Geriausios tiksliųjų mokslų bakalauro studijos - Psichinės sveikatos studijos 2020

Bakalauras yra žinomas kaip bakalauro laipsnis. Šis laipsnis skiriamas tiems, kurie baigia studijas bakalauro studijų programoje. Ši akademinė garbė paprastai reikalinga tam tikrai karjerai. Kas yra psichinės sveikatos bakalauras? Šio tipo laipsnis paprastai yra skirtas mokslininkų mokymui, kaip padėti asmenims, kovojantiems su psichinės sveikatos problemomis. Programa gali būti skir… Skaityti daugiau

Bakalauras yra žinomas kaip bakalauro laipsnis. Šis laipsnis skiriamas tiems, kurie baigia studijas bakalauro studijų programoje. Ši akademinė garbė paprastai reikalinga tam tikrai karjerai.

Kas yra psichinės sveikatos bakalauras? Šio tipo laipsnis paprastai yra skirtas mokslininkų mokymui, kaip padėti asmenims, kovojantiems su psichinės sveikatos problemomis. Programa gali būti skiriamas dėmesys nepriklausomybės, psichinės gerovės ir individualios jėgos skatinimui. Mokymo programa gali apimti tokias temas kaip psichosocialinė intervencija, žmogaus reagavimas į stresą ir šiuolaikinė sveikatos priežiūra. Priklausomai nuo programos, studentai gali gauti praktinį mokymą. Tai galėtų apimti savanorišką darbą ligoninėje, kurioje besimokantieji paprastai vykdo tokias funkcijas kaip atlikti vertinimus, kurti priežiūros planus, dirbti su tikrais pacientais ir bendradarbiauti su sveikatos priežiūros specialistais.

Šio laipsnio studentai paprastai kuria kritinius mąstymo ir bendravimo įgūdžius. Šis įgūdžių rinkinys gali padėti absolventams pasiekti puikių rezultatų psichinės sveikatos srityje. Dažnai programos dalyviai mokosi tarpininkavimo įgūdžių, kurie gali padėti išspręsti konfliktus visose gyvenimo srityse.

Kalbant apie universitetus, išlaidos mokyklose skiriasi. Yra daug veiksnių, lemiančių išlaidas, pavyzdžiui, laikas, per kurį reikia užbaigti programą. Būsimieji studentai turėtų tiesiogiai susisiekti su institucijomis dėl klausimų, susijusių su studijomis ir mokesčiais.

Su psichinės sveikatos bakalauras, absolventai gali pasirinkti iš įvairių karjeros. Jie gali tapti slaugytojomis, socialiniais darbuotojais, psichiatrais, psichologais ar patarėjais. Šie specialistai dirba įvairiuose nustatymuose. Psichinės sveikatos srityje asmenys dažnai susiduria su narkomanijos centrais, ligoninėmis, bendruomenių klinikais, vyriausybinėmis įstaigomis ir privačiojo sektoriaus psichinės sveikatos priežiūros įstaigomis. Apskritai, darbo perspektyvos yra geros, ypač psichinės sveikatos specialistams, dirbantiems kaimo bendruomenėse.

Visame pasaulyje yra keletas mokyklų, siūlančių tokio lygio internetines programas. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences
Glasgow, Jungtinė Karalystė

Šis pagyrimas slaugos laipsniui trunka 4 metus ir suteikia jums praktinės patirties ir įgūdžių bei žinių, kurių jums reikia tapti psichinės sveikatos slaugytoja.

Šis pagyrimas slaugos laipsniui trunka 4 metus ir suteikia jums praktinės patirties ir įgūdžių bei žinių, kurių jums reikia tapti psichinės sveikatos slaugytoja. -
BSc
Dieninės
4 metai
Anglų
Universiteto miestelis
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here