Asocijuota medicinos atsiskaitymo ir kodavimo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Norite atvykti į sparčiai auga sveikatos priežiūros pramonė, tačiau nori dirbti biure, o ne klinikoje? Provo kolegijos Medical Billing ir kodavimo programa duos jums išsilavinimą, jums reikia pradėti savo karjerą su pasitikėjimu. Po užsidirbti Medical Billing ir kodavimo laipsnį, galite pasirinkti dirbti ligoninėse, medicinos įstaigose, klinikose, atsiskaitymo ir kodavimo įmonių ir draudimo bendrovių. Tiek mažai, kaip 18 mėnesių mūsų Jutos universitetų arba internetu, galėsite greitai užbaigti savo Medical Billing & Kodavimo kursus ir šokti į pagal pareikalavimą karjerą.

Jutos Profesinės ilgalaikės projekcijos prognozuoja, kad medicininiai įrašai / sveikatos informacinių technikai bus tarp sparčiausiai augančių karjeros per 2020, su projektuojamo bendro užimtumo augimo 28% arba 2,580 darbo vietų (Juta departamento darbo jėgos Paslaugos užimtumo prognozėmis, 2012).

Jei norėtumėte sužinoti daugiau apie mūsų mokyklą ar kaip gauti Medical Billing & kodavimo laipsnį, prašome susisiekti su mumis šiandien. Programa yra prieinami internete arba per mūsų Provo, Utah miesteliu.

Programos apžvalga

Medical Billing ir kodavimo absolventai yra mokomi:

  • Sveikatos priežiūros paslaugų teikimo sistemos
  • Pretenzijos apdorojimas
  • Medicinos biuro valdymo
  • Pramonė standartas atsiskaitymo ir kodavimo programinę įrangą

Vidutinis Medical Billing ir kodavimo programa ilgis:

  • Bendradarbis mokslo laipsnį Medical Billing ir kodavimo - 18 mėnesių

Darbo pavadinimus Medical Billing ir kodavimo Koledžas absolventų

  • Medicininiai įrašai
  • Sveikatos informacijos technikas
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

With thousands of graduates along the Wasatch Front, Provo College is committed to career education in Utah. Our mission is to help committed students attain rewarding careers through student-centered ... Skaityti daugiau

With thousands of graduates along the Wasatch Front, Provo College is committed to career education in Utah. Our mission is to help committed students attain rewarding careers through student-centered training and education of the highest quality. We’re accomplishing this mission by teaching the skills that apply directly to the marketplace and that employers want to hire... Skaityti mažiau