Į Pasirengimo Slaugos laipsnis bendradarbis yra apskritai siekiama studentams, kurie planuoja perkelti į ketverių metų kolegijoje ar universitete tuo junior lygio iki bakalauro Slaugos programa (BSN). Keturių metų mokyklos priimantis Pasirengimo Slauga perkėlimo laipsnį yra Sietlo universitetas, Seattle Pacific University, University of Washington-Sietlas, Vašingtonas valstijos universitetas, Pacific liuteronų universitetas, Šiaurės vakarų universitetas ir Walla Walla universitetas. Šis laipsnis yra skirta patenkinti Vašingtono valstijoje, įvykdžius bendruosius reikalavimus, kurių ėmėsi pirmakursių ir sophomores platinimo reikalavimus universitetuose.

Green River - A perkėlimas universitetų vadovas

Mūsų 2 + 2 perdavimo programa siūlo studentams galimybę pradėti savo ketverių metų bakalauro laipsnį. Perdavimo programa suteikia kursus lygiaverčius pirmųjų dviejų metų universitetinį išsilavinimą. Studentai gali imtis dvejus metus Green River College, tada perkelti į universitetą baigti savo ketverių metų laipsnį.

Mūsų studentai yra įskaitomi į daugelį geriausių 100 pasaulio universitetų *, kuriuos reitinguoja Šanchajaus Jiaotong universitetas, įskaitant: Brown universitetą, Kalifornijos valstijos universitetą, Kornelio universitetą, Havajų Ramiojo vandenyno universitetą, Indianos universitetą, Johns Hopkinsą, Ohajo valstybinį universitetą, Parsonso dizaino mokyklą, Pratt institutas, Purdue universitetas, San Chosė valstijos universitetas, Sietlo universitetas, Tufts universitetas, UC Berkeley, UC Santa Barbara, UCLA, UNC - Chapel Hill, Mičigano universitetas, Minesotos universitetas, Oregono universitetas, Pensilvanijos universitetas, Pietų universitetas Kalifornija, Teksaso universitetas, Austin, Virdžinijos universitetas, Vašingtono universitetas, Viskonsino universitetas, Vašingtono valstijos universitetas

* Pastaba: priėmimas į atrankinius universitetus yra labai konkurencingas. Green River College tarptautiniai studentai buvo leista šimtai universitetų visoje JAV. Studentai įgyja kvalifikaciją, reikalingus priėmimo Green River ir perkelti į viršų universitetų trečiųjų metų juniors. Priėmimo nėra garantuojama, tačiau mūsų studentai buvo labai sėkmingas įgyti priėmimą į geriausių universitetų.

Švietimas Reikalavimai

Siekiant gauti bakalauro laipsnį JAV, visi studentai privalo baigti specialius reikalavimus savo dur, taip pat bendrojo lavinimo reikalavimus, kuriuos sudaro mokymosi įvairiose srityse, įskaitant matematikos, rašymo, mokslo, socialinių mokslų ir humanitarinių mokslų pagrindas. Studentams suteikiama laisvė pasirinkti klases savo pasirinkimą iš bendrųjų kategorijų. Pavyzdžiui, per "Socialinių mokslų" kategorijoje, studentai gali pasirinkti vieną iš šių dalykų viena: sociologija, psichologija, politologija, istorija, geografija ir kt. Humanitarinių kategorija apima: meno, kalbos, komunikacijos, kalbų, muzikos, filosofijos ir kt. Mokslas apima: Chemija, Biologija, Fizika, astronomija ir kiti.

Kaip tai veikia?

Daugiau nei 25 universitetai pasiūlė Universiteto perkėlimo kelio (UTP) variantą bet kuriam studentui, kuris priimamas į "Green River". Garantija netaikoma "trenkiasi" milžinės.

Štai kaip tai veikia:

1. Taikyti Green River

2. Pasirinkite universitetą - pasirinkite universitetą iš sąrašo. Patikrinkite dėl prašymo universitetą. Pasirinkite tik vieną universitetą. Įsitikinkite, kad jums pasirinkti universitetas turi savo pagrindinių. Jūs gausite universitetinį sąlyginio laišką ar pranešimą tuo pačiu metu gausite Green River priėmimo laišką.

Populiariausių klasių pavyzdžių kategorijos: menas / dizainas:

 • Pradedant dizainas
 • Piešimas
 • Spalva ir dizainas
 • 3 Matmenų dizainas
 • Skaitmeninė fotografija
 • Dažymo ir meno istorija

Green River žino, kaip svarbu korpusas su studento sėkmės. Tai kodėl mūsų būsto darbuotojai eiti mylią suteikti geriausią įmanomą patirtį teikiant rūpestinga, teigiama, saugus ir palaikomasis Amerikos gyvenimo patirtis.

CAMPUS CORNER BUTAI

"Campus Corner Apartments" (CCA) patirtis tradiciniame amerikietiško koledžo gyvenime. Studentai naudojasi patogia vieta miesteliu; patogūs, aukštos kokybės įrenginiai; puiki studijų aplinka; ir galimybę įsitraukti į draugus ir palaikyti 340 amerikiečių ir užsienio studentų palaikomą studentų bendruomenę. Studentai turi būti 17 metų metu Perkelti In.

Privalumai Gyvenimas miesteliu:

 • Gyvenimas miesteliu yra patogu!
 • Pėsčiomis į klasę, biblioteka, sporto centras, sporto salėje ir scenos menų centras
 • Bendruomenės centras, kur galite susitikti ir susidraugauti iš viso pasaulio
 • Daug vietoje studentų veikla
 • Privačios ir grupių tyrimo sritys
 • Lengvas įsitraukti į universiteto veiklą
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Green River College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Rgs. 2019
Duration
2 metų
Dieninės
Price
9,900
per metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date