Filter
BSc
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios 6 tiksliųjų mokslų bakalauro studijos - Occupational Therapy 2019

Nors programos ilgis paprastai skiriasi priklausomai nuo daugybės veiksnių, bakalauro laipsnį paprastai skiria studentai, baigę bakalauro studijas tris ar ketverius metus. Tie, kurie uždirba mokslo bakalaurą, dažnai kuria išsamias, įrodymais pagrįstas konkrečios akademinės srities žinias.

Kiekvienas, norintis pakeisti visuomenę, gali stebėtis, kas yra profesinės terapijos bakalauro laipsnis? Dauguma žmonių gauna daug asmeninio pasitenkinimo tuo, ką jie nusprendžia padaryti gyvenimui. Todėl tie, kurie negali dirbti, dažnai patiria depresiją. Studentai, kurie siekia šio laipsnio, gali išmokti padėti kitiems įveikti profesines kliūtis ir pagerinti gyvenimo kokybę. Šių programų metu studentai paprastai rengia kursus, susijusius su fitneso, sveikatos, anatomijos, biologijos, psichologijos, švietimo ir kitais dalykais. Jie gali baigti savo studijas baigdami praktiką, stažuotę, globėją ar prasmingą projektą.

Mokydamiesi tapti veiksmingu profesionaliu terapeutu per bakalauro studijas, studentai gali tobulinti įgūdžius, kuriuos jie turi konkuruoti dėl prasmingų profesinių pozicijų ir tobulėti savo asmeniniais tikslais. Pavyzdžiui, programos dalyviai dažnai mokosi pratimų, konsultavimo metodų ir organizacinių gebėjimų.

Apskaičiuojant bendrą mokestį, mokesčius ir kitas išlaidas, norint gauti bakalauro laipsnį profesinėje terapijoje, gali būti sudėtinga. Mokyklos nustato išlaidas, pagrįstas įvairiais veiksniais, todėl mokiniai dažnai turi aptarti išlaidas su programų administratoriumi, kad sukurtų prasmingą švietimo biudžetą.

Daugelis absolventų, kurie sėkmingai baigė bakalauro programą "Profesinės terapijos programa", nusprendžia įdarbinti darbo jėgą profesionaliais terapeutais. Vis dėlto yra daugybė kitų karjeros galimybių, kurių dažnai svarsto tokio laipsnio asmenys. Kai kurie dirba instruktoriais, treneriais ar projektų planuotojais. Kiti prisijungia prie ne pelno siekiančių ar vyriausybinių organizacijų kaip programų direktoriai, politikos analitikai, gyvenimo treneriai ar mokytojai. Tuo tarpu kai kurie absolventai nusprendžia kreiptis į magistro studijų programą tęsti mokymąsi apie profesinę terapiją.

Asmenys gali gauti bakalauro laipsnį profesinės terapijos įvairiais būdais. Kai kurie nusprendžia lankyti tradicines kolegijas ar universitetus, o kiti - internetines programas ar susirašinėjimo kursus. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

6 Rezultatai Occupational Therapy

SRH Hochschule für Gesundheit Gera

Be Bachelorstudiengang ergoterapijos jūs išmoksite palaikyti įvairaus amžiaus žmonėms, kurie ribojamų savo kasdieniame įgūdžių ar gresia apribojimais. ... [+]

Be Bachelorstudiengang ergoterapijos jūs išmoksite palaikyti įvairaus amžiaus žmonėms, kurie ribojamų savo kasdieniame įgūdžių ar gresia apribojimais.

Normalus laikotarpis

2 semestras mokymo profesinėje mokykloje už ergoterapijos, 7 semestrus (4 semestrus, pridedamoje mokymo skirsnio 3 semestrus dieninio skyrių)

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai: Išsilavinimas Neakivaizdinių

Pagalbinė mokymo studijų skyriuje

Bendra aukštojo mokslo įėjimas arba lygiavertis universitetinį įėjimas kvalifikacija Sudarytą sutartį su akredituota profesinę mokyklą Sėkmingai baigtas pirmasis metų mokymo (įrodymas sertifikatas) Rekomendacija profesinėje mokykloje ... [-]
Vokietija Gera Bonn Stuttgart Heidelberg Karlsruhe Düsseldorf  + 3 Daugiau
October 2019
Dieninės
Ištęstinės
3 - 7 semestrus
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Keuka College

Geriausioms fakultete. Hands-on, realaus pasaulio patirtį. Garantuotas priėmimas į magistro programą. Laipsnis vyko aukščiausiu savigarba pagal OT profesijos per pastaruo ... [+]

Įsivaizduokite, jei galėtumėte studijuoti OT aplinkoje kur profesoriai "gauti" realų pasaulį nes jie visi dirbo jį patys.

Ar tai būtų lengviau planuoti savo karjerą, jei jūs turėjote OT patirtį ligoninėse, slaugos namuose, mokyklų rajonuose, privačios praktikos, suaugusiųjų dienos centruose, ir Vaikų priežiūra programos o jūs vis dar buvo mokykloje?

Kaip tikri norėtumėte būti jūsų sugebėjimo kai jūs turėjo daugiau nei 1.380 valandų realaus pasaulio, OT patirties ... daugiau nei bet kuris kitas OT absolventų šalyje. Kiek saugi jūs manote, žinant, kad 95-100% žmonių, kurie buvę per tą patį OT programą kurioje esate turėjo bent vieną darbo pasiūlymo ant stalo, kol jie baigė (Šaltinis: Metinė programa vertinimas)? Kas nustato Keuka kolegiją išskiria? Geriausioms fakultete. Hands-on, realaus pasaulio patirtį. Garantuotas priėmimas į magistro programą. Laipsnis vyko aukščiausiu savigarba pagal OT profesijos per pastaruosius 25 metų. Tai yra tai, ką nustato Keuka Kolegijos OT programą atskirai. ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Keuka Park
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

Laipsnis bakalauro (Hons) profesinės terapijos; pirmasis žingsnis tam, kad tapti registruotu profesionaliu gydytoju, patvirtintas Sveikatos ir rūpybos profesijų tarybos ( ... [+]

Apskritai užsiėmimas

Mūsų veikla yra viskas, ką darome kasdieniame gyvenime, todėl profesinė terapija yra tokia svarbi sveikatos ir socialinės rūpybos specialybė. Ji orientuota į žmogų ir rūpinasi sveikata ir gerove per profesiją.

Mes siūlome galimybę visiems bakalauro studijų namams / ES studentams mokytis darbo, stažuotis ar dirbti, studijuojant visą darbo dieną, pradedant nuo 2019 m. Rugsėjo mėn.

Kodėl profesinė terapija LSBU?Įspūdingos užimtumo perspektyvos: Londono „No.1 Modern“, skirta profesinės terapijos perspektyvoms („Complete University Guide“ lentelė, 2018 m.).Nr. 1 Londone dėl studentų pasitenkinimo ir absolventų profesinės terapijos perspektyvų („Complete University Guide 2019“).Profesinė akreditacija: mes akredituota Karališkojo profesorių terapijos koledžo.Laimingi studentai: 1-asis rezultatas tarp Londono šiuolaikinių konkurentų sveikatos profesijoms (Guardian League 2019 lentelė).Profesinės nuorodos: šis kursas gali padėti jums tapti registruotu profesionaliu gydytoju, kurį patvirtina Sveikatos ir rūpybos specialistų taryba.Darbo vietos įvairiuose klinikiniuose nustatymuose, pvz., NHS ūminiuose trestuose, bendruomenės patalpose ir nepriklausomame sektoriuje.Mūsų trys profesinės terapijos laboratorijos, kuriose įrengtos simuliacinės gyvenamosios erdvės ir meninės intervencijos priemonės.Apdovanojimų pelnusi OT visuomenė, kuri 2016 ir 2017 m. Perėmė LSBU metų visuomenę.Nr.1 tarp Londono konkurentų mokymo, vertinimoAkreditacijosPagrindinės kurso informacija - užsakyta pagal režimąRežimas Moduliai... [-]
Jungtinė Karalystė London
September 2019
Dieninės
Ištęstinės
3 - 4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bradford

Mūsų profesinės terapijos programa suteikia jums aktyvią, bendradarbiaujančią mokymosi patirtį draugiškoje, palaikančioje aplinkoje. Jūs gausite teorinį supratimą ir prak ... [+]

Apžvalga

Mūsų profesinės terapijos programa suteikia jums aktyvią, bendradarbiaujančią mokymosi patirtį draugiškoje, palaikančioje aplinkoje.

Jūs gausite teorinį supratimą ir praktinę praktinę patirtį, kurią reikia tapti profesionaliu profesiniu terapeitu.

Jūs tobulinate žinias apie:

žmonių ir gyventojų profesinius poreikiusprofesinius įgūdžius, skirtus spręsti profesinės veiklos kliūtisžmonių profesinės veiklos palaikymas ir stiprinimas

Profesinės terapijos specialistai padeda žmonėms atsigauti nuo fizinės ar psichinės ligos, padėdami jiems gyventi visą gyvenimą.

Suaugusiems ir vaikams dirbsite įvairiose sveikatos ir socialinės rūpybos vietose, ieškodami kūrybingų sprendimų kasdienėms problemoms spręsti.... [-]

Jungtinė Karalystė Bradford
September 2019
Dieninės
3 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Absolventai turi teisę kreiptis dėl narystės Profesinių terapeutų koledže ir registracijos į Sveiką ... [+]

Profesijos terapeutai dirba su daugybe žmonių, kurie padeda jiems pasiekti savo potencialą ir įgyti tiek pat nepriklausomumo, kiek gali.

Asmenims, turintiems fizinių ar psichinių sveikatos sutrikimų, kasdienės užduoties gali būti sunku. Tačiau vykdant veiklą, profesinė terapija leidžia žmonėms gyventi produktyviau ir maloniau gyventi.

Kad atitiktų Pasaulio profesorių terapijos federacijos standartus, reikalaujama ne mažiau kaip 1000 praktikos praktikos valandų. Kaip vienas iš didžiausių kvalifikuotų profesionalių terapų teikėjų Škotijoje, GCU yra novatoriškas praktikoje praktikoje, todėl darbo vietų kūrimas yra naujas praktikos sritis.

Profesijos terapeutai dirba kaip komandos dalis, o trečdalis šios programos yra skirtos tarpžinybiniam tyrimui, kuriame mokytojai iš įvairių sveikatos ir socialinės rūpybos profesijų mokosi kartu.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Perdana University

Profesinė terapija yra į klientą orientuota sveikatos specialybė, susijusi su sveikata ir gerove per profesiją. Pagrindinis darbo terapijos tikslas - suteikti žmonėms gal ... [+]

Profesinės terapijos bakalauro laipsnisProfesinės terapijos apibrėžimai

Profesinė terapija yra į klientą orientuota sveikatos specialybė, susijusi su sveikata ir gerove per profesiją. Pagrindinis darbo terapijos tikslas - suteikti žmonėms galimybę dalyvauti kasdieniame gyvenime. Profesionalūs terapeutai pasiekia šį rezultatą, dirbdami su žmonėmis ir bendruomenėmis, kad padidintume jų gebėjimą įsidarbinti profesijose, kurias jie nori, turi ar turėtų atlikti, arba pakeisdami profesiją ar aplinką, kad geriau palaikytų jų profesinį bendradarbiavimą. (WFOT, 2012 m.)

Gyvenimo struktūra

1 metai

Studentai bus susipažinę su įvadinėmis temomis, susijusiomis su profesine terapija. Šie dalykai apima anatomiją ir fiziologiją, psichologiją ir neuropsichologiją, įvadinę patologiją, bendrąją mediciną, ortopedines ir chirurgines sąlygas, terapinį aktyvumą ir bendrą farmakologiją. Privalomi universiteto dalykai bus atlikti per pirmuosius 2 semestrus. Antrojo semestro metu studentai bus siunčiami klinikinėms praktikoms 3 savaičių klinikinių stebėjimų metu.... [-]

Malaizija Serdang
May 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba