HEALTHCARESTUDIES.LT

Palyginti Nuotolinis mokymas tiksliųjų mokslų bakalauro studijas - Šiaurės Amerika 2019

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijų programos ypatingai tinka tiems, studentams, kurie itin domisi tam tikra tiksliųjų mokslų sritimi ir nori įgyti tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą, kuris jiems padėtų pradėti profesinę karjerą būtent juos dominančioje srityje. Tad būtent tiksliųjų mokslų bakalauro laipsnis studentams gali atverti daugybę itin įdomios profesinės karjeros galimybių, o taip pat ir suteikti šansų tęsti akademinę karjerą ir stoti į tolimesnes magistro, o vėliau galbūt ir doktorantūros studijų programas.

Darbas su valstybinių universitetų yra toli nuo optimalaus pasirinkimo. Privačios mokyklos suteikia daug geresnę pagalbą savo nuotolinio mokymosi patirtį. Keletas interneto universitetas atkreipia mokytojus ir mokinius dideli atstumai iš viso pasaulio. Tai labai padidina įvairovę nuotolinio mokymosi klasėje ir gamina sudėtingas pokalbis tarp tų, iš labai skirtingų bendruomenių, regionų, ir tolimų kultūrų.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinamas "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog "narės ". Ji taip pat renka daugiau nei 310 mln žmonių kurie yra pasaulis 's trečia pagal dydį gyventojų. Ji apima tankiai apgyvendintuose miestuose su klesti priemiesčius ir plati, negyvenamos ir natūraliai gražus srityse vienu metu.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl Nuotolinis mokymas sveikatos priežiūros tiksliųjų mokslų bakalauro studijų, Šiaurės Amerika 2019

37 Rezultatai Magistras, Šiaurės Amerika, Nuotolinis mokymas Filter

BS Kinesiologija

Concordia University Chicago - Exercise Science Graduate Degree Online Programs
Internetinės Dieninės Ištęstinės 5 - 8 savaitės Rugpjūtis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos River Forest + 1 daugiau

Kineziologijos bakalauro laipsnis suteikia studentams pagrindinį sveikatos skatinimo ir ligų profilaktikos pagrindą.

BSHS medicinos laboratorijose

George Washington University - School of Medicine and Health Sciences Online
Internetinės Ištęstinės 28 mėnesiai Sausis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Washington

Sveikatos mokslų (BSHS) internetinis bakalauras medicinos laboratorijos moksle yra skirtas specialistams, norintiems tapti medicinos laboratorijos mokslo darbuotojais. Programa jums padės efektyviai panaudoti naujausius molekulinius metodus, kad atskleistų ligos priežastis ir išspręstų kitus sudėtingus diagnostikos klausimus.

Bachelor of Sursing (BSc)

University of Central Missouri
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės 4 metai Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Warrensburg + 1 daugiau

Vykdydami pagrindinį slaugos University of Central Missouri , būsite pasirengę rūpintis įvairiais asmenimis, šeimomis, populiacijomis ir bendruomenėmis per visą sveikatos ir ligos trukmę. Unikalus UCM, turėsite galimybę patirtis ir kaimo ir miesto slaugos praktikos per savo edukacinę patirtį. Ši patirties įvairovė, be to, kokybės instruktavimas leis jums lanksčiau pasirinkti pageidaujamą praktikos sritį.

Mokslo bakalauras slaugos srityje RN

Northern Illinois University Online
Internetinės Dieninės Ištęstinės 1 - 5 metai Sausis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos DeKalb + 1 daugiau

Saugus pagreitintas karjeros augimas su savo bakalauro studijomis slaugoje. 2017 m. 86 proc. Darbdavių teigė, kad pirmenybė teikiama slaugytojams, turintiems bakalauro laipsnį, ir beveik 50 proc. Su savo „BS“ slaugos skyriuje jūs baigsite pasirengę pasinaudoti šiomis galimybėmis. Per 11 kursų gausite pažangių įgūdžių, kad gautumėte šį vertingą kredencialą.

RN-BSN-RN į slaugos bakalauro studijas

Sacred Heart University Online
Internetinės Dieninės Ištęstinės 18 - 36 mėnesiai Sausis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Fairfield + 1 daugiau

Paruoškite širdies gydytoją su Šventosios Širdies RN, skirtu slaugos bakalauro studijoms.

BSC Sveikata Mokslas

Mercy College
Internetinės Dieninės 4 metai Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Dobbs Ferry

Sukurkite tvirtą mokslų. Meistras koncepcijas ir informaciją, jums reikės tęsti karjerą kaip sveikatos priežiūros specialistas.

Slaugos bakalauro laipsnis

California Southern University
Internetinės Dieninės Ištęstinės 1 - 3 metai Registracija galima Jungtinės Amerikos Valstijos Costa Mesa + 1 daugiau

CalSouthern RN į BSN programą idealiai tinka registruotoms slaugytojams (RN), kurie išlaikė NCLEX egzaminą ir dar turi uždirbti savo bakalauro slaugos srityje. Tai ypač svarbu atsižvelgiant į sveikatos priežiūros sektoriaus magnetinio atpažinimo programą (MRP), kurioje reikalaujama, kad iki 2020 m. 80 proc. „Magnet status“ ligoninių personalo slaugytojų turėtų bakalauro laipsnį.

BSC sveikatos mokslų - visuomenės sveikatos

Northern Arizona University
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės Ištęstinės 4 metai Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Flagstaff + 2 daugiau

Šio laipsnio dėmesys yra plačiai parengti absolventus į pagrindinį visuomenės sveikatos turinio ir procesų, kurie gali būti taikomi per keletą sveikata susijusių disciplinų ir studijuojant. Šis laipsnis plane pagrindinis dėmesys skiriamas Bendrijos sveikatos skatinimą plačiąja prasme skėtis visuomenės sveikatai.

RN prie slaugos bakalauro (RN-BSN)

Benedictine University Online
Internetinės Ištęstinės 12 mėnesiai Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Lisle

Per Benediktinų universiteto RN į BSN programą ne tik tenkinsite augančios sveikatos priežiūros srities poreikius. Jūs naudosite savo dabartines žinias ir patirtį, naudodamiesi realiomis situacijomis ir taikydami įrodymais pagrįstą praktiką.

RN į slaugos bakalaurus

Saint Mary's University of Minnesota Online
Internetinės Dieninės Registracija galima Jungtinės Amerikos Valstijos Winona

Sveikatos mokslų bakalaurą (RN į BSN) iš Minesotos Šventosios Marijos universiteto moko praktikų instruktoriai, kurie gali pasiruošti kitam žingsniui profesinės slaugos praktikoje. "Saint Mary" BSN suteikia kelis būdus pritaikyti kursinius darbus į jūsų karjeros siekius ir siūlo nuolat besikeičiančią mokymo programą.

Slaugos bakalauras (RN į BSN)

Grand Canyon University
Universiteto miestelis Internetinės Ištęstinės Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 3 daugiau

Jei esate registruota slaugytoja, turinti slaugytojo laipsnį ar diplomo pažymėjimą, Grand Canyon University (GCU) mokslų bakalauras slaugos (RN į BSN) programą internete gali pasiruošti imtis karjeros į kitą lygį.

Bachelor of Science in Slaugos - RN į BSN baigimo programą

American National University
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės Ištęstinės Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Salem USA Online + 2 daugiau

Jūs tapsite kompetentingi vadovavimo ir valdymo įgūdžiams, moksliniams tyrimams, informatikai, sveikatos priežiūros politikai, bendruomenei ir visuomenės sveikatai. Registruoto slaugytojo parengta bakalaureato daktarė yra globos teikėja, globėjo dizaineris / vadybininkas / koordinatorius ir slaugos profesijos narys.

Internetinis bakalauro laipsnis: HealthCare administracija

Mount Mercy University Online
Internetinės Dieninės Ištęstinės Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos Cedar Rapids

"Mount Mercy" universitete mes sujungiame pagrindinius vadovavimo principus su įtvirtintu verslo mokymo programa, teikdami Sveikatos priežiūros administracijos absolventus, turintys lyderystės įgūdžių įvairiems profesionalams.

Mokslų bakalauras slaugos

Davis & Elkins College Online
Internetinės Ištęstinės Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Elkins

Davis & Elkins kolegija suteikia praktikuojančių RNS kaip jums galimybę užbaigti mokslų bakalauro Slaugos laipsnį savo tvarkaraštį, o toliau pagerbti kitus svarbius įsipareigojimus jūsų gyvenime. Po 100 proc internete, negyvenamosios formatu, programa leidžia registruotas slaugytojų su asocijuota laipsnis arba diplomas pasiekti bakalaureato laipsnį vos 12 mėnesių.

Mokslų bakalauras slaugos

Indiana University Kokomo
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės Ištęstinės 4 metai Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Kokomo + 2 daugiau

Slaugos programa ne TV Kokomo yra aukštos kokybės bakalauro studijų programa, kuri rengia slaugytojus, kaip veiksmingas lyderių, galintis bendradarbiauti su tarpdisciplininio sveikatos komandoje skatinti saugumą ir pasiekti optimalių pacientų rezultatų visoje įvairių nustatymų, įskaitant ligoninės, namuose, ir bendruomenė.