauro laipsnį, ir beveik 50 proc. To reikalavo.1 Paruoškite pasinaudoti šiomis galimybėmis.

Per 11 kursų, mūsų RN į BS slaugos suteiks jums pažangiosios pacientų priežiūros ir kritinio mąstymo įgūdžius, siekiant pagerinti savo karjerą.

Greiti faktaiReikalingi kreditai: 28 kredito valandos.Kaina už kreditinę valandą: 348 USD už kredito valandą.Laikas baigti: dieninės studijos gali baigti savo darbą tik 12 mėnesių. Maksimalus laikas iki penkerių metų.Programos modalumas: visi kursai mokomi 100 proc.Akreditacija: Kolegialaus slaugos švietimo komisija (CCNE).Praktikos reikalavimas: praktika yra lyderystė arba orientuota į gyventojus ir suteikia patirties su konkrečiomis grupėmis, kad pagerintų jūsų ankstesnę RN darbo patirtį. Praktikos patirtis gali būti baigta jūsų vietovėje, įskaitant darbo vietą. Mes taip pat padėsime jums praktikoje.Programos akcentaiCCNE akredituota programa: suteiks jums visišką pasitikėjimą tuo, kad mokymasis atitinka aukščiausius pažangiosios slaugos švietimo standartus.Praktinė patirtis: nedelsdami pritaikykite savo žinias su sveikatos priežiūros įstaigoje esančioje praktikoje.Praktikos vieta: Mes teikiame pagalbą praktikoje savo bendruomenėje, todėl galite rūpintis konkrečiomis populiacijomis, kurios pagerina jūsų ankstesnę RN darbo patirtį.Patyrę, investuoti fakultetas: Mūsų išskirtiniai fakultetai sujungia metų pramonės patirtį su asmeniniu dėmesiu ir bendruomenės santykiais, kad užtikrintų jūsų akademinių tikslų įgyvendinimą.Besiūliai imigracija: dar labiau tęskite slaugos išsilavinimą. Priėmus, galite sklandžiai pereiti prie mūsų magistrantūros slaugos programų.Karjera... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos „DeKalb“
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 5 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba