BSc („Hons“) sveikatos ir socialinė globa su fondo metais

Bendroji informacija

2 locations available
Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Jūsų karjera mums rūpi

Sveikata ir socialinė priežiūra yra susijusi su sveikatos priežiūros ir socialinės priežiūros specialistų teikiamomis paslaugomis, teikiančiomis sveikatos priežiūros paramą įvairiems asmenims, turintiems problemų, su kuriomis susiduria pažeidžiami asmenys ir grupės, tokios kaip vaikai, vyresnio amžiaus žmonės, psichinę negalią turintys ir neįgalūs asmenys.

Kodėl suteikiamas sveikatos ir socialinės priežiūros laipsnis?

Bendradarbiaujant su Boltono universitetu, sveikatos ir socialinės globos bakalauras („Hons“) pristatomas puikiose mokymo įstaigose, kurios suteikia stimuliuojančią mokymosi aplinką, kuri bus patraukli ir įsimintina.

Šis kursas suteikia jums galimybę išsiugdyti vertybes, praktikos įgūdžius ir žinias, būtinas sėkmingai karjerai pasaulinėje sveikatos ir socialinės globos aplinkoje.

Mūsų labai patyrusi ir atsidavusi komanda padės jums ištirti priežiūros principus, profesines vertybes, požiūrį ir elgesį, etišką globos praktiką, skatinti fizinę ir psichinę sveikatą bei emocinę gerovę ir saugoti bei skatinti įvairovę ir įtrauktį.

Mūsų tikslas - padėti jums tapti žinančiu, užjaučiančiu ir į žmogų orientuotu priežiūros specialistu.

Studijuokite sveikatos ir socialinės rūpybos bakalaurą („Hons“) ir pakeiskite kasdienį pažeidžiamų žmonių gyvenimą.

Kodėl „ Regent College London ?

  • Aukštos kvalifikacijos dėstytojai, siūlantys palaikymą grupėse ir vienas su kitu, užtikrindami, kad galėsite gauti pagalbos ir patarimų, kurių jums prireiks, kai jums to prireiks.
  • Kviestiniai pranešėjai iš pramonės ir verslo, suteikiantys galimybę užduoti klausimus, dalyvauti diskusijose ir pasinaudoti jų žiniomis, patarimais ir gairėmis.
  • Lanksčios studijų galimybės, apimančios dienos, vakaro ir savaitgalio tvarkaraščius, leidžiančius pritaikyti studijas prie asmeninių ir (arba) profesinių įsipareigojimų.
  • Mažos klasės, užtikrinančios, kad galėsite visapusiškai dalyvauti ir gauti naudos iš to, kad sulaukiate viso mūsų išskirtinės mokymo komandos dėmesio.
  • Centrinė vieta, siūlanti puikias bibliotekas ir IT galimybes, belaidį internetą ir gerai įrengtas mokymo, mokymosi ir studijų zonas pačiame Londono gyvojo vakaro centre.

Progresavimo galimybės

Sveikatos ir socialinės rūpybos laipsnis žvelgia į sveikatą plačiame kontekste ir tiria šiuolaikines sveikatos problemas. Didėja sveikatos ir socialinės priežiūros darbuotojų, kuriems neribojamos ribos ir kurie gali lanksčiai dirbti, poreikis patenkinti vis sudėtingesnius asmenų, šeimų ir bendruomenių sveikatos ir socialinės priežiūros poreikius.

Šis laipsnis taip pat suteiks galimybę įgyti svarbiausių perkeliamų įsidarbinimo įgūdžių, įskaitant rašytinio ir žodinio bendravimo įgūdžius, IT įgūdžius, gebėjimą dirbti savarankiškai ir komandoje, tyrimų ir duomenų analizės įgūdžius bei galimybę teikti paramą ir gairės.

Ką aš galiu padaryti su šia kvalifikacija?

Šis laipsnis suteiks jums gerą pagrindą, leisiantį dirbti įvairiose įstatymų numatytose, savanoriškose ir nepriklausomose vietose, įskaitant vietos valdžios komandas, sveikatos stiprinimo projektus, pabėgėlių ir prieglobsčio tarnybų ligonines, prieglobstį teikiančias įstaigas, ligonines ir dienos centrus bei gyvenamuosius namus. priežiūros skyriai.

Be to, absolventai, turintys sveikatos ir socialinę globą, taip pat gali būti pasirengę sveikatos švietimo ir sveikatos stiprinimo, gerovės, sveikatos tyrimų, bendruomenės psichinės sveikatos, paleidimo ir priežiūros valdymo paslaugų srityje.

Absolventai gali siekti paslaugų vadybininkų ir koordinatorių vaidmens advokacijos, švietimo ir mokymo srityse arba kaip technikai ir pagalbiniai darbuotojai, padedantys vaikams ir šeimoms, vyresnio amžiaus ir neįgaliems žmonėms, narkotikų ir alkoholio vartotojams bei žmonėms, turintiems psichinės sveikatos problemų.

Patekimo reikalavimai

  • UCAS taškai: 48
  • 3 lygis: Visi dalykai yra priimtini
  • GCSE: penki C arba aukštesnio lygio / nuo 4 iki 9 klasės
  • IELTS: 5.0 su ne mažiau kaip 4.5 bet kurioje juostoje (ne vietiniai)

Jei nesimokėte GCSE / A lygio ir turėjote netradicinę stojimo kvalifikaciją ar atitinkamą darbo patirtį, mes mielai svarstysime jūsų prašymą. Priėmimo proceso metu turėsite dalyvauti pokalbyje.

Kaip bus pristatytas kursas?

Regent College London siekia visą laiką pateikti naujausią informaciją apie mūsų prospektą ir svetainę, tačiau kartais dėl verslo perspektyvumo ir studentų patirties ji gali nesugebėti vykdyti skelbiamų kursų. Tuo atveju, jei kursas negali būti vykdomas arba jis galimas tik kitame miesteliu, mes patarsime pareiškėjams ir priimtiems studentams kaip įmanoma anksčiau raštu. Pareiškėjams ir studentams, kur įmanoma, bus pasiūlytas alternatyvus kursas arba universiteto miestelis.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

Regent College Higher Education is a leading provider of industry-related higher education. We are a diverse community active in promoting learning and education, with an established record of success ... Skaityti daugiau

Regent College Higher Education is a leading provider of industry-related higher education. We are a diverse community active in promoting learning and education, with an established record of success rates within UK Higher Education. You will experience an exciting time of study and interaction within an environment geared to draw the best from students, supported by a dedicated team of professionals at all levels who always put students first! Skaityti mažiau
Wembley , Londonas , Londonas , Akėčios , Londonas + 4 Daugiau Mažiau