Apatinių galūnių anatomijos ir dissekcijos antrosios pakopos kursai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Priežastys atlikti kursą

 • Tai yra antrosios pakopos studijų kursai, turintys didelę dalį praktinių valandų, kurie bus rengiami anatomijos laboratorijoje. Jis veiks mažomis grupėmis.
 • Visi studentai turės pavyzdžius paskirstymo praktikai pagal planus kiekviename iš studijų regionų.
 • Studentai turės anatominius preparatus, kurie yra dissekcijos vadovas, taip pat padės dėstytojams, kurių specializacija yra žmogaus anatomija.Ankle and Ligaments Nino Liverani / Unsplash

Kas tai yra?

 • Vidaus medicinos srities rezidentai (nuo pirmųjų metų), norintys pagilinti apatinių galūnių chirurgijoje taikomas anatomines žinias ir lavinti skrodimo įgūdžius: ortopedinė ir traumatologinė chirurgija, plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija, kraujagyslių chirurgija.
 • Šių chirurginių specialybių medicinos specialistai, norintys patobulinti savo anatomines žinias ir išpjaustymo techniką.
 • Kitos sveikatos mokslų disciplinos, suinteresuotos patobulinti apatinių galūnių anatomines žinias ir išpjaustymo techniką.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

 • Medicinos absolventai ar absolventai.
 • Rezidentai ir specialistai: ortopedinės ir traumatologinės chirurgijos, plastinės ir atstatomosios bei kraujagyslių chirurgijos srityse.
 • Kiti sveikatos mokslų laipsniai, turintys profesinį susidomėjimą apatinių galūnių anatomija ir iškirpimu: kineziterapija, osteopatija, chiropraktika.

pristatymas

Antrosios pakopos apatinių galūnių anatomijos ir dissekcijos kursai yra skirti papildomam ir specifiniam mokymui, naudingam tam tikrų chirurginių specialybių profesinėje praktikoje, taip pat praktikos tobulinimui ir būtinam techniniam mokymui tam tikrų profesijų gamtos mokslų srityje. sveikata, kurioje reikalingos gilios žinios ir supratimas apie anatomiją ir topografinius ryšius.

Kursu siekiama patobulinti ir pagreitinti chirurginių specialybių, kurios reikalauja gilių žinių apie žmogaus apatinių galūnių anatomiją, pavyzdžiui, ortopedinės ir traumatologinės, plastinės ir rekonstrukcinės bei kraujagyslių chirurgijos, mokymosi kreivę. Taip pat ketinama suteikti galimybę nuolat mokytis anatomijos profesijoms, kuriose, viena vertus, šios žinios yra būtinos profesinėje praktikoje, ir, kita vertus, jos neturi tokio tipo praktinio ir taikomojo mokymo, pavyzdžiui, fizioterapija, osteopatija ar chiropraktika.

Itin praktinis kursas yra dėstomas pagal anatomoklininį požiūrį į profesorius, dirbančius žmogaus anatomijoje. Įtrauktos teorinės sesijos, kurios padės studentui atpažinti ir lokalizuoti anatomines struktūras, kurios turėtų veikti visos sesijos metu. Ketinama reaguoti į nuolatinio mokymo poreikį, kuris chirurginės anatomijos ir taikomosios anatomijos srityse ir toliau reikalauja tiek medicinos, tiek chirurgijos specialybių, tiek kitų sveikatos mokslų profesijų atstovų tiek iš mūsų sveikatos srities, tiek iš kitų aplinkinių šalių. .

tikslai

 • Gerinti apatinės galūnės regioninės ir topografinės anatomijos žinias.
 • Naudodami anatominio išpjaustymo metodą, gilinkite tikslias topografinės anatomijos ir kraujagyslių sandaros ryšius skirtinguose apatinės galūnės topografiniuose regionuose.
 • Ugdykite naudingus įgūdžius ir praktinius įgūdžius atliekant apatinės galūnės chirurgijos metodus.
 • Ugdyti apatinių galūnių anatominio išpjaustymo technikos įgūdžius.

Karjeros galimybės

 • Daugelis studentų, kurie lanko šį mokymą, galės dalyvauti mokymo veikloje, kuri turėtų pagerinti chirurginių metodų, kuriuos jie vėliau taiko savo profesinėje praktikoje, mokymosi kreivę. Šis kursas papildys jų specializuotą mokymą ir suteiks galimybę studentams susidurti su įvairiomis operacijomis ir metodais, kurie turi būti taikomi kasdien operacinėje.
 • Kitų nechirurginių specialybių studentai įgis labai naudingų žinių apatinių galūnių patologijoms suprasti ir įgūdžiams bei praktiniams įgūdžiams tobulinti, kurie pagerins jų profesinės praktikos rezultatus.
 • Studentai iš užsienio, šis taikomosios anatomijos mokymas yra labai gerai atpažįstamas jų sveikatos sistemose.

mokymo planas

 • 1 sesija: 2020 m. Sausio 16 d.: Juosmens rezginio, užpakalinės pilvo sienos, apatinės žandikaulio dalies, kryžkaulio sąnario ir išorinės žarnos kraujagyslių ašies dissekcija.
 • 2 sesija: 2020 m. Sausio 23 d.: Gleivinės srities, suprapiriforminės ir infrapiriforminės erdvės, aukščiausio ir žemesniojo lygmens gleivinės kraujagyslių sistemos viruso išpjaustymas; sėdimojo nervo Šlaunies užpakalinės dalies dissekcija.
 • 3 sesija: 2020 m. Sausio 30 d.: Inguinocrural regionas ir šlaunikaulio trikampis. Šlaunies priekiniai ir viduriniai skyriai. Šlaunies nervas ir obturatorius. Šlaunikaulio kraujagyslių ašis
 • 4 sesija: 2020 02 06: klubo sąnario dissekcija.
 • 5 sesija: 2020 02 13: Popliteal regionas. Poplitealinė kraujagyslių ašis. Blauzdikaulio nervas Dažnas peronealinis nervas
 • 6 seansas: 2020 02 20: Kelio sąnarys.
 • 7 sesija: 2020 02 27: kojos priekinis ir šoninis aspektai. Pailginkite tinklainę ir tarpvietę. Priekinė blauzdikaulio kraujagyslių ašis. Gilus peronealinis nervas
 • 8 seansas: 2020 05 03: Kojos užpakalinė pusė. Fleksinė tinklainė Užpakalinė blauzdikaulio kraujagyslių ašis. Blauzdikaulio nervas
 • 9 seansas: 2018-12-03: pėdos, pakaušio sąnario ir subastragalinės sąnario nugarinė pusė.
 • 10 seansas: 2020 03 19: Pėdos padų veidas. Augalinės ląstelės. Vaskulonervialinių ašių šoninis ir medialinis padėtis.

titravimo

Gironos universiteto antrosios pakopos apatinės galūnės anatomijos ir dissekcijos kursai

Neįtrauktas „UdG“ nuosavybės teisių išleidimo mokestis

metodika

85% mokymosi veiklos bus išplėtota atsižvelgiant į praktinę anatominę žmogaus egzempliorių išpjaustymo veiklą.

15% sesijų bus teorinės ir bus taikomos tiriant kiekvieną iš anatominių regionų, kuriuos vėliau studentas veiks praktinėje dalyje. Šių užsiėmimų metu dėstytojai išryškins tuos ryšius ir anatomines struktūras, kurias studentas turi atpažinti ir rasti kiekviename regione, kad įgytų tinkamo laipsnio anatomochirurgines žinias.

Vertinimo sistema

Dėstytojai įvertins praktinių užsiėmimų metu atliktą darbą, tolesnį kursą ir jo lankymą, kuris turėtų būti ne mažesnis kaip 80 proc.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 2019

Apie mokyklą

La Fundació Universitat de Girona: Innovació i Formació (FUdGIF) es la institución creada por la Universitat de Girona (UdG) para fomentar la investigación científica y la docencia en todos los ámbito ... Skaityti daugiau

La Fundació Universitat de Girona: Innovació i Formació (FUdGIF) es la institución creada por la Universitat de Girona (UdG) para fomentar la investigación científica y la docencia en todos los ámbitos de la Universitat de Girona, y estar al servicio de la sociedad de la que forma parte. Skaityti mažiau