HEALTHCARESTUDIES.LT

Ieškoti asocijuoto laipsnio humanitarinių mokslų studijų programų - Sveikatos mokslai - Šiaurės Amerika - 2019

Asocijuotos humanitarinių mokslų studijų programos - tai paprastai dvejus metus trunkančios akademinės studijos, kurios studentams gali padėti įstoti į norimą akademinę bakalauro ar magistro studijų programą ar lengviau pradėti savo profesinę karjerą. Tad būtent šių studijų metu įgytos žinios studentams gali padėti pasiekti užsibrėžtų akademinių, profesinių, o taip pat ir asmeninių tikslų.

Studijų programos sveikatos mokslų srityje rengia moksleivius dirbti sveikatos priežiūros pramonėje įvairiais vaidmenimis. Kursinis darbas apima platų temų spektrą, leidžiančią studentams įgyti žinių dalykų - nuo žmogaus biologijos iki sveikatos politikos ir administravimo.

Jungtinės Amerikos Valstijos paprastai vadinamas JAV yra federacinė respublika sudaryta iš penkiasdešimt narių ir federalinės apygardos. 48 vientisą valstybių ir federalinė apygarda Vašingtonas, Kolumbijos apygarda yra pirmame Šiaurės Amerikos ir Kanados ir Meksikos. Aliaskos valstybės yra šiaurės vakarų Šiaurės Amerikoje, Vakarų Kanados ir į rytus nuo Rusijos per Beringo sąsiaurį ir Havajų valstija yra viduryje Šiaurės Ramiojo vandenyno salynas. Šalis taip pat turi penkis apgyvendintos ir devynių negyvenamose teritorijose Ramiajame vandenyne ir Karibų.

Ieškoti asocijuoto laipsnio humanitarinių mokslų programos - Sveikatos mokslai - Šiaurės Amerika - 2019

1 Rezultatai Sveikatos mokslai, Šiaurės Amerika Filter

Bendradarbis meno sveikatos ir medicinos profesijas

Hesston College
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos Kansas City

Ar jūs ketinate į sveikatos arba medicinos profesijos karjerą? Tuo Hesston College, gausite asmens