close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Geriausios tiksliųjų mokslų bakalauro studijos - Klinikinės psichologijos studijos 2020

Pelningiausi mokslų (BSC) bakalauro galite įdėti individą kelyje į geresnę karjerą su aukštojo užmokesčio ir padidėti darbo galimybes. Vos dvejų iki ketverių metų, studentai, kurie baigė su šio laipsnio paprastai paruošti iš anksto savo karjerą ir padaryti skirtumą pasaulyje. Taigi, ką yra klinikinės psichologijos bakalauro? Klinikinė psichologija yra psichologijos šaka,… Skaityti daugiau

Pelningiausi mokslų (BSC) bakalauro galite įdėti individą kelyje į geresnę karjerą su aukštojo užmokesčio ir padidėti darbo galimybes. Vos dvejų iki ketverių metų, studentai, kurie baigė su šio laipsnio paprastai paruošti iš anksto savo karjerą ir padaryti skirtumą pasaulyje.

Taigi, ką yra klinikinės psichologijos bakalauro? Klinikinė psichologija yra psichologijos šaka, kurios pagrindinis tikslas ieškant diagnozę pacientams, kurie kovoja su emocinių, psichikos ir elgesio sutrikimų, taip pat rekomenduoti galimus gydymo ar gydymo, kuris gali padėti pacientams susidoroti su jų sutrikimai. Kursai šią studijų programą yra kognityvinė elgesio terapija, nenormalus protinį vystymąsi, priklausomybės gydymas ir veiksmingą konsultavimo metodus.

Pelningiausi bakalauras klinikinės psichologijos turi daug privalumų absolventams.Studentai pagerinti savo pagrindinių žinių apie psichologijos ir gydymo, o taip pat padidinti savo įgūdžius bendravimo, kritinio mąstymo ir problemų sprendimo.

Iš uždirbti bakalauro laipsnį klinikinės psichologijos kaina gali skirtis kiekvienam studentui, priklausomai nuo jų ankstesnių švietimo patirtimi, taip pat mokyklos buvimo vietos. Studentai, kurie domisi siekti šio lygio turėtų kreiptis į savo būsimiems mokyklas tiesiogiai išsamios informacijos apie jų laipsnių savikaina.

Asmenys, kurie uždirba bakalauro laipsnį klinikinės psichologijos galite pasirinkti dirbti nustatymų, pavyzdžiui, kolegijų, ligoninių, vyriausybinių įstaigų, psichikos sveikatos priežiūros įstaigas, reabilitacijos įranga, ir privačios praktikos įvairovė. Absolventai šiose srityse gali dirbti konsultantais, priklausomybės specialistai, terapeutai, ir mokslininkai.Tie, kurie uždirba šį laipsnį, taip pat galite pasirinkti, kad grįžti į mokyklą ir uždirbti magistro arba daktaro laipsnį ir toliau didinti savo žinių ir įgūdžių rinkinį.

Jei psichologija visada intrigavo jus ir esate suinteresuoti padėti žmonėms, tada uždirbti bakalauro laipsnį klinikinės psichologijos gali būti teisingas laipsnis jums. Norėdami pradėti, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
SRH Hochschule für Gesundheit Gera
Gera, Vokietija +5 Daugiau

Prevencijos ir sveikatingumo skatinimo didinti žmonių gyvenimo kokybę ir sumažinti sveikatos priežiūros sistemą visiems. Ši išvada suteikia naujų darbo sritis, kurios gali uži ... +

Prevencijos ir sveikatingumo skatinimo didinti žmonių gyvenimo kokybę ir sumažinti sveikatos priežiūros sistemą visiems. Ši išvada suteikia naujų darbo sritis, kurios gali užimti Sveikata psichologai. Dėl šios priežasties Bachelorstudiengang sveikatos psichologija apjungia garso psichologinį rengimą, daugiausia dėmesio skiriant sveikatos ir reabilitacijos psichologijos ir metodinių ir ekonominių įgūdžių. -
BSc
Dieninės
3 metai
Vokiečių
Spal. 2020
Universiteto miestelis

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia