Filter
Asocijuotas laipsnis
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios asocijuoto laipsnio studijų programos - Sveikatos administravimo studijos

Koledžas yra išduotą sertifikatą universitete po studijų programa paprastai trunka iki dvejų metų. Asocijuoti laipsnių reikalauja mažiau išsilavinę nei bakalauro laipsnių, tačiau dažnai reikia daug darbo pozicijas.

Kas yra asocijuota laipsnis sveikatos administracija? Sveikatos Administracija yra lyderystė ir valdymas sveikatos priežiūros sistemų ir viešojo ir privataus sektoriaus. Tai apima ligonines, ligoninės tinklus, ir bet institucija, teikianti sveikatos priežiūros paslaugas. Pagrindinis tikslas sveikatos administracija yra užtikrinti, kad sveikatos priežiūros įrenginys veikia sklandžiai ir efektyviai, priskirti kvalifikuotus darbuotojus į dešinę pozicijas, praktiškai ir ekonomiškai efektyviai valdyti ir paskirstyti išteklius ir išlaikyti visą įrenginio siekti pats tikslas.Švietimo programą sutelkiant dėmesį į sveikatos administracija paprastai yra susiję su sveikatos sistemų tyrimą vienoje šalyje ir vietos bendruomenės, naudojamą technologiją, lauke, ir medicinos teisės ir etikos pagrindai. Gyvenimo taip pat gali apimti kursus konkrečių sričių medicina, teisė, ir versle.

Su apimties ir masto sveikatos priežiūros plečiasi daugelyje pasaulio dalių, asmuo, turintis teisę dirbti sveikatos administracija turės daug daugiau galimybių dirbti ir siekti karjeros.

Išlaidos tokios studijų programos gali skirtis priklausomai nuo to, kur jūs esate, kaip kompleksas programa jus domina, ir kitų veiksnių. Tai rekomenduojama, kad jums tyrimų savo mokyklą pasirinkimo kruopščiai prieš taikant.

Sveikatos administracija profesionali gali rasti darbą kaip į medicininę įstaigą, pavyzdžiui, ligoninėje, į slaugos ar ilgalaikės priežiūros įstaigoje, arba visuomenės sveikatos priežiūros įstaigoje administratorius.Užimtumas taip pat galima rasti verslo pasaulyje kaip draudimo įmonės ar HMO, ar kompanija, kuri gamina medicinos įrangą vadovu. Sveikata administratoriai taip pat kartais valdyti gydytojų grupes, siekiant užtikrinti, kad gydytojai gali sutelkti dėmesį gydant pacientus su verslo aspektų savo praktiką kontroliuoti.

Jei galvojate gauti kvalifikaciją sveikatos administracija, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Sveikatos administravimo studijos

Provo College

Norite atvykti į sparčiai auga sveikatos priežiūros pramonė, tačiau nori dirbti biure, o ne klinikoje? Provo kolegijos Medical Billing ir kodavimo programa duos jums išsi ... [+]

Norite atvykti į sparčiai auga sveikatos priežiūros pramonė, tačiau nori dirbti biure, o ne klinikoje? Provo kolegijos Medical Billing ir kodavimo programa duos jums išsilavinimą, jums reikia pradėti savo karjerą su pasitikėjimu. Po užsidirbti Medical Billing ir kodavimo laipsnį, galite pasirinkti dirbti ligoninėse, medicinos įstaigose, klinikose, atsiskaitymo ir kodavimo įmonių ir draudimo bendrovių. Tiek mažai, kaip 18 mėnesių mūsų Jutos universitetų arba internetu, galėsite greitai užbaigti savo Medical Billing & Kodavimo kursus ir šokti į pagal pareikalavimą karjerą.

Jutos Profesinės ilgalaikės projekcijos prognozuoja, kad medicininiai įrašai / sveikatos informacinių technikai bus tarp sparčiausiai augančių karjeros per 2020, su projektuojamo bendro užimtumo augimo 28% arba 2,580 darbo vietų (Juta departamento darbo jėgos Paslaugos užimtumo prognozėmis, 2012).... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Provo
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba