BSc (Hons) sveikatos priežiūros mokslas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso apžvalga

Mokestis už mokslą yra pilnai apmokamas tiems, kurie sėkmingai įgyja vietą šiame kurse.

Sveikatos mokslų mokslas yra dinamiška ir nuolat besivystanti disciplina, reikalaujanti, kad aukštos kvalifikacijos asmenys atliktų daugybę laboratorinių metodų, kurie prisideda prie bendros pacientų priežiūros ir gerovės.

Profesionaliai akredituotas BSc sveikatos priežiūros mokslo laipsnis Kardifo Metas yra specialiai sukurtas tam, kad studentai galėtų kurti, integruoti ir taikyti mokslo žinias ir įgūdžius daugiadisciplininiam žmonių sveikatos ir ligų tyrimui. Su elementais, susijusiais su mokymu darbo vietoje, kasmet įtraukiami į programą, jis yra kruopščiai pritaikytas, kad parengtų absolventus karjerai NHS.

Sveikatos mokslų mokslo laipsnis yra glaudžiai susijęs su NHS Wales darbo jėgos planavimo reikalavimais, todėl siūloma didesnė įsidarbinimo galimybė. Antraisiais studijų metais studentai specializuojasi vienoje iš šių disciplinų: kraujo mokslas, ląstelių mokslas, genetikos mokslas * arba infekcijos mokslas. Sėkmingi absolventai taip pat galės kreiptis dėl biomedicinos mokslininko su sveikatos ir priežiūros profesijų taryba (angl. HCPC), toliau didindami karjeros galimybes.

Šis kursas yra akredituotas Karališkosios Biologijos draugijos, siekiant iš dalies susitikti akademinio ir patirties reikalavimo narystės ir Chartered Biologas (CBiol).

Kadangi ši programa yra finansuojama NHS ir todėl yra ribotų vietų, kurios gali svyruoti kiekvienais metais, deja, negalima atmesti atidėtų paraiškų.

Mokymasis

Programoje naudojami įvairūs mokymo ir mokymosi metodai. Tai apima paskaitas, vadovėlius, praktinius užsiėmimus ir didelį skaičių laboratorinių praktinių užsiėmimų. „Moodle VLE“ taip pat naudojama siekiant suteikti studentams pagrindinę informaciją, susijusią su programos moduliais, karjeros konsultavimo informacija ir administracine informacija, susijusia su jų studijų programa.

Visi studentai, kai jie pirmą kartą užsiregistruoja, paskiria asmeninį mokytoją, kuris išliks mokytoju ir teiks pastoracinę paramą per visą savo studijas. Studentai per pirmuosius metus sukuria PDP (asmeninio vystymosi portfelį), o asmeninė mokomoji sistema skatina studentus toliau tobulinti savo asmeninius ir refleksiškus įgūdžius per visą studijų laikotarpį. Mes didžiuojamės savo „atvirų durų politika“, kuri skatina studentus susisiekti su darbuotojais patarimų ir patarimų, kai jie to reikalauja.

Studentams taip pat skiriamas mokymas pagal darbo vietą. Šis personalo narys bus vienas iš mūsų HCPC registruotų dėstytojų ir suteiks papildomą paramą studentams, kol jie bus įdarbinti.

Įsidarbinimas

Sveikatos priežiūra Mokslas yra nuolat besikeičianti, dinamiška, profesinė ir mokslinė disciplina, susijusi su ligų vystymuisi ir jų poveikiui normaliam kūno funkcionavimui. Šios disciplinos tikslas yra ligos proceso ir, galiausiai, ligų stebėjimo, diagnozavimo, gydymo ir prevencijos metodų tyrimas.

Sveikatos priežiūros mokslas siūlo sudėtingas ir naudingas karjeros galimybes Nacionalinėje sveikatos tarnyboje ir daugelyje kitų organizacijų, įskaitant Sveikatos apsaugos agentūrą, Nacionalinę kraujo instituciją ir Medicinos tyrimų tarybą.

Sėkmingas Sveikatos mokslų programos užbaigimas Cardiff Metropolitan University leis absolventams kreiptis dėl biomedicinos mokslininko registracijos sveikatos ir priežiūros profesijų taryboje (HCPC).

Darbas pagrįstas mokymas: ilgesni mokymai NHS laboratorijose yra įtraukti į trejus šios studijų programos metus. Tai užtikrina, kad studentai įgyja gilias žinias, supratimą ir patirtį sveikatos priežiūros mokslo aplinkoje rengiantis įsidarbinti kaip sveikatos priežiūros specialistas / biomedicinos mokslininkas NHS.

Patekimo reikalavimai

Pareiškėjai turėtų turėti ne mažesnį kaip penkių dalykų, kurie turi apimti anglų kalbą, matematiką * ir mokslus (arba 4 ar aukštesnės klasės kandidatus, turinčius naujai pertvarkytus GCSE Anglijoje, C kategorijos arba aukštesnės klasės), GCSE. Pareiškėjai, kurie kalba angliškai kaip antrą kalbą, turi turėti pakankamai anglų kalbos, turintys IELTS balą 7, ne mažiau kaip 6,5 visų elementų.

Mūsų tipiški pasiūlymai:

  • 120 taškų iš mažiausiai 3 A lygių, į kuriuos įeina 2 x B klasės, įskaitant biologiją ir vieną kitą mokslą. Taip pat reikalingas minimalus B lygio chemijos lygis.
  • RQF BTEC nacionalinis išplėstinis diplomas / Kembridžo techninis išplėstas mokslo diplomas (apimantis biologiją ir chemiją) DDD
  • 120 taškų iš mažiausiai trijų Škotijos pažengusių aukštųjų mokyklų, į kuriuos įeina 2 x C klasės, įskaitant biologiją ir vieną kitą mokslą. Taip pat reikalingas aukštesnės chemijos kintamosios srovės laipsnis.

  • 120 taškų iš Airijos išvykimo liudijimo, į kurį įeina 2 x H2 aukštesni, įskaitant biologiją, ir H4 laipsnį chemijoje (minimalus H4 laipsnis, įvertintas kitiems aukštesniems dalykams)
  • Galimybė įgyti aukštojo mokslo diplomą, į kurį įeina pagrindinis pagrindinių mokslų komponentas: įtraukti 15 skirtumų tarp biologijos ir chemijos kreditų, o iš esmės - iš likusių 3 kreditų.

* Velso pareiškėjams, dalyvaujantiems reformuotoje matematikos GCSE, mes priimsime GCSE matematiką arba matematiką - skaičių .

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training op ... Skaityti daugiau

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training opportunities that are accessible, flexible and of the highest quality to students from over 140 countries worldwide.???? Skaityti mažiau