BDS į dantų operacijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Odontologija yra sudėtingas ir naudingas profesija. Atsižvelgiant į gyventojų senėjimą, kurie atraminių dantų senatvės kontekste suprasti sąveikas tarp bendrojo ir burnos sveikatos svarbą yra svarbiausia. Puikūs bendravimo įgūdžiai yra reikalingi, kad dantų gydyti pacientus, kaip individai ir garso supratimą apie biologinės pagrindu burnos ligų ir profilaktikos metodų rūpintis yra esminiai pamatai odontologinės praktikos.

Technologijų ir dantų medžiagų padidino praktikos apimtį ir numerių plėtrą Dantų priežiūra Profesionalai (DCPs) lėmė daug dėmesio skiriant stomatologo kaip diagnostiko ir komandos lyderis vaidmenį kartu su dantų sutelkiant dėmesį į įmonės kompleksą, o ne įprastas, dantų gydymo.

Žinoma, ne Birmingemas reglamentuoja Generalinės Dantų Tarybai (GDC) ir suteiks jums tvirtą pagrindą mokymosi, kuriais remdamiesi savo klinikinę patirtį ir pacientų priežiūrą. Besitęsianti kryptis visai pacientų priežiūros klinikinės praktikos leidžia integruoti specialybės mokymo ir atlikti tinkamiausią gydymą savo pacientams.

Jums bus mokomi mūsų naują Dantų ligoninės ir mokyklos, šiuo metu kuriamas tik mylių atstumu nuo pagrindinio universiteto Campus Edgbaston. Kadangi pirmasis integruotas savarankiškas dantų ligoninių ir dantų mokykla turi būti pastatytas Jungtinėje Karalystėje beveik 40 metų, naujasis 50 mln £ ligoninė teiks pasaulinio lygio mokslinių tyrimų įranga ir modernią mokymosi aplinką daugiau nei 600 bakalauro ir magistro studentams ir stažuotojams.

Birmingamo universitetas užima 8-oji už Odontologijos Jungtinėje Karalystėje pagal Užpildytas universiteto vadovas ir į 2014 Tyrimai Kompetencijos sistema (REF) įvertinimas, Odontologija užėmė pirmąją vietą Jungtinėje Karalystėje tyrimų pripažintas tarptautiniu mastu puikus.

2016, Nacionalinės studentų apklausa (NPT) rezultatai parodė, kad 96% mūsų studentai buvo patenkinti mokymo apie šį kursą.

Pirmi metai

Anksti programos dalis nustato, kad klinikinėje praktikoje pagrindą. Biologinių mokslų modulių asortimentas suteikia sisteminis požiūris siekiant suprasti žmogaus kūną ir įtraukti įvairių dalykų spektrą. Jie pristatyti į medicinos mokyklą, ir jie sudaro svarbų pagrindą ligų modulių vėliau į programą. Kartu su šiais moduliais, turėsite anksti kontakto su pacientais, stebint ir mąstant apie gydymo sesijų dantų ligoninę. Jūs taip pat pradėti kurti būties profesionalus ir pacientų perspektyvos per didelis modulio dėstė Odontologijos mokyklos supratimą.

Platų mokymo metodų yra naudojami, tačiau dėmesys skiriamas tyrimais grindžiamas mokymasis. Jūs taip pat turėtų tapti nepriklausoma besimokantis ir bus remiamas šis mūsų in-house virtuali mokymosi aplinka, E-žinoma.

Antri metai

Antrus metus iš programos remiasi, pirma, su suma padidėjo metu išleidžiama ne odontologijos mokykla. Biologijos mokslo moduliai sutelkti ant galvos ir burnos ertmės ir kiti moduliai leidžia jums suprasti platesnį odontologijos ir įtakas paciento elgesį jų burnos sveikata. Jūs imtis tolesnių sesijas su vyresniųjų mokinių, padėti juos per savo pacientų priežiūra. Šie moduliai yra vertinami spyruoklinio termino pabaigos.

Vasaros terminas antrus metus yra skirta besivystančioms praktinių įgūdžių spektrą ir suprasti apie praktinius aspektus pacientų priežiūra. Dirbsite klinikinių įgūdžių laboratorijos Phantom vadovų rengimą ir atkurti dantis. Jūs taip pat dirbti su savo bendraamžiais, atsižvelgiant medicinos istorijos, atlikti tikrintis dantis ir taip pat išmokti administruoti vietinius anestetikus. Jūs taip pat įgyti supratimą apie mokslinių tyrimų projektui periodontologijos mokymo zonoje ir kitose akademinio darbo dėmesys bus skiriamas dantų patologija, radiografijos ir restauracinės odontologijos.

trečius metus

Tuo trečiojo metų pradžioje jūs pradėsite gydyti savo pacientus prižiūrint per dantų ligoninę ir pradėti praktiškai įgyvendinti žinias ir įgūdžius, kad jūs turite sukurti per pirmuosius metus. Ši klinikinės patirties, jei turite savo nedidelį sąrašą pacientų branduolys, ir toliau per iki galutinio metus ir leidžia suprasti, kad svarbu tęsti priežiūrą ir integruotą klinikinę praktiką ir dirbti su dantų komandoje svarbą.

Pasibaigus pavasario kadencijos pradžioje, Jums bus pristatytas kitų klinikinių specialybės mokymo srityse, kurios teikia pagrindą suprasti įvairius aspektus pacientų gydymo ir prisidės prie visos pacientų priežiūros klinikinėje praktikoje.

Kartu su klinikiniu darbu pacientų, jums bus imtis kitų mokomųjų dalykų, įskaitant Įvadas į žmogaus ligų modulis. Tai apima infekcija, patologijos ir farmakologijos ir stato savo tvirtą biologinės mokslo fondas. Ši mokymo srityje ypač svarbu padėti jums suprasti ryšius tarp bendrojo ir burnos sveikata ir gydymo poveikį pacientų priežiūros ryšius. Dantų visuomenės sveikatos ir elgsenos mokslai taip pat yra kryptis modulis, kuris prasideda šių metų ir leidžia jums įdėti klinikinę odontologiją į platesnį gyventojų sveikatai ir dantų paslaugų teikimo.

ketvirtaisiais metais

Jums bus pristatytas dviejų naujų specialybės mokymo srityse Šiemet vaikų odontologijos ir burnos medicinoje. Be vaikų odontologija išmoksite pritaikyti klinikinius ir pacientų valdymo įgūdžius jau įgyta vaikų per Dental Hospital ir vėliau šiais metais, į informavimo klinikoje. Tai padės jums suprasti aplinką kurioje vaikai auga ir suteikti jums galimybę dirbti savo operacijos su kvalifikuotu dantų slaugytoja, taip dar labiau suvokti komandinio darbo svarbą. Burnos Medicina suteikia Jums galimybę patobulinti savo įgūdžius diagnostikos, dar vertiname tarp burnos ligų ir bendrosios ligos nuorodą ir remtis žinių ir supratimo jums įgijo iš Įvado į žmonių ligų ir klinikinės žmonių ligų modulis.

Informavimo vietas suaugusiųjų pradinio dantų priežiūros pradėti vasaros laikotarpiu ir toliau per iki Velykų galutinio metus. Tai vyksta bendruomenės klinikose ir suteikti jums su patirtimi paremti savo perėjimą į dantų Foundation Training po baigimo.

Taip pat yra galimybė jums įsipareigoja individualiai pritaikytą modulį, arba pasirenkamasis projektas nuo jūsų pasirinkimo, dantų ar ne dantų klausimu, namie ar užsienyje. Jei pageidaujate, galite likti klinikoje išplėsti savo asortimentą patirties arba konsoliduoti savo mokymąsi.

Penktus metus

Baigiamajame metų savo BDS programos, sveikos paciento priežiūra yra jūsų klinikinio darbo dėmesys ir samouczków Programa ir paskaitos rengia jums užsiimti, kai jūs kvalifikaciją. Jūs ir toliau su kai specialybės mokymo, pavyzdžiui, burnos chirurgijos, ir jūs taip pat atlikti dantų sedacija mokymo bloką padėti jums valdyti labai nerimas pacientus.

Taip pat bus galimybė pasirinkti specialią studijų modulį, kuris leis jums išplėsti savo žinias, įgūdžius ir patirtį atliekant klinikinį srityje savo pasirinkimą.

Kodėl studijuoti šį kursą

Birmingemo universiteto Dantų ligoninės ir mokyklos: Naujas Birmingemo universiteto Dantų ligoninės ir mokyklos bus pirmasis integruotas savarankiškas dantų ligoninių ir dantų mokykla turi būti pastatytas Jungtinėje Karalystėje beveik 40 metų. Naujos statybos yra patogiai įsikūręs vos mylios nuo centrinės miestelio reiškia, jums bus naudinga turėti lengvą susisiekimą su visais Universiteto įrenginių, įskaitant Studentų gildijos ir netoliese patalpų.

Aukštos lygos lentelė Rangai ir studentų pasitenkinimą Reitingai: Birmingamo universitetas užima 8. stomatologiniai Jungtinėje Karalystėje pagal Užpildytas universiteto vadovas. 2015, Nacionalinės studentų apklausa (NPT) rezultatai parodė, kad 98% mūsų studentai buvo patenkinti bendrą kokybę mūsų programą ir 97% buvo patenkinti mokymo apie šią programą.

Mokoma Dental Hospital: Jums bus pagrįsta ne vien dantų ligoninės ir mokyklos Midlandsas, vienas iš tik 10 Anglijoje, leidžia mokytis iš, traukiniu ir dirbti kartu su praktikuojančių gydytojams ir kiti nariai dantų komanda kasdien.

Puikus Įranga: Jums bus naudinga iš state-of-the-art mokymosi aplinkose, įskaitant visiškai kompiuterizuota "Phantom galvos" laboratorija, kur jūs išmoksite, kaip valdyti dantų ėduonis ir atkurti dantis, be kitų praktinių užduočių.

Novatoriški mokymo metodai: Jūs turėsite prieigą prie naujų žiniatinklio programų remti savo gyvenimą. Developed by darbuotojų odontologijos mokykla, pagal užsakymą pagaminti sistemas paskatinti jus imtis atsakomybės už savo gyvenimą per savirefleksijos ir tikslų nustatymo procesą. Jūs taip pat gali išlaikyti vizualinį įrašą savo pažangą praktinių užsiėmimų įkelti vaizdus savo darbą prie savo įrašo. Be to prašymai veikti kaip papildomą paramos mechanizmą, kad darbuotojai kuo anksčiau nustatyti studentams, kuriems reikia papildomos pagalbos, ir sritis, kurioje jos reikia labiausiai.

Aktyvus Birmingemo universiteto Dantų Studentų draugija (BUDSS): BUDSS yra seniausias ir didžiausias dantų studentas visuomenė Jungtinėje Karalystėje. Narystė yra atvira visiems odontologijos -Dentistry, dantų higienos ir gydymą, bet ir biomedicinos Medžiagų mokslo studentams mokyklos studentams. Su studentais iš kiekvienos kursų veikiančių atstovų Komitete.

Neįvykdyti abiturientų: Daugelis BDS Stomatologija absolventai nuėjo būti lyderiais savo atitinkamose srityse. Mes didžiuojamės galėdami pasakyti, kad mūsų garbingi ir dingus absolventai yra:

 • Barry Cockcroft (BDS, 1975) vyriausiasis Dantų pareigūnas, Sveikatos departamentas
 • Nigel Karteris (BDS, 1975) vyriausiasis vykdomasis britų Dantų sveikatos fondas
 • Janet Clarke (BDS, 1981) Klinikinis direktorius, Birmingemas Bendrijos Sveikatos NHS Trust "
 • Elžbieta lobis (BDS, 1979; dr 1983) pavaduotojas kanclerio pavaduotojas, Kardifas universitetas
 • Amrik Bhandal (BDS, 1983), Balbir Bhandal (BDS, 1985) ir Baljit Bhandal (BDS, 1987) - steigėjai ir savininkai Bhandal stomatologijos praktika

Patekimo reikalavimai

 • Būtinas pritariančių narių skaičius A lygiais: 3
 • Tipinis pasiūlymas: AAA
 • Reikalingi dalykai ir rūšių: A lygis turi būti chemijos ir biologijos. Jie turi būti gauti vienu prisėdimu. Žmogaus biologijos gali būti pasiūlyta, bet ne be biologijos. GCSE A * Biologijos ir chemijos ir A matematikos ir anglų kalbomis. Jūs taip pat turite sėdėti UKCAT.
 • Bendrieji tyrimai: nepriimami.

Atkreipkite dėmesį, kad tiek tokio lygio ir GCSE, resits nelaikomi.

BTEC: BTEC išplėstinė diplomas, diplomas ir papildomos diplomas yra nepriimami Škotijos pareiškėjams: Kandidatai turės pasiūlyti 3 Išplėstinės Highers su klasių AAA įtraukti chemijos ir biologijos plius trečią temą.

Absolventai: Turi būti pasiektas (arba prognozuojama pasiekti) pirmos klasės pagyrimu laipsnis medicinos mokslo ar susijusios laipsnį su A Levels minimumo B grade, įtraukti chemijos ir biologijos.

Papildoma informacija:

 1. Pareiškėjai turi būti puikus raštu ir žodžiu anglų kalba. Atkreipkite dėmesį, kad universitetas standartinius Anglų kalbos reikalavimai yra minimalūs standartai, kurie gal iškelti per konkurenciją. Bent jau anglų kalba, IELTS, turi būti 7.0 kiekvieno komponento.

 2. Mes dabar reikalauti, kad pareiškėjai sėdėti UKCAT. Balai yra naudojama kartu su informacijos iš UCAS paraiškos formas pasirinkti kandidatus pokalbiui.

 3. Darbo patirtis (ne mažiau kaip 10 darbo dienų), per bendrą NHS dantų praktikoje reikalaujama, kad prieš pildant UCAS formą. Jums reikės deklaruoti savo įsipareigojimus, dalyvavimą ir suprasti reikia dirbti kitų labui (pvz darbas visuomenėje, labdaringa veikla). Jūs taip pat turi įrodyti, kad, empatija reikia dirbant su skirtingų visuomenės nariams, kažkas, kad suteikia jums pažvelgti į darbo su žmonėmis iš skirtingų fone į savo supratimą.

 4. Studentai bus reikalaujama užbaigti sėkmingą atskleidimas ir draudimas (DBS) Patikrinkite iki įtraukimo į programą.

 5. Visi studentai bus reikalaujama pasirašyti temą konkrečių tinkamumą Praktika elgesio kodeksą atvykti, apie kuriuos išsamesnė informacija bus perduotas pasiūlymas laiške.

 6. Odontologijos Mokykla turi viršesnius rūpestingumo pareigą visuomenei, su kuriais studentai į glaudų ryšį. Pagal dabartinę sveikatos departamentas gairių (2007 kovas) visiems pareiškėjams, kurie padarė vietoje pasiūlymus nuo kurso, bus reikalaujama užbaigti atrankos procesą per kraują perduodamų virusų, kaip jų pasiūla būklės.

 7. Iš bakalauro odontologinio rengimo pobūdis neleidžia patekti tiems, kurie gali kelti kraujo plintančių virusų (BBV) infekcijos riziką pacientams. Todėl visi galimi bakalauro dantų studentai turi atlikti papildomą sveikatos patikrinimo prieš priimant pusės ant programą. Jūs privalote būti tikrinami dėl hepatito B, hepatito C ir ŽIV, įtraukti HBV, HCV ir ŽIV užkrato kaip pasiūlymo.

 8. Visi atrinktiems kandidatams turi pateikti tinkamus įrodymus, imunizacija nuo hepatito B ir įrodymų nebuvimo užsikrėsta ŽIV, hepatito B ir hepatito C virusu prieš patvirtinant vietoje ir vis įregistruota kaip dantų studentas. (JK Vyriausybė Sveikatos apsaugos departamentas dabar reikalauja, kad visi potencialūs bakalauro dantų studentams prieš priimant pusės ant kurso atlikti papildomą sveikatos pažymėjimą; papildomas sveikatos klirensas numatyta, kad fiziniai asmenys turi būti ne infekcinė dėl ŽIV, hepatito B ir hepatito C Dėl išsamesnės informacijos apie šiuos reikalavimai, žr: medicinos ir odontologijos studentai: sveikatos tarpelio hepatitu B, hepatitu C, ŽIV ir tuberkuliozė).

 9. Jūs turite suteikti arba įrodymų, kad gavo du skiepai nuo tymų, kiaulytės ir raudonukės, arba organizuoja kraujo tyrimai, kurių reikia imtis, siekiant nustatyti savo imuninę statusą šių virusų.

 10. Jūs taip pat turėtų pateikti įrodymus, arba gavusi BCG skiepai nuo tuberkuliozės arba Heaf bandymo kokybės 2-3 / Mantoux testas 6 - 14mm ir įrodymų imunitetą vėjaraupiams (vėjaraupiais) arba teigiamų istorijos turėti virusą arba kraujo tyrimas.

Tarptautiniai studentai:

Tarptautinės bakalaureato diplomo: 6,6,6 aukštesniame lygmenyje (įtraukti chemija ir biologija) su bendro 32 taškų.

Pareiškėjai turi būti puikus raštu ir žodžiu anglų kalba. Atkreipkite dėmesį, kad universitetas standartinius Anglų kalbos reikalavimai yra minimalūs standartai, kurie gal iškelti per konkurenciją. Bent jau anglų kalba, IELTS, turi būti 7.0 kiekvieno komponento.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie patekimo į rinką reikalavimai užjūrio pareiškėjams kreiptis į mūsų Priėmimo komanda.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2016

Apie mokyklą

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherap ... Skaityti daugiau

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherapy. Skaityti mažiau