BSc (Hons) psichologija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

IMU yra pirmoji ir labiausiai įsteigta privati ​​medicinos ir sveikatos priežiūros universiteto narė Malaizijoje, kurioje daugiau kaip 26 metų skirta sveikatos priežiūros švietime. TJU pasiekė "SETARA-2017" 6 lygio būseną ("Outstanding") pagal "Mature" universiteto kategoriją.


TJU bakalauras (Hons) psichologijos laipsnis yra 3 metų programa. Studentai taip pat gali pasirinkti kreditų perkėlimo variantą, jei jie gauna galimybę perkelti studijas į Niukaslio universitetą Australijoje ir Stratklaido universitetą, Jungtinę Karalystę.


Psichologija yra mokslinis elgesio ir psichinių procesų tyrimas. Mūsų psichologijos studijų programa leidžia jums suprasti ir analizuoti žmogaus elgesį, mintis ir emocijas iš įvairių psichologinių perspektyvų. Ir psichologai dirba daugybe aplinkybių, ypač jei ketinate dirbti įvairiose karjeros srityse psichologijos ir už jos ribų, pavyzdžiui, švietimo psichologija, klinikinė psichologija, mokymas ir moksliniai tyrimai.


Siekiant paskatinti geriausią teorijos ir praktikos integraciją, studentams suteikiama sudėtinga akademinė aplinka, taip pat galimybės stebėti psichologiją, taikomą realiame gyvenime ir imituojamoje aplinkoje. Prižiūrint praktinius priedus įvairioms vyriausybinėms, nevyriausybinėms ir privačioms organizacijoms, tokioms kaip ligoninės, reabilitacijos centrai ir globos namai, studentai gali dar labiau sustiprinti jų supratimą ir psichologijos pritaikymą. Be to, šie priedai suteiks studentams neįkainojamą patirtį dirbant su įvairiomis bendruomenėmis nuo jauno iki vyresnio amžiaus.


Pradžia

Vasaris ir rugsėjis


Mokestis už mokslą

84 000 RM (apie 22 000 USD)

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The International Medical University (IMU) is Malaysia’s first and most established private medical and healthcare university with over 24 years of dedicated focus in healthcare education. The Univers ... Skaityti daugiau

The International Medical University (IMU) is Malaysia’s first and most established private medical and healthcare university with over 24 years of dedicated focus in healthcare education. The University is the first university in Malaysia that offers conventional and complementary medicine, all under one roof. Established in 1992, the University enjoys an international reputation, and provides a high standard of education at undergraduate, postgraduate and continuing professional development level. IMU’s curriculum for its undergraduate programmes has been benchmarked to international standards and is accepted by international partner universities for credit transfer into relevant programmes. Skaityti mažiau
Kvala Lumpūras , Serembanas , Batu Pahat , Kluangas + 3 Daugiau Mažiau