Filter
BSc
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios 6 tiksliųjų mokslų bakalauro studijos - Profesinė terapija 2019/2020

Nors programos ilgis paprastai skiriasi priklausomai nuo daugybės veiksnių, bakalauro laipsnį paprastai skiria studentai, baigę bakalauro studijas tris ar ketverius metus. Tie, kurie uždirba mokslo bakalaurą, dažnai kuria išsamias, įrodymais pagrįstas konkrečios akademinės srities žinias.

Kiekvienas, norintis pakeisti visuomenę, gali stebėtis, kas yra profesinės terapijos bakalauro laipsnis? Dauguma žmonių gauna daug asmeninio pasitenkinimo tuo, ką jie nusprendžia padaryti gyvenimui. Todėl tie, kurie negali dirbti, dažnai patiria depresiją. Studentai, kurie siekia šio laipsnio, gali išmokti padėti kitiems įveikti profesines kliūtis ir pagerinti gyvenimo kokybę. Šių programų metu studentai paprastai rengia kursus, susijusius su fitneso, sveikatos, anatomijos, biologijos, psichologijos, švietimo ir kitais dalykais. Jie gali baigti savo studijas baigdami praktiką, stažuotę, globėją ar prasmingą projektą.

Mokydamiesi tapti veiksmingu profesionaliu terapeutu per bakalauro studijas, studentai gali tobulinti įgūdžius, kuriuos jie turi konkuruoti dėl prasmingų profesinių pozicijų ir tobulėti savo asmeniniais tikslais. Pavyzdžiui, programos dalyviai dažnai mokosi pratimų, konsultavimo metodų ir organizacinių gebėjimų.

Apskaičiuojant bendrą mokestį, mokesčius ir kitas išlaidas, norint gauti bakalauro laipsnį profesinėje terapijoje, gali būti sudėtinga. Mokyklos nustato išlaidas, pagrįstas įvairiais veiksniais, todėl mokiniai dažnai turi aptarti išlaidas su programų administratoriumi, kad sukurtų prasmingą švietimo biudžetą.

Daugelis absolventų, kurie sėkmingai baigė bakalauro programą "Profesinės terapijos programa", nusprendžia įdarbinti darbo jėgą profesionaliais terapeutais. Vis dėlto yra daugybė kitų karjeros galimybių, kurių dažnai svarsto tokio laipsnio asmenys. Kai kurie dirba instruktoriais, treneriais ar projektų planuotojais. Kiti prisijungia prie ne pelno siekiančių ar vyriausybinių organizacijų kaip programų direktoriai, politikos analitikai, gyvenimo treneriai ar mokytojai. Tuo tarpu kai kurie absolventai nusprendžia kreiptis į magistro studijų programą tęsti mokymąsi apie profesinę terapiją.

Asmenys gali gauti bakalauro laipsnį profesinės terapijos įvairiais būdais. Kai kurie nusprendžia lankyti tradicines kolegijas ar universitetus, o kiti - internetines programas ar susirašinėjimo kursus. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

6 Rezultatai Profesinė terapija

SRH Hochschule für Gesundheit Gera

Be Bachelorstudiengang ergoterapijos jūs išmoksite palaikyti įvairaus amžiaus žmonėms, kurie ribojamų savo kasdieniame įgūdžių ar gresia apribojimais. ... [+]

Be Bachelorstudiengang ergoterapijos jūs išmoksite palaikyti įvairaus amžiaus žmonėms, kurie ribojamų savo kasdieniame įgūdžių ar gresia apribojimais.

Normalus laikotarpis

2 semestras mokymo profesinėje mokykloje už ergoterapijos, 7 semestrus (4 semestrus, pridedamoje mokymo skirsnio 3 semestrus dieninio skyrių)

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai: Išsilavinimas Neakivaizdinių

Pagalbinė mokymo studijų skyriuje

Bendra aukštojo mokslo įėjimas arba lygiavertis universitetinį įėjimas kvalifikacija Sudarytą sutartį su akredituota profesinę mokyklą Sėkmingai baigtas pirmasis metų mokymo (įrodymas sertifikatas) Rekomendacija profesinėje mokykloje ... [-]
Vokietija Gera Bonn Stuttgart Heidelberg Karlsruhe Düsseldorf  + 3 Daugiau
Spalis 2019
Vokiečių
Dieninės
Ištęstinės
3 - 7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Keuka College

Geriausioms fakultete. Hands-on, realaus pasaulio patirtį. Garantuotas priėmimas į magistro programą. Laipsnis vyko aukščiausiu savigarba pagal OT profesijos per pastaruo ... [+]

Įsivaizduokite, jei galėtumėte studijuoti OT aplinkoje kur profesoriai "gauti" realų pasaulį nes jie visi dirbo jį patys.

Ar tai būtų lengviau planuoti savo karjerą, jei jūs turėjote OT patirtį ligoninėse, slaugos namuose, mokyklų rajonuose, privačios praktikos, suaugusiųjų dienos centruose, ir Vaikų priežiūra programos o jūs vis dar buvo mokykloje?

Kaip tikri norėtumėte būti jūsų sugebėjimo kai jūs turėjo daugiau nei 1.380 valandų realaus pasaulio, OT patirties ... daugiau nei bet kuris kitas OT absolventų šalyje. Kiek saugi jūs manote, žinant, kad 95-100% žmonių, kurie buvę per tą patį OT programą kurioje esate turėjo bent vieną darbo pasiūlymo ant stalo, kol jie baigė (Šaltinis: Metinė programa vertinimas)? Kas nustato Keuka kolegiją išskiria? Geriausioms fakultete. Hands-on, realaus pasaulio patirtį. Garantuotas priėmimas į magistro programą. Laipsnis vyko aukščiausiu savigarba pagal OT profesijos per pastaruosius 25 metų. Tai yra tai, ką nustato Keuka Kolegijos OT programą atskirai. ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Keuka Park
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Perdana University

Profesinė terapija yra į klientą orientuota sveikatos specialybė, susijusi su sveikata ir gerove per profesiją. Pagrindinis darbo terapijos tikslas - suteikti žmonėms gal ... [+]

Profesinės terapijos bakalauro laipsnisProfesinės terapijos apibrėžimai

Profesinė terapija yra į klientą orientuota sveikatos specialybė, susijusi su sveikata ir gerove per profesiją. Pagrindinis darbo terapijos tikslas - suteikti žmonėms galimybę dalyvauti kasdieniame gyvenime. Profesionalūs terapeutai pasiekia šį rezultatą, dirbdami su žmonėmis ir bendruomenėmis, kad padidintume jų gebėjimą įsidarbinti profesijose, kurias jie nori, turi ar turėtų atlikti, arba pakeisdami profesiją ar aplinką, kad geriau palaikytų jų profesinį bendradarbiavimą. (WFOT, 2012 m.)

Gyvenimo struktūra

1 metai

Studentai bus susipažinę su įvadinėmis temomis, susijusiomis su profesine terapija. Šie dalykai apima anatomiją ir fiziologiją, psichologiją ir neuropsichologiją, įvadinę patologiją, bendrąją mediciną, ortopedines ir chirurgines sąlygas, terapinį aktyvumą ir bendrą farmakologiją. Privalomi universiteto dalykai bus atlikti per pirmuosius 2 semestrus. Antrojo semestro metu studentai bus siunčiami klinikinėms praktikoms 3 savaičių klinikinių stebėjimų metu.... [-]

Malaizija Serdang
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Absolventai turi teisę kreiptis dėl narystės Profesinių terapeutų koledže ir registracijos į Sveiką ... [+]

Profesijos terapeutai dirba su daugybe žmonių, kurie padeda jiems pasiekti savo potencialą ir įgyti tiek pat nepriklausomumo, kiek gali.

Asmenims, turintiems fizinių ar psichinių sveikatos sutrikimų, kasdienės užduoties gali būti sunku. Tačiau vykdant veiklą, profesinė terapija leidžia žmonėms gyventi produktyviau ir maloniau gyventi.

Kad atitiktų Pasaulio profesorių terapijos federacijos standartus, reikalaujama ne mažiau kaip 1000 praktikos praktikos valandų. Kaip vienas iš didžiausių kvalifikuotų profesionalių terapų teikėjų Škotijoje, GCU yra novatoriškas praktikoje praktikoje, todėl darbo vietų kūrimas yra naujas praktikos sritis.

Profesijos terapeutai dirba kaip komandos dalis, o trečdalis šios programos yra skirtos tarpžinybiniam tyrimui, kuriame mokytojai iš įvairių sveikatos ir socialinės rūpybos profesijų mokosi kartu.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bradford

Mūsų profesinės terapijos programa suteikia jums aktyvią, bendradarbiaujančią mokymosi patirtį draugiškoje, palaikančioje aplinkoje. Jūs gausite teorinį supratimą ir prak ... [+]

Apžvalga

Mūsų profesinės terapijos programa suteikia jums aktyvią, bendradarbiaujančią mokymosi patirtį draugiškoje, palaikančioje aplinkoje.

Jūs gausite teorinį supratimą ir praktinę praktinę patirtį, kurią reikia tapti profesionaliu profesiniu terapeitu.

Jūs tobulinate žinias apie:

žmonių ir gyventojų profesinius poreikiusprofesinius įgūdžius, skirtus spręsti profesinės veiklos kliūtisžmonių profesinės veiklos palaikymas ir stiprinimas

Profesinės terapijos specialistai padeda žmonėms atsigauti nuo fizinės ar psichinės ligos, padėdami jiems gyventi visą gyvenimą.

Suaugusiems ir vaikams dirbsite įvairiose sveikatos ir socialinės rūpybos vietose, ieškodami kūrybingų sprendimų kasdienėms problemoms spręsti.... [-]

Jungtinė Karalystė Bradford
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Felician University

Biologijos ikiprofesinės programos suteikia studentams galimybę uždirbti bakalauro bakalauro laipsnį Felician University ir absolventą iš daugelio bendradarbiaujančių pro ... [+]

Biologijos ikiprofesijos programos suteikia studentams galimybę uždirbti bakalauro bakalauro studijas Felician University ir absolventą iš daugelio bendradarbiaujančių profesinių mokyklų programų šiose srityse:

Audiologija (PA Bloomsburgo universitetas)Chiropraktika (NY chiropraktikos koledžas)Profesinė terapija (Sage Graduate School)Gydytojo padėjėjas (Rutgers-SHRP)Fizinė terapija (Rutgers-SHRP)Podiatrija (NY Podiatrijos medicinos kolegija)

Sėkmingai baigę savo „Felician“ kursinius darbus, studentai gebės parodyti mokslinio mąstymo ir kiekybinės analizės, kritinio mąstymo ir rašytinės komunikacijos kompetenciją, taip pat gebėjimą taikyti pagrindinius principus ir laboratorinius metodus biologijoje ir chemijoje. Studentai taip pat parodys supratimą apie etinius iššūkius ir atsakomybę, susijusius su mokslo žinių taikymu, Pranciškonų vertybių santykiu su profesine praktika, taip pat galimu moksliniais tyrimais susijusių profesijų indėlį į žmonių gerovę ir tvarumą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Rutherford
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba