Asocijuota Mokslo Sporto Medicinos

Wallace State Community College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Asocijuota Mokslo Sporto Medicinos

Wallace State Community College

Atletiškas treneriai padės užkirsti kelią ir gydyti traumas žmonėms visų amžiaus grupių. Jų klientai yra visiems nuo profesionalių sportininkų iki pramonės darbuotojų.

Šie aukštos kvalifikacijos specialistai turi išmanyti anatomiją, fiziologiją, kineziologijos, higienos, mitybos, sutvirtinančiųjų, Apvijų, kondicionierius, traumų prevencija, pripažinimo ir įvertinimo, avarines procedūras, bei apsaugos priemonėmis.

Pripažinta Amerikos medicinos asociacijos, kaip jai giminingų sveikatos priežiūros specialistų, atletiškas treneriai specializuojasi prevencijos, vertinimo, gydymo ir reabilitacijos kaulų ir raumenų traumų. Jie teikia švietimo ir patarimus dėl traumų prevencijos ir glaudžiai bendradarbiauti su nukentėjusių pacientų reabilituoti ir remontuoti traumų, dažnai per terapija. Atletiškas treneriai dažnai vienas iš pirmųjų Heath priežiūros paslaugų teikėjų ant scenos, kai atsiranda traumų, todėl turi gebėti atpažinti, įvertinti ir įvertinti traumų ir suteikti neatidėliotiną priežiūra, kai reikia.

Atletiškas treneriai dirbti pagal licenciją gydytojo priežiūros ir bendradarbiavimo su kitų sveikatos priežiūros paslaugų teikėjams. Jie gali būti naudojami sveikatos klubų, sporto medicinos klinikos, klinikinius ir pramonės sveikatos priežiūros programas, verslo sveikatos programas ir sportinės mokymo programą programas. Absolventai taip pat gali dirbti su profesionaliais sportiniais komandų, Międzyuczelniany sporto programas ir vidurinių mokyklų tarpmokyklinis sporto programas. Dauguma atletiškas treneriai dirbti visu etatu pareigas, paprastai gauna išmokas.

Karjera Outlook

Užimtumas sporto trenerių augs daug greičiau nei visų profesijų vidutiniškai per 2014 m. Apie trečdalis sporto trenerių dirbti sveikatos priežiūros sektoriuje. Kiti dirba profesionalių sporto klubų ar komandų, mokyklose, kolegijose ar universitetuose. Yra kai stresas dalyvauja su metu komandos atletiškas treneris, kuris gali turėti įtakos slėgio laimėti, kad yra tipiškas konkurencingų sporto komandų.

Paskelbė apie sportininko treneris atlyginimas priklauso nuo švietimo, patirtį ir darbo pareigas, ir priklauso nuo darbo aplinkoje, su top 10 proc uždirbti daugiau nei $ 53,760. Daugelis darbdavių, taip pat mokėti už kai kurių tęstinio mokymo reikalaujama iš sporto trenerių. (Šaltinis: US Department of Labor Darbo statistikos biuras)

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Hanceville, Alabama
Pradžia : Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Jungtinės Amerikos Valstijos - Hanceville, Alabama
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla