HEALTHCARESTUDIES.LT

Ieškoti 41 Nuotolinis mokymas tiksliųjų mokslų bakalauro studijų

Tiksliųjų mokslų bakalauro laipsnis dažnai yra privalomas studentams, kurie nori dirbti tam tikrose mokslinėse srityse. Priklausomai nuo studentų pasirinktos specialybės, aukštosios mokyklos bei studijų tipo bakalauro laipsnį jie paprastai gali įgyti per trejus ar ketverius akademinius metus.

Nuotolinis mokymas arba nuotolinis mokymasis yra tiekti švietimą ir mokymą, dažnai individualiai, studentams, kurie fiziškai nedalyvauja miesteliu būdas.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl Nuotolinis mokymas Sveikatos priežiūros Tiksliųjų mokslų bakalaurai 2019

41 Rezultatai Magistras, Nuotolinis mokymas Filter

BS Kinesiologija

Concordia University Chicago - Exercise Science Graduate Degree Online Programs
Internetinės Dieninės Ištęstinės 5 - 8 savaitės Rugpjūtis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos River Forest + 1 daugiau

Kineziologijos bakalauro laipsnis suteikia studentams pagrindinį sveikatos skatinimo ir ligų profilaktikos pagrindą.

Dvigubas laipsnis: BSHS klinikinių tyrimų administravimo / MSHS reguliavimo klausimais

George Washington University - School of Medicine and Health Sciences Online
Internetinės Ištęstinės 3 - 4 metai Rugpjūtis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Washington

GW internetinis dvigubas sveikatos mokslų bakalauras (BSHS) klinikinių tyrimų administravimo ir sveikatos mokslų magistro (MSHS) reguliavimo reikalų programoje yra daugiapakopis, dvejopo laipsnio mokymosi variantas, kuris pasiruošs šiandienos sveikatos priežiūros iššūkiams inovacijų sektorių Jungtinėse Amerikos Valstijose ir visame pasaulyje.

Bachelor of Sursing (BSc)

University of Central Missouri
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės 4 metai Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Warrensburg + 1 daugiau

Vykdydami pagrindinį slaugos University of Central Missouri , būsite pasirengę rūpintis įvairiais asmenimis, šeimomis, populiacijomis ir bendruomenėmis per visą sveikatos ir ligos trukmę. Unikalus UCM, turėsite galimybę patirtis ir kaimo ir miesto slaugos praktikos per savo edukacinę patirtį. Ši patirties įvairovė, be to, kokybės instruktavimas leis jums lanksčiau pasirinkti pageidaujamą praktikos sritį.

BSc (Hons) sveikatos priežiūros valdymas

University of Essex Online
Internetinės Ištęstinės 48 mėnesiai Susisiekti su mokykla Jungtinė Karalystė UK Online

Imk pirmą žingsnį link sveikatos priežiūros vadybos karjeros, studijuojančios dvi įdomias ir nemokamas sritis šioje sudėtingoje, tačiau naudingoje programoje. Šis sveikatos priežiūros ir verslo kursas suteikia unikalią galimybę ištirti įvairius kryptingus modulius, integruojant žiniomis pagrįstą mokymąsi, taip pat tobulinant asmeniškai ir profesionaliai.

Mokslo bakalauras slaugos srityje RN

Northern Illinois University Online
Internetinės Dieninės Ištęstinės 1 - 5 metai Sausis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos DeKalb + 1 daugiau

Saugus pagreitintas karjeros augimas su savo bakalauro studijomis slaugoje. 2017 m. 86 proc. Darbdavių teigė, kad pirmenybė teikiama slaugytojams, turintiems bakalauro laipsnį, ir beveik 50 proc. Su savo „BS“ slaugos skyriuje jūs baigsite pasirengę pasinaudoti šiomis galimybėmis. Per 11 kursų gausite pažangių įgūdžių, kad gautumėte šį vertingą kredencialą.

BSC (Hons) Slaugos studijose (mokymosi negalia)

Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės 4 metai Susisiekti su mokykla Jungtinė Karalystė Glasgow + 1 daugiau

Labai konkurencinga BSc Hons mokymosi negalios slauga leidžia jums tapti registruotu slaugytoja ir dirbti su asmenimis ir šeimomis, kad pagerintumėte jų gyvenimo būdą ir sveikatą bei suteiktumėte jiems reikalingą pagalbą.

RN-BSN-RN į slaugos bakalauro studijas

Sacred Heart University Online
Internetinės Dieninės Ištęstinės 18 - 36 mėnesiai Sausis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Fairfield + 1 daugiau

Paruoškite širdies gydytoją su Šventosios Širdies RN, skirtu slaugos bakalauro studijoms.

Mokslo bakalauras žmogaus mityboje

Massey University
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės 3 metai Kovas 2020 Naujoji Zelandija Auckland Palmerston North + 2 daugiau

Jei esate aistringas dėl maisto ir mitybos ir norite sužinoti daugiau apie tai, kaip mityba daro įtaką sveikatai, tada Massey BSc (Human Nutrition) yra skirtas Jums. Jei esate aistringas dėl maisto ir mitybos ir norite sužinoti daugiau apie mokslas, kaip valgyti, veikia sveikatą, tada Massey bakalauras (žmogaus mityba) yra skirtas jums.

Slaugos bakalauro laipsnis

California Southern University
Internetinės Dieninės Ištęstinės 1 - 3 metai Registracija galima Jungtinės Amerikos Valstijos Costa Mesa + 1 daugiau

CalSouthern RN į BSN programą idealiai tinka registruotoms slaugytojams (RN), kurie išlaikė NCLEX egzaminą ir dar turi uždirbti savo bakalauro slaugos srityje. Tai ypač svarbu atsižvelgiant į sveikatos priežiūros sektoriaus magnetinio atpažinimo programą (MRP), kurioje reikalaujama, kad iki 2020 m. 80 proc. „Magnet status“ ligoninių personalo slaugytojų turėtų bakalauro laipsnį.

BSC Sveikata Mokslas

Mercy College
Internetinės Dieninės 4 metai Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Dobbs Ferry

Sukurkite tvirtą mokslų. Meistras koncepcijas ir informaciją, jums reikės tęsti karjerą kaip sveikatos priežiūros specialistas.

Bakalauras sveikatos mokslų - giminingų sveikatos

Northern Arizona University
Internetinės Dieninės Ištęstinės 4 metai Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Flagstaff + 1 daugiau

Lankstumas yra šio laipsnio, kuris siūlo internetu kursinių ir priima didelį bloką perdavimo kreditą tiems, kurie baigia arba baigę atitinkamus Community College (arba universitetas) giminingų sveikatos programas bruožas. Stipri grupė sveikatos mokslų kursus įeina įžeminimo žmogaus ligų, sveikatos priežiūros etikos, ir dar daugiau.

RN į slaugos bakalaurus

Saint Mary's University of Minnesota Online
Internetinės Dieninės Registracija galima Jungtinės Amerikos Valstijos Winona

Sveikatos mokslų bakalaurą (RN į BSN) iš Minesotos Šventosios Marijos universiteto moko praktikų instruktoriai, kurie gali pasiruošti kitam žingsniui profesinės slaugos praktikoje. "Saint Mary" BSN suteikia kelis būdus pritaikyti kursinius darbus į jūsų karjeros siekius ir siūlo nuolat besikeičiančią mokymo programą.

RN prie slaugos bakalauro (RN-BSN)

Benedictine University Online
Internetinės Ištęstinės 12 mėnesiai Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Lisle

Per Benediktinų universiteto RN į BSN programą ne tik tenkinsite augančios sveikatos priežiūros srities poreikius. Jūs naudosite savo dabartines žinias ir patirtį, naudodamiesi realiomis situacijomis ir taikydami įrodymais pagrįstą praktiką.

BSC sveikatos priežiūros administracijoje

Grand Canyon University
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės Ištęstinės Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 4 daugiau

Sveikatos priežiūros administravimo bakalauro studijų programa pabrėžia tiek koncepcinius, tiek analitinius įgūdžius, reikalingus valdyti įvairias operacijas ir plėtoti procesus šiuolaikinėse sveikatos priežiūros įstaigose.

BSC žmonių mityba (Hons)

University of Greenwich
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 - 5 metai Susisiekti su mokykla Jungtinė Karalystė London + 2 daugiau

Grinvičo universitetas yra pirmaujanti institucija studijuoti mitybos ir mūsų žmonių mityba programa yra viena iš pasirinktos grupės mityba laipsnių akredituotos JK asociacijos mitybos.