Akupunktūros ir rytietiškos medicinos diplomas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Diplomas akupunktūra ir Rytų medicina

Akupunktūra ir Rytų medicina diplomas yra 4 metų (8 semestrų) programa, kuri giliai tyrinėja Teorinės ir klinikinės sąvokas akupunktūra ir Rytų medicina. Akupunktūra ir Rytų medicina apima disciplinas, pavyzdžiui, akupunktūra, fitoterapija, kinų masažas, mityba terapijos ir gydymo pratimai. Studentai mokosi pamatinių filosofijos, diagnostikos principai ir gydymo metodus, šio senovės ir galingas medicinos sistema ir įtraukti juos su biomedicinos mokslų ir kitų gydomųjų filosofijų. Ši 2925-valandų programa atitinka bendrųjų programų reikalavimus BC CTCMA.

Studijų parinktys

Akupunktūros mokykla ir Rytų medicina siūlo ištisus metus švietimo galimybes akademinės kalendorių remiantis 3 semestrus per metus. Nauji studentai gali užsiregistruoti kiekvieną sausio, gegužės ir rugsėjo mėnesį, o studentai gali pasirinkti pasirinkti tęsti studijas ištisus metus arba semestrą ar daugiau savo nuožiūra. Rinkdamiesi savo kurso įkelti kiekvieną semestrą studentai gali baigti bet kokį semestrą ne visą darbo laiką ar visu etatu.

Studentai, kurie nori neprisijungti prie bet kurios programos, taip pat gali individualizuoti asmeninio ugdymo kursus, jei tenkinami taikomi kursų prielaidos.

klinikinis rengimas

Akupunktūros ir Rytų medicinos studijų programos studentai gali baigti visus klinikinius mokymus KLR universiteto studentų klinikoje arba gali dalyvauti mūsų pasaulinėje informavimo programoje, klinikinės eksternscijos programoje arba su mūsų klinikiniu partneriu Kinijoje, TCM Liaoningo universitete. Dieninės studentai paprastai prasideda klinikinio rengimo per stebėjimo metu labai pirmą savaitę studijas.

Priėmimo

Priėmimas į mokyklą Akupunktūra ir Rytų medicina Pacific Rim College yra konkurenciniu pagrindu. Įvedimas studentai turi turėti aukštosios mokyklos diplomą arba ekvivalentiškumo testą. Be to, visi ne gimtoji anglų kalbos pareiškėjai privalo įrodyti iš rašytinės ir sakytinės anglų meistriškumą. Bet užsienio pareiškėjas gali būti reikalaujama pateikti oficialų rezultatą ataskaitą iš anglų kalbos egzaminą, pavyzdžiui, TOEFL (Test anglų kalbos kaip užsienio kalbos) arba IELTS (International English Language bandymo sistemą).

Pacific Rim Kolegija yra pasiryžę gaminti tik aukščiausios kokybės sveikatos priežiūros specialistai. Kaip rezultatas, mes pasiliekame teisę priimti ir palikti tik studentams, kurie parodytų potencialą pasiekti viršutiniame-labiausiai lygiu. Pareiškėjai bus vertinami remiantis nuopelnus, pavyzdžiui, didelio akademinių pasiekimų, emocinės brandos, humanitarinės veiklos, moralė, sukurta dalyvaujant Bendrijai, sveikata susijusios patirties.

Pareiškėjai raginami kreiptis ne mažiau kaip 6 savaites iki semestro pradžios datos. Programos vis tiek bus priimtos ne tik šiame punkte, bet ir bus įvertintos, tačiau užpildymo erdvė gali nebūti pasiekiama iki kito semestro. Gavęs pageidaujamą jūsų prašymo peržiūrą mūsų priėmimo komitete, galite kreiptis į pokalbį, kuris gali būti atliktas telefonu, jei interviu tarp žmonių negalima.

Studijų ir mokesčiai

Mokslą remiantis per kredito sistemą. Nors kolegija suteikia galimybę kursų baigimo kiekvienos programos šabloną, galiausiai kiekvienas studentas nustato jo ar jos kurso apkrovą ir tvarkaraštį, taigi ir per semestrą už mokslą. Audituoti kreditai netaikomos link baigimo reikalavimus. Visi išvardyti kainos yra Kanados dolerių. Už kiekvieną semestrą, visą studijų mokėjimas pirmą dieną klasėje.

Finansinė pagalba

Ši programa yra patvirtinta Kanados studentų paskoloms. Britų Kolumbija gyventojai gali kreiptis dėl studentų paskolų internetu per StudentAid pr.

Paskutinį kartą atnaujinta Grd. 2017

Apie mokyklą

Pacific Rim College is a government (PCTIA) accredited academic institution of complementary and integrative medicine located on Vancouver Island in beautiful Victoria, British Columbia. The college w ... Skaityti daugiau

Pacific Rim College is a government (PCTIA) accredited academic institution of complementary and integrative medicine located on Vancouver Island in beautiful Victoria, British Columbia. The college was founded to provide world-class education, modern research opportunities and premier clinical services in a variety of medical modalities. Skaityti mažiau