HEALTHCARESTUDIES.LT

Ieškoti asocijuoto laipsnio humanitarinių mokslų studijų programų - Sveikatos mokslai - jungtinėse Amerikos Missouri Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2019

Asocijuotos humanitarinių mokslų studijos - tai paprastai dvejus metus trunkančios akademinės studijų programos, kurios yra orientuotos į tam tikrą menų, humanitarinių ar socialinių mokslų discipliną. Priklausomai nuo aukštojo mokslo įstaigos, kurią studentai pasirenka savo asocijuoto laipsnio studijoms, šių studijų metu įgyti kreditai gali būti perkelti ir į įprastą bakalauro ar magistro akademinę programą.

Karjera sveikatos priežiūros sektoriuje gali būti palengvintas vykdant sveikatos mokslų studijas. Ši studijų sritis rengia studentus, norinčius dirbti sveikatos politikos, valdymo, administravimo ar pagrindo tolesniam klinikinės karjeros ugdymui.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Prašyti daugiau informacijos apie humanitarinių mokslų studijų programas - Sveikatos mokslai - jungtinėse Amerikos Missouri Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2019

1 Rezultatai Sveikatos mokslai, Missouri Filter

Bendradarbis meno sveikatos ir medicinos profesijas

Hesston College
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos Kansas City

Ar jūs ketinate į sveikatos arba medicinos profesijos karjerą? Tuo Hesston College, gausite asmens