BA („Hons“) Sveikatos priežiūros valdymas - (Ardeno universitetas)

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

BA („Hons“) Sveikatos priežiūros valdymas - (Ardeno universitetas)

122305_unnamed.jpg

 • Tema: Sveikata
 • Lygis: bakalauro laipsnis
 • Universitetas: Ardeno universitetas
 • Miestas: Birmingamas, Londonas, Mančesteris

Kodėl verta rinktis Ardeno universitetą?

 • Mes tikime, kad čia, Ardeno universitete, visi turėtų mokytis visur.
 • Ardenas aistringai siekia suteikti jums aukštąjį išsilavinimą, kuris tinka jūsų šiuolaikiniam gyvenimui.
 • „Arden“ siūlo galimybę naudotis laipsniais, magistrantais ir MBA programomis
 • Mūsų studentų amžius nuo 18 iki 80 metų, nes mes juos remiame tiek vietoje (mūsų JK studijų centruose), tiek internetu.
 • Mes taip pat didžiuojamės galėdami pasiūlyti nestandartinį įėjimą, tai reiškia, kad atsižvelgiama į jūsų darbo patirtį ir ankstesnę kvalifikaciją.
 • Visi mūsų kursai Ardene yra orientuoti į įsidarbinimo galimybes ir daugelis jų yra akredituoti profesionalių organizacijų.

Mišrusis mokymasis Ardeno universitete

122299_pexels-photo-427679.jpeg

Kas yra mišrusis mokymasis Ardeno universitete?

Ar norite studijuoti laipsnį, bet jaučiatės, kad tiesiog neturite laiko jo pritaikyti savo gyvenime? Ardeno universiteto mišraus mokymosi kursuose derinamas novatoriškas internetinis mokymasis su tradiciniais tiesioginiais užsiėmimais, kad būtų lankstesnis būdas mokytis.

Kaip tai veikia?

Tiesioginės valandos pristatomos kaip neakivaizdinės studijos, tačiau pasinaudodamos papildomu savarankišku mokymusi internetu, vis tiek galite baigti savo laipsnį per 3 metus *. Šis mišrus požiūris reiškia, kad galite mokytis bet kur ir bet kada, o su savo dėstytojais ir palaikymo komandomis galima susisiekti ne klasėje, internetu ar telefonu.

Kada galiu mokytis?

Reikalingi tik 8 valandų užsiėmimai per savaitę jūsų pasirinktame JK studijų centre, turėsite galimybę pasirinkti, kada norite mokytis: darbo dienomis, vakarais ar savaitgaliais.

 • Darbo dienomis: 2 dienas per savaitę 9.00–13.00 arba 13.30–17.30
 • Vakarai **: 2 vakarai per savaitę 17.30–21.30
 • Savaitgaliai: šeštadieniai

Kur galiu mokytis?

Turėdami 5 Ardeno studijų centrus visoje JK, Birmingeme, Londone ir Mančesteryje, mes tikime, kad galime pasiūlyti studijų variantą, labiausiai tinkantį gyvenimo būdui.

Taigi, nesvarbu, ar esate dieninis tėvas, siekiate būti mėnesio darbuotoju, ar tiesiog nenorite tradicinių studijų metodų, kuriuos siūlo kiti universitetai, Mišriojo mokymosi Ardeno universitete siūlomas lankstumas ir palaikymas, kurio jums reikia. tinka mokytis visą gyvenimą.

Pažvelkite į siūlomus kursus ir pasikalbėkite su vienu iš „ Ulearn “ kursų patarėjų naudodamiesi „Live Chat“ funkcija, arba užpildykite užklausos formą, ir kas nors susisieks.

* 4 metai, jei imamasi kartu su įkūrimo metais.

** Tik tam tikri centrai ir kursai.

Lanksčios įsiurbimo datos

Ardeno universitete jums nereikia pradėti mokslų rugsėjo mėnesį, kaip ir daugelyje kitų universitetų. Mes siūlome 5 skirtingus suvartojamus kiekius ištisus metus, kad galėtumėte pradėti savo kursą jums tinkamiausiu metu, atitinkančiu jūsų įsipareigojimus.

Bakalauro priėmimo datos

 • Rugsėjis
 • Lapkritį
 • Vasaris
 • Balandis
 • Birželio mėn

Kiek tai kainuos?

Kurso mokestis yra tik 6000 svarų sterlingų per metus, tai yra 3000 svarų sterlingų per metus pigiau nei likusiuose JK universitetuose.

Kursas yra maždaug 3000 svarų sterlingų per metus pigiau, nei vykstant į universitetą visu etatu. Jis yra finansuojamas pagal vyriausybės programą, vadinamą studentų finansavimu, tai reiškia, kad jums nereikės nieko mokėti iš anksto už kursą.

Kai tik pradėsite uždirbti daugiau nei 25 000 svarų sterlingų per metus, grąžinsite nuo 30 svarų sterlingų per mėnesį. Jei nebeuždirbsite daugiau nei 25 000 svarų sterlingų, ši operacija bus automatiškai sustabdyta.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Ulearn has partnered with over 100 Universities in UK, USA and Canada. The Ulearn Universe includes prestigious Universities across the UK, offering hundreds of courses, including the most sought afte ... Skaityti daugiau

Ulearn has partnered with over 100 Universities in UK, USA and Canada. The Ulearn Universe includes prestigious Universities across the UK, offering hundreds of courses, including the most sought after, career-focused courses, panning through the most popular domains. Skaityti mažiau
Halifaksas , Birmingamas , Londono Ealingo miestelis , Mančesteris , Dundee , Karališkasis Grinvičo rajonas , Gillinghamas , Teismo kiemas , Birmingamas , Twickenham , Leicesteris , Koventris + 11 Daugiau Mažiau