Filter
BSc
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios 3 tiksliųjų mokslų bakalauro studijos - Medicinos mokslų studijos 2019/2020

Bakalauro laipsnis yra bakalauro laipsnis, kuris paprastai užtrunka nuo dviejų iki ketverių metų. Absolventai, turintys bakalauro laipsnį, yra įgiję daugybę įvairių sričių pareigybių arba gali pasirinkti tolesnį išsilavinimą ar specializaciją.

Kas yra medicinos mokslų bakalauras? Ši studijų sritis apima platų mokslo sričių spektrą ir jų taikymą medicinos ir veterinarijos moksluose. Tokios programos kursai paprastai apima chemiją, biologiją, imunologiją ir epidemiologiją, molekulinį mokslą, genetiką ir kitas susijusias temas. Daugeliui kursų taip pat reikės laboratorinių ir mokslinių tyrimų darbų. Be to, kad įgysite žinių, studentams reikės išmokti mokslinių tyrimų metodų ir įgyti išsilavinimą, naudojant laboratorinę įrangą ir analizuojant rezultatus.

Biblioteka medicinos mokslų suteikia studentams pagrįstą mokslo ir klinikinių studijų pagrindą, leidžiantį jiems pradėti dirbti iškart po baigimo ar tęsti studijas. Su medicininiais tyrimais, kurie yra labai svarbūs, medicinos mokslo programų absolventai yra labai paklausūs daugelyje sektorių.

Medicinos mokslų bakalauro studijų programas siūlo daugelis institucijų visame pasaulyje, kurių išlaidos skiriasi priklausomai nuo veiksnių, tokių kaip vieta, finansavimas ir vietiniai įstatymai. Susisiekite su savo universitetu, kad sužinotumėte informaciją apie galimas išlaidas.

Medicinos mokslų karjerai šiuo metu naudojasi pakilimu, o bakalauro absolventų pozicijos yra prieinamos daugybėje aplinkybių. Galima karjera - medicinos technologas, tyrėjas, genetikas ir farmakologas. Absolventai gali rasti darbą su vyriausybinėmis agentūromis, kurių užduotis yra visuomenės sveikata ir tyrimai, farmacijos įmonės, mokslinių tyrimų ir plėtros bendrovės, ligoninės ir universitetai. Medicinos mokslų bakalauro laipsnis taip pat gali būti magistrantūros studijų pareigose.

Medicinos mokslo laipsnių programos yra prieinamos daugelyje šalių ir sričių, kuriose nuotolinio mokymosi galimybės siūlomos studentams, kurie gali jiems pasinaudoti. Norėdami sužinoti, kaip galite pradėti dirbti savo laipsnį, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Medicinos mokslų studijos

Lincoln Memorial University

Ar jus domina medicinos karjera? Ar esate savarankiškas? Tikslus? Kruopščiai? Medicinos laboratorijos mokslas - tai sveikatos priežiūros karjera, sujungianti modernią lab ... [+]

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos - Medicinos mokslų studijos. Apie

Ar jus domina medicinos karjera? Ar esate savarankiškas? Tikslus? Kruopščiai? Medicinos laboratorijos mokslas - tai sveikatos priežiūros karjera, sujungianti modernią laboratorijos mokslą ir medicininę priežiūrą. Medicinos laboratorijos mokslininkų atliekami tyrimai, oficialiai vadinami medicinos technologais, padeda gydytojams diagnozuoti ir gydyti patologines sąlygas. Medicinos laboratorijos mokslininkai atlieka ir interpretuoja įvairius testus, pradedant nuo paprastų gliukozės kiekio tyrimų iki pažangių molekulinės diagnostikos tyrimų.

Ypatumai

LMU suteikia unikalią galimybę studentams, norintiems patekti į medicinos profesiją. Sėkmingai užbaigus šią sveikatos priežiūros programą, absolventai, norintys tapti MD, garantuoja interviu su LMU „DeBusk“ osteopatinės medicinos kolegija. Tai yra ypatinga galimybė tarptautiniams studentams, kurie paprastai negali atvykti į JAV medicinos mokyklas dėl ilgų laukimo sąrašų.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Harrogate
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mississippi College

Biologijos Misisipės College siūlo unikalią mokymo programą, kuri svyruoja nuo žmonijos skrodimo žinoma mūsų moderniausių žmogaus Gross anatomijos Cadaver Lab mokslinių t ... [+]

Biologijos Misisipės College siūlo unikalią mokymo programą, kuri svyruoja nuo žmonijos skrodimo žinoma mūsų moderniausių žmogaus Gross anatomijos Cadaver Lab mokslinių tyrimų kursus vėžio, virusologijos, ekologijos ir kt. MC absolventai mėgautis nepaprastai aukštą medicinos mokyklą ir odontologijos mokyklos priėmimo normas. Kiti bus eiti į aukštosios mokyklos ir atlikti svarbų tyrimus. Dar kiti taps vidurinių mokyklų mokytojai ir padėti jaunimui geriau suvokti mokslą.

Kaip Biologijos dur, jums imtis kursus temomis, kaip antai:

Žmogaus anatomija Pilna Medicinos fiziologija Molekulinė biologija Mikrobiologijos studijos Imunologija farmakologija Pasirinkite savo dėmesį ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Jackson
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Swansea University

Mūsų BSc populiacijos sveikatos ir medicinos mokslų programa yra unikali, nes ji sujungia įvairias temas, kurios suteikia jums visapusišką supratimą apie socialinius, eko ... [+]

Domina "kitas didelis dalykas sveikatos priežiūros srityje"? Vis labiau besivystanti gyventojų sveikatos sritis yra puikus karjeros pasirinkimas tiems, kurie nori būti sveikatos priežiūros lyderiu. Paprasčiau tariant, gyventojų sveikatos klausimai yra susiję su įvairiais veiksniais, galinčiais nustatyti asmenų, grupių ir gyventojų sveikatą ir sveikatą.

Visame pasaulyje didėjantis spaudimas sveikatos priežiūros sistemoms yra gerai dokumentuojamas, siejamas su lėtinėmis ligomis, senėjančia populiacija ir padidėjusiais psichinės sveikatos incidentais. Medicinos pažanga gerina sveikatą vis daugiau ir daugiau žmonių, tačiau nelygybė sveikatos priežiūros sistemoje, kurią gauna žmonės pagal jų gimimo vietą, gyvena ir dirba, yra paplitusi. Gyventojų sveikata siekiama pašalinti šias nelygybes, stengdamasis geriau suprasti žmonių grupių sveikatos priežiūros poreikius, tobulinti sveikatos priežiūros modelius ir teikti novatoriškus sprendimus žmonių poreikiams patenkinti.... [-]

Jungtinė Karalystė Swansea
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba