HEALTHCARESTUDIES.LT

Geriausios 37 Nuotolinis mokymas tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Jungtinėse Amerikos Valstijose

Tiksliųjų mokslų bakalauro laipsnis dažnai yra privalomas studentams, kurie nori dirbti tam tikrose mokslinėse srityse. Priklausomai nuo studentų pasirinktos specialybės, aukštosios mokyklos bei studijų tipo bakalauro laipsnį jie paprastai gali įgyti per trejus ar ketverius akademinius metus.

Darbas su valstybinių universitetų yra toli nuo optimalaus pasirinkimo. Privačios mokyklos suteikia daug geresnę pagalbą savo nuotolinio mokymosi patirtį. Keletas interneto universitetas atkreipia mokytojus ir mokinius dideli atstumai iš viso pasaulio. Tai labai padidina įvairovę nuotolinio mokymosi klasėje ir gamina sudėtingas pokalbis tarp tų, iš labai skirtingų bendruomenių, regionų, ir tolimų kultūrų.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl Nuotolinis mokymas sveikatos priežiūros tiksliųjų mokslų bakalauro studijų Jungtinėse Amerikos Valstijose 2019

37 Rezultatai Magistras, Jungtinės Amerikos Valstijos, Nuotolinis mokymas Filter

BS Kinesiologija

Concordia University Chicago - Exercise Science Graduate Degree Online Programs
Internetinės Dieninės Ištęstinės 5 - 8 savaitės Rugpjūtis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos River Forest + 1 daugiau

Kineziologijos bakalauro laipsnis suteikia studentams pagrindinį sveikatos skatinimo ir ligų profilaktikos pagrindą.

BSHS medicinos laboratorijose

George Washington University - School of Medicine and Health Sciences Online
Internetinės Ištęstinės 28 mėnesiai Sausis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Washington

Sveikatos mokslų (BSHS) internetinis bakalauras medicinos laboratorijos moksle yra skirtas specialistams, norintiems tapti medicinos laboratorijos mokslo darbuotojais. Programa jums padės efektyviai panaudoti naujausius molekulinius metodus, kad atskleistų ligos priežastis ir išspręstų kitus sudėtingus diagnostikos klausimus.

Bachelor of Sursing (BSc)

University of Central Missouri
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės 4 metai Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Warrensburg + 1 daugiau

Vykdydami pagrindinį slaugos University of Central Missouri , būsite pasirengę rūpintis įvairiais asmenimis, šeimomis, populiacijomis ir bendruomenėmis per visą sveikatos ir ligos trukmę. Unikalus UCM, turėsite galimybę patirtis ir kaimo ir miesto slaugos praktikos per savo edukacinę patirtį. Ši patirties įvairovė, be to, kokybės instruktavimas leis jums lanksčiau pasirinkti pageidaujamą praktikos sritį.

Mokslo bakalauras slaugos srityje RN

Northern Illinois University Online
Internetinės Dieninės Ištęstinės 1 - 5 metai Sausis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos DeKalb + 1 daugiau

Saugus pagreitintas karjeros augimas su savo bakalauro studijomis slaugoje. 2017 m. 86 proc. Darbdavių teigė, kad pirmenybė teikiama slaugytojams, turintiems bakalauro laipsnį, ir beveik 50 proc. Su savo „BS“ slaugos skyriuje jūs baigsite pasirengę pasinaudoti šiomis galimybėmis. Per 11 kursų gausite pažangių įgūdžių, kad gautumėte šį vertingą kredencialą.

RN-BSN-RN į slaugos bakalauro studijas

Sacred Heart University Online
Internetinės Dieninės Ištęstinės 18 - 36 mėnesiai Sausis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Fairfield + 1 daugiau

Paruoškite širdies gydytoją su Šventosios Širdies RN, skirtu slaugos bakalauro studijoms.

Slaugos bakalauro laipsnis

California Southern University
Internetinės Dieninės Ištęstinės 1 - 3 metai Registracija galima Jungtinės Amerikos Valstijos Costa Mesa + 1 daugiau

CalSouthern RN į BSN programą idealiai tinka registruotoms slaugytojams (RN), kurie išlaikė NCLEX egzaminą ir dar turi uždirbti savo bakalauro slaugos srityje. Tai ypač svarbu atsižvelgiant į sveikatos priežiūros sektoriaus magnetinio atpažinimo programą (MRP), kurioje reikalaujama, kad iki 2020 m. 80 proc. „Magnet status“ ligoninių personalo slaugytojų turėtų bakalauro laipsnį.

BSC Sveikata Mokslas

Mercy College
Internetinės Dieninės 4 metai Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Dobbs Ferry

Sukurkite tvirtą mokslų. Meistras koncepcijas ir informaciją, jums reikės tęsti karjerą kaip sveikatos priežiūros specialistas.

BSC slaugos - galimybė registruotų slaugytojų

Northern Arizona University
Internetinės Dieninės Ištęstinės Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Flagstaff

Šis laipsnis buvo sukurta siekiant suteikti kelią registruotiems slaugytojų (RNS) uždirbti bakalauro laipsnį slaugos. RNS kurie baigė valstybės ar nacionaliniu lygiu akredituota bendradarbis-laipsnį arba diploma- slaugos programa yra tinkami ir gali perduoti kreditų blokas paspartinti savo progresą šio laipsnio.

RN į slaugos bakalaurus

Saint Mary's University of Minnesota Online
Internetinės Dieninės Registracija galima Jungtinės Amerikos Valstijos Winona

Sveikatos mokslų bakalaurą (RN į BSN) iš Minesotos Šventosios Marijos universiteto moko praktikų instruktoriai, kurie gali pasiruošti kitam žingsniui profesinės slaugos praktikoje. "Saint Mary" BSN suteikia kelis būdus pritaikyti kursinius darbus į jūsų karjeros siekius ir siūlo nuolat besikeičiančią mokymo programą.

RN prie slaugos bakalauro (RN-BSN)

Benedictine University Online
Internetinės Ištęstinės 12 mėnesiai Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Lisle

Per Benediktinų universiteto RN į BSN programą ne tik tenkinsite augančios sveikatos priežiūros srities poreikius. Jūs naudosite savo dabartines žinias ir patirtį, naudodamiesi realiomis situacijomis ir taikydami įrodymais pagrįstą praktiką.

Slaugos bakalauras (RN į BSN)

Grand Canyon University
Universiteto miestelis Internetinės Ištęstinės Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 3 daugiau

Jei esate registruota slaugytoja, turinti slaugytojo laipsnį ar diplomo pažymėjimą, Grand Canyon University (GCU) mokslų bakalauras slaugos (RN į BSN) programą internete gali pasiruošti imtis karjeros į kitą lygį.

BS slaugos registruotiems slaugytojų (RN į BSN) lankosi

Eastern University Online
Internetinės Ištęstinės 14 mėnesiai Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Wayne

Skirta praktikuojančių slaugytojų. Toliau savo karjerą ir pasirengti vadovavimo ar valdymo pozicijas sveikatos priežiūros pramonėje.

Mokslo bakalauras sveikatos informacijos administravimo

Stephens College
Internetinės Dieninės Ištęstinės 120 valandos Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos Columbia + 1 daugiau

Karjeros specialistai su registruotu sveikatos informacijos administratoriaus (RHIA) įgaliojimai yra didelė paklausa, sveikatos priežiūros sektoriuje.

Mokslų bakalauras slaugos

University of Sioux Falls
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Sioux Falls

Iš Folsas Universitetas siūlo tris įdomias, hands-on slaugos programas, skirtas suteikti jums įrankius, jūs turite būti kompetentingas, labdaros slaugytoja. Mūsų programos apima:

RN į BSN internete

Pacific Union College Online
Internetinės Dieninės Ištęstinės Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Angwin

Ramiojo vandenyno Sąjunga kolegija yra malonu pristatyti naują internetinę studijų programą šiuo metu siūlomų registruotiems slaugytojų. Ramiojo vandenyno sąjunga kolegijos RN-BNS Online Laipsnis rengia jums tapti slaugos srityje vadovas.