BS Biomedicininės inžinerijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Biomedicininės inžinerijos

Penktus metus studentai Biomedicininės inžinerijos katedros yra iš klasės CT mašina priežiūra dirbtuvėse skyriuje pagal dr priežiūra Dievo prestižą, "Al-Mutairi

Plėtra ir specializuotos medicinos inžinerijos ir جامعة عمان الأهلية ne į pradžią į 2000/2001 mokslo metų. Jis buvo vienas iš trijų disciplinų dėstė inžinerijos kolegija Universitete per Elektrotechnikos departamento prie mokyklos 2002/2003 metų buvo įvesta medicinos inžinerijos katedra pradžioje turi būti vienas iš padalinių, kurie sudaro inžinerijos kolegija. . Inžinerijos koledžas sunkiai dirbo, kai sukurtas specialios medicininės inžinerijos mokymo, kad šios specializacijos plano skiriasi ir atitinka sparti medicinos technologijų ir vietinės rinkos reikalavimų ir kaimyninėse arabų šalyse. Plane taip pat atsižvelgė į absolventų, kurie dirba tyrimų ar prieigos sričių aukštojo mokslo specialybės poreikius.

žinutė

Pasiekti kompetencijos absolventų medicinos inžinerijos katedra lygiu ir parengti juos žengti koja kojon su technologijų raida, ir techninio aptarnavimo nuostata dėl sveikatos sektoriaus įstaigų vietos ir regionų lygiu.

tikslai

  • Studentų gebėjimus ir plėtra tobulinti savo įgūdžius, naudojant šiuolaikines technologijas.
  • Papildyti darbo rinką inžinerijos kadrų kvalifikacijos ir profesionalių žmonių su didelėmis moralę.
  • Neatsilikti nuo mokslo raidą ir technologinę pažangą, medicinos inžinerinių mokslų.
  • Pritraukti talentų iš iškilių fakulteto nariai.
  • Sukurti mokslinių tyrimų aplinką skatina fakulteto nariai su moksliniais tyrimais.
  • Studijų planas plėtra atsižvelgiant į mokslo ir technikos pažangą darbo rinkoje poreikius.
  • Stiprinti partnerystę su medicinos įstaigų vietos bendruomenei.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2018

Apie mokyklą

AAU Started providing academic services in 1990, Al-Ahliyya Amman University (AAU) was the first private university and pioneer of private education in Jordan.

AAU Started providing academic services in 1990, Al-Ahliyya Amman University (AAU) was the first private university and pioneer of private education in Jordan. Skaityti mažiau