Antrosios pakopos studijų diplomas intensyvaus gyvulių sveikatos ir gamybos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Antrosios pakopos studijų sertifikatas "Intensyvus gyvulių sveikata ir gamyba"

Pasaulinė kiaulių ir naminių paukščių produktų paklausa ir toliau auga, suteikiant įdomių galimybių specialistams, dirbantiems šiuose sektoriuose. Nepaisant veiksmingos pramonės, JK turi neigiamą prekybos kiaulių ir paukštienos produktų pusiausvyrą. Norint išlikti konkurencingi, siekiant patenkinti pasaulinę paklausą, reikia užtikrinti našumo gerinimą, užtikrinti JK maisto saugą ir sumažinti poveikį aplinkai.

Šią programą siūlo viena iš pirmaujančių veterinarijos mokyklų Didžiojoje Britanijoje, kurią palaiko BBSRC Advanced Training Partnership, kuri buvo suteikta RVC bendradarbiaujant su Edinburgo, Niukaslio ir Kembridžo universitetais. Programa yra pasaulinio masto ir remiasi koledžo patirtimi veterinarinėje medicinoje ir versle, gyvūnų sveikatos ekonomikoje, visuomenės sveikatos, gyvūnų gerovės, mokymo ir mokymosi srityse.

Mūsų unikalus kursas yra prieinamas per ne visą darbo dieną, mišraus nuotolinio mokymosi. Šis pristatymas leidžia studentams mokytis už savo laipsnį kartu su darbo ir šeimos įsipareigojimais. Žinoma, tai bus naudinga tiems, kurie dirba žemės ūkio maisto sektoriuje, ir skatins kiaulių ir naminių paukščių pažangių gebėjimų ugdymą. Tikimasi, kad absolventai toliau prisidės prie intensyvaus gyvulininkystės pramonės, veterinarijos, visuomenės sveikatos ar gamybos sektoriuose.

Paskutinį kartą atnaujinta Grd. 2017

Apie mokyklą

together many talented individuals, all of whom share a passion for human and animal health and welfare. Our broad range of programmes are of international appeal and attract students who go on to bec ... Skaityti daugiau

together many talented individuals, all of whom share a passion for human and animal health and welfare. Our broad range of programmes are of international appeal and attract students who go on to become practising veterinarians, animal scientists, veterinary nurses and leaders in industry and government. Skaityti mažiau