close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti geriausias sveikatos priežiūros humanitarinių mokslų studijų programas - 2020/2021

Vykdant menų laipsnis bendradarbis yra svarbus tikslas, kad daugelis studentų siekti kaip dalį savo akademinės karjeros. Bendradarbis menų programas paprastai trunka dvejus metus, kaip alternatyva ketverių metų bakalauro programą. Šie laipsnių pasiūlyti vertingą įvadas į pasirinktą studijų sritį. Jums gali būti įdomu, kas yra dailės Associate menų? Ši programa siūlo studen… Skaityti daugiau

Vykdant menų laipsnis bendradarbis yra svarbus tikslas, kad daugelis studentų siekti kaip dalį savo akademinės karjeros. Bendradarbis menų programas paprastai trunka dvejus metus, kaip alternatyva ketverių metų bakalauro programą. Šie laipsnių pasiūlyti vertingą įvadas į pasirinktą studijų sritį.

Jums gali būti įdomu, kas yra dailės Associate menų? Ši programa siūlo studentams pamerktos į meno srityje, kuri paprastai reiškia, kad aplinka bus studijoje pagrindu. Pagrindiniai aspektai, meno studijų apima tapybos ir grafikos, skulptūros, piešimo, ir žiniasklaidą. Studentai taip pat sužinoti apie Būdamas menininkai ir ką tai reiškia šiuolaikiniame pasaulyje verslą. Klasės ir mokymas paprastai bus vadovaujama patyrusių menininkų.

Yra daug privalumų įtraukiant į menų laipsnį meno bendradarbis.Ši programa leidžia studentams plėtoti meninius įgūdžius, taip pat įsitraukti į metodus, kurie paskatins tolesnį vystymąsi. Studentai taip pat bus suteikta galimybė bendrauti su bendraamžiais.

Be to, kuriant menų programos bendradarbis trukmė paprastai yra tik dvejus metus, nors tai gali skirtis priklausomai nuo institucijos, kurioje ji siūloma. Tas pats principas taikomas kainuos. Svarbu, kad asmenims, kurie yra suinteresuoti pasiekti, kad priėmimo biure.

Užpildydami menų Associate menų programa atveria duris į platų karjeros galimybes kūrybos srityse. Studentai supranta, ką gyvenimas gali būti, pavyzdžiui, kaip laisvai samdomas menininkas, ir su kokiais iššūkiais ir nauda ateis su tokia, kad darbo kelią. Studijos menininkai taip pat gali būti pasamdytas dirbti įvairiose įmonėse, ypač tiems, maitinimo grafinis dizainas.

Daugelis universitetų siūlo bendradarbis menų programas visame pasaulyje.Tiems, kurie su standžių tvarkaraščius, internete klases, kurių galima imtis savo tempu ir prieinamumą. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
Mt. San Antonio College
Los Andželas , Jungtinės Amerikos Valstijos

Kineziologijos ir sveikatingumo dėmesys studentui suteikia supratimą apie kineziologiją, sveikatos stiprinimą ir žmogaus kūno judėjimo mechaniką. Be pagrindinių kūno kultūros ... +

Kineziologijos ir sveikatingumo dėmesys studentui suteikia supratimą apie kineziologiją, sveikatos stiprinimą ir žmogaus kūno judėjimo mechaniką. Be pagrindinių kūno kultūros ir judėjimo kursų, studentai pasirenka mokslo ir mitybos bei elgesio ugdymo ir įvairovės klasterio kursus. -
Associate of Arts
Dieninės
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis
 
Hesston College
Kanzas Sitis , Jungtinės Amerikos Valstijos

Ar jūs ketinate į sveikatos arba medicinos profesijos karjerą? Tuo Hesston College, gausite asmens

Ar jūs ketinate į sveikatos arba medicinos profesijos karjerą? Tuo Hesston College, gausite asmens -
Associate of Arts
Dieninės
4 metai
Anglų
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia

Susijusios studijų sritys