Akupunktūros ir Kinijos medicinos studijų programos (MSTCM, DACM, DAOM, pereinamasis DACM)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Akupunktūros ir Kinijos medicinos studijų programos (MSTCM, DACM, pereinamasis DACM)

Išskirtiniai dėstytojai ir griežta mokymo programa nuo 1980 m. Įsteigė Amerikos tradicinės kinų medicinos koledžą (ACTCM) California Institute of Integral Studies ( CIIS ), akupunktūros ir kinų medicinos mokyklas, kaip svarbiausias Kinijos medicinos koledžas ir akupunktūros mokyklą JAV. trys aukštieji laipsniai siūlo išsamų išsilavinimą ir praktinę tradicinės kinų medicinos, akupunktūros, kinų žolelių, shiatsu ir tui na masažo bei holistinio gydymo patirtį. Mūsų absolventai yra gydytojai ekspertai, dirbantys nepriklausomose vietose ir integruotos medicinos grupėse bei savo srities lyderiai.

  • ACTCM magistro laipsnis (MSTCM) suteikia naujos srities studentams visapusiškų žinių ir klinikinių žinių, kad jie galėtų tapti praktikuojančiais sveikatos priežiūros paslaugų teikėjais ir akupunktūristais.
  • Mūsų pirmasis profesinis doktorantūra (DACM) yra skirtas naujiems šios srities studentams, norintiems įsitraukti į profesiją daktaro laipsniu.
  • Mes taip pat siūlome aukštesniojo laipsnio doktorantūros laipsnį praktikuojantiems akupunktūristams (pereinamojo laikotarpio DACM), norintiems įgyti naujų klinikinių ir akademinių įgūdžių bei įsitraukti į mokslinius tyrimus, dėstymą ir mokslinį darbą.

Apie mus

Įkurtas 1980 m. San Fransiske, Amerikos tradicinės kinų medicinos koledžas (ACTCM) California Institute of Integral Studies ( CIIS ) yra viena iš seniausių akupunktūros ir Kinijos medicinos kolegijų šalyje. Gerbiami dėstytojai ir griežta mokymo programa sukūrė ACTCM kaip tikrai išskirtinę programą, į kurią atvyksta studentai iš viso pasaulio. ACTCM siūlo akupunktūros ir tradicinės kinų medicinos magistro ir doktorantūros laipsnius, taip pat platų pažymėjimų programų, viešų užsiėmimų ir tęstinio mokymo kursų pasirinkimą. 2015 m. ACTCM prisijungė prie California Institute of Integral Studies ( CIIS ), kuris taip pat įsikūręs San Franciske. Pripažinta „geriausiu įlankoje“, ACTCM akupunktūra

Kolegija taip pat buvo pagerbta už stiprų vadovaujamą vaidmenį skatinant tvarią sveikatos priežiūrą, ypač saugant nykstančias rūšis naudojant WWF, AAF, JAV žuvis ir laukinę gyvūniją bei „Save the Tiger Fund“.

Mūsų misija

ACTCM teiks pavyzdinį profesinį išsilavinimą ir kokybišką pacientų priežiūrą akupunktūros ir kinų medicinos bei susijusiose sveikatos priežiūros srityse.

Mūsų vizija

ACTCM bus tarptautinis švietimo kompetencijos centras, skatinantis profesionalų bendradarbiavimą ir tvarumą kinų medicinos ir sveikatos priežiūros srityse.

Mūsų pagrindinės vertybės

ACTCM remiasi tradicinės kinų medicinos filosofija ir dvasia ir stengiasi kiekvienoje veikloje įkūnyti šias vertybes:

  • Vientisumas
  • Įvairovė
  • Rūpestis
  • Harmonija
  • Bendradarbiavimas

Domina ACTCM?

ACTCM išsiskiria mūsų programų ir dėstytojų meistriškumu ir neprilygstama galimybe, mes suteikiame savo studentams galimybę tyrinėti ir augti kinų medicinos srityje.

Priėmimas

ACTCM ne CIIS siūlo dvi studijų programų studentams, prasidedantiems savo kinų medicina karjerą, magistro programa (MSTCM) ir pirmasis profesionalus daktaro programa (DACM). Studentams, kurie jau praktikuoja šioje srityje ir (arba) turi licencijas, siūlome doktorantūros doktorantūros programą (pereinamąjį DACM). Peržiūrėkite mūsų kursų katalogą ir sužinokite daugiau apie kiekvienoje programoje siūlomus užsiėmimus tinklalapiuose www.actcm.edu arba www. CIIS .edu. Šiuo metu ACTCM priima paraiškas visoms programoms.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California.

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California. Skaityti mažiau