Ankstyvųjų metų magistrantūros praktika sveikata

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šis vienerių metų dieninių ar dvejų metų neakivaizdinių studijų kursas suteiks jums galimybę, kaip registruotai slaugytojai ar akušerei, esančiai Slaugos ir akušerijos tarybos (NMC) 1 arba 2 dalyse, daryti įtaką sveikatos ir socialinei padėčiai. vaikų ir šeimų priežiūros paslaugos. Kursas suteiks jums aukštesnio lygio žinių ir įgūdžių, kaip pateikti saugią ir geriausią praktiką atliekant sveikatos lankytojo vaidmenį, kaip apibrėžta NMC specialistų bendruomenės visuomenės sveikatos slaugytojų kvalifikacijos standartuose (NMC, 2004).

Kursų rengimą ir pristatymą remia daugiadisciplininis bendradarbiavimas su mūsų NHS sveikatos tarnyba ir vietinės valdžios partneriais. Tai atspindi augančius prioritetus, kurie buvo nustatyti siekiant užtikrinti geresnę ir atsakingesnę rūpinimąsi vaikų, jaunimo ir jų šeimų sveikata ir gerove palaikymu, apsauga ir gerinimu.

Jus mokys žymiausių pasaulio mokslininkų grupė, o jūsų patirtis bus sustiprinta bendradarbiaujant su kitais fakultetais ir tyrėjais. Kursas apima vienodą teorijos ir praktikos padalijimą, kad būtų užtikrinta, jog viską, ką išmokstate, galėsite tiesiogiai panaudoti profesionalioje aplinkoje. Unikali mūsų kurso ypatybė yra meistriškumo kursų, kuriuos veda ekspertai ir pranešėjai, teikimas. Jūs taip pat gausite naudos iš įvairaus požiūrio į mokymą, apimantį internetines studijas, tradicines asmenines paskaitas, grupinį darbą, internetines transliacijas ir patirtinį mokymąsi. Palaikymą ir patarimus teikia jūsų asmeninis dėstytojas, taip pat prižiūrintis praktikos mokytojas.

Pagrindinės priežastys mokytis su mumis

  1. Tai patvirtinta Slaugos ir akušerijos tarybos programa.
  2. Sukurtas glaudžiai bendradarbiaujant su NHS sveikatos tarybomis.
  3. Sveikatos mokslai užima 1 vietą Škotijoje ir 15 geriausių JK pagal sveikatos tyrimus (REF 2014).

Kurso tikslai

Kursų studijų programa yra skirta aprūpinti slaugytojus ir akušerius, siekiant užtikrinti saugią ir geriausią "Sveikatos lankytojo" vaidmenį, kaip apibrėžta NMC specialistų Bendrijos visuomenės sveikatos slaugytojų profesinio rengimo standartuose, Vaikų jaunimo švietimo subgrupės ataskaitoje Žmonių ir šeimos nacionalinė patariamoji grupė ir pagrindiniai 2014 m. Vaikų ir jaunuolių įstatymo (Škotijos) įstatymai.

Kursas skirtas trims pagrindinėms temoms:

  • Sveikata
  • Vaikų poreikių įvertinimas ir analizė, įskaitant vaikų patirties poveikį jų gerovei
  • Vaikų ir jų šeimų rezultatų gerinimas

Profesinės akreditacijos

Šį kursą patvirtino Slaugos ir akušerijos taryba, priėmusi visuomenės apsaugos ir saugos palaikymo kokybės užtikrinimo standartus.

Darbo vietos

Jūs atliksite darbinį "Sveikatos vizitą praktikoje" modulį, kuris apima visą studijų trukmę. Jį įvertins praktikantas, kuris nustato jūsų tinkamumą dalyvauti 3-oje NMC registracijoje. "Sveikatos lankymas praktikoje" yra sukurtas bendradarbiaujant su praktikos partneriais per darbo grupę praktikos dėstytojus, vadovaujančius slaugytojus ir praktikos švietimo koordinatorius iš NHS.

Kurso informacija

Šis kursas suteikia tiek akademinį apdovanojimą, tiek profesinę kvalifikaciją. Tai sudaro 50% praktikos mokymosi ir 50% teorijos, kurios vienodai pasiskirsto pagal kursą, kaip nurodyta Slaugos ir akušerijos tarybos (NMC). Kurso trukmė - 52 savaitės dieninės ir 104 savaičių.

Kursas apima šešis pagrindinius modulius, specialiai sukurtus jūsų žinioms ir patirčiai, susijusiai su vaikų, jaunimo ir jų šeimų priežiūra. Sėkmingai baigus šiuos modulius, galite išeiti su antrosios pakopos studijų diplomu ir profesine registracija, kaip specializuotą bendruomenės sveikatos priežiūros slaugytojo sveikatos apsilankymą NMC registro 3 dalyje. Jei norite įgyti magistro laipsnį, jums reikės baigti disertacijos modulį.

Mokymas

Kursas apima mišrų požiūrį į mokymąsi, turinį, kurį palaiko internetinės medžiagos, įskaitant podcast'us ir diskusijų forumus. Be e. Mokymosi, studentai lankysis akis į akį seminaruose, mažų grupių darbe ir paskaitose. Unikalios žinios yra meistriškumo kursų teikimas. Šias klases teikia pagrindiniai pranešėjai, pripažinti už jų patirtį vaikų sveikatos ir gerovės srityje.

Studijų dienos bus pristatomos įvairiose vietose:

  • University of Stirling
  • Ninewells ligoninė, Dundee

Vertinimas

Kursų moduliuose bus naudojami vertinimo metodai, atitinkantys Škotijos kreditų ir kvalifikacijų sąrangos (SCQF) studijų eigą.

Kursų direktorius

Alisonas Hacketas
+44 (0) 1786 466383
alison.hackett@stir.ac.uk

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Skaityti mažiau