$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Geriausios tiksliųjų mokslų bakalauro studijos - Amžiaus priežiūros studijos 2022

Bakalauro arba bakalauro, yra universitete arba kolegijoje laipsnis baigtas trejus ar ketverius metus. Ar toks laipsnis yra vadinamas menų ar mokslų bakalauras bakalauras priklauso nuo srities studijavo. Baigus bakalauro laipsnį, absolventas arba pradeda magistro programos ar užimtumo pasirinktoje srityje. Kas yra amžius priežiūros bakalauras? Laipsnis bus suteikti studentams dirbti su vy… Skaityti daugiau

Bakalauro arba bakalauro, yra universitete arba kolegijoje laipsnis baigtas trejus ar ketverius metus. Ar toks laipsnis yra vadinamas menų ar mokslų bakalauras bakalauras priklauso nuo srities studijavo. Baigus bakalauro laipsnį, absolventas arba pradeda magistro programos ar užimtumo pasirinktoje srityje.

Kas yra amžius priežiūros bakalauras? Laipsnis bus suteikti studentams dirbti su vyresnio amžiaus tiesiogiai ar įsitraukti į valdymo įrenginių, kurie teiktų padedamo gyvenimo. Yra specialybių studentai gali siekti, įskaitant problemų, susijusių su senėjimo, sveikatos priežiūros klausimus, fizinių ir emocinių aplinkybes gydant senyvus pacientus numeris ir tinkamas valdymas įranga senėjimo pacientus.

Yra daug priežasčių, siekti bakalauro amžius priežiūra. Su šis laipsnis, tai yra įmanoma pasiekti valdymo pozicijas įrenginio arba gauti didesnį atlyginimą besirūpinantis vyresnio amžiaus žmonėms.

Imtis trijų ar keturių metų kursą link amžius priežiūros bakalauras kaina skiriasi priklausomai nuo institucijos. Skirtumas mokslą gali priklausyti nuo to, ar ji vieša, ar privati, ar kursas yra dalis- arba dieninių.

Tie, kurie gauti amžius priežiūra bakalauro gali tikėtis pasiekti vadovo pareigas į sveikatos priežiūros įrenginio nukreiptos į vyresnio amžiaus pacientams. Jie taip pat gali veikti kaip konsultantai pasiūlyti būdų, kaip efektyviau paleisti tokias organizacijas. Be to, absolventai gali įgyti pozicijas sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų, susijusių su vyresnio amžiaus ir gali vaidinti valdžios politikos vaidmenį. Kiti, kurie uždirba šį laipsnį pasirinkti daryti tolesnius tyrimus šioje srityje. Tie, kurie gauna bakalauro amžius priežiūra tapti ekspertų Taikomosios etikos ir socialinės politikos, atsižvelgiant į vyresnio amžiaus piliečių ir yra turtas įvairiose viešojo ir privataus vaidmenis.

Norėdami uždirbti bakalauro amžius priežiūra, yra įvairių variantų, universitetuose ir kolegijose, tiek internete ir miesteliai.Kai kurie studentai siekti visu etatu laipsnių, o darbo, o kiti lankyti užsiėmimus visu etatu. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
Rekomenduojama Naujausios Pareigos
Mercy College
„Dobbs“ keltas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Profesionalų, kurie specializuojasi gerontologijoje, paklausa niekada nebuvo didesnė. Išmokite įgūdžių, reikalingų norint tobulėti naudingoje ir augančioje srityje.

Profesionalų, kurie specializuojasi gerontologijoje, paklausa niekada nebuvo didesnė. Išmokite įgūdžių, reikalingų norint tobulėti naudingoje ir augančioje srityje. -
BSc
Dieninės
4 metai
Anglų
Rgs. 2022
Universiteto miestelis