Akušerijos bakalauro laipsnis

Southern Cross University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Akušerijos bakalauro laipsnis

Southern Cross University

Daugumoje žmonių gyvenime dalyvaukite svarbiausio įvykio metu mokydamiesi už vertingą ir sudėtingą akušerio karjerą.

Akušerijos bakalauras sujungs jūsų talentą ir pasišventimą su įgūdžiais, kuriuos turėsite, kad suteiktų visapusišką priežiūrą moteriai ir jos vaikui nėštumo, gimdymo ir ankstyvojo vaikystės metu. Jūs įgysite akušerijos teorijos ir praktikos pagrindą, pirminę sveikatos priežiūrą, moterų sveikatą ir psichosocialinius mokslus. Jums bus pasirengusi dirbti daugiadisciplininėse komandose ir kartu su moterimis prisidėti prie sveikesnių rezultatų motinai ir kūdikiui.

Tokio laipsnio padėjimai suteikia jums galimybę stebėti moterų kelionę nėštumo metu ir padėti jiems bei jų skirtingiems poreikiams patenkinti visą akušerijos praktiką.

Šios programos absolventai galės registruotis ir praktikuoti akušerėmis įvairiuose nustatymuose, įskaitant valstybines ir privačias ligonines, klinikas ir akušerių pedagogus.

Karjeros galimybės

Registruotos akušerės gali praktikuoti įvairius gebėjimus viešosiose ir privačiose ligoninėse bei bendruomenėse, motinystės ir naujagimių sveikatos priežiūros įstaigose miestuose, kaimuose ir atokiuose regionuose. Jie gali praktikuoti akušerių, klinikinių akušerių konsultantų, akušerių auklėtojų, akušerijos padalinių vadovų, bendruomenės akušerių, tyrėjų ir kaip nepriklausomų akušerių (su tolesniu mokymu) praktiką. Jie gali dirbti bet kurioje Australijos valstijoje ir Naujojoje Zelandijoje.

Profesinis atpažinimas

Australijos slaugos ir akušerijos valdybos patvirtintą akušerijos bakalaurą suteikia reikiama kvalifikacija, kad absolventai galėtų registruotis ir praktikuoti kaip akušerė Australijoje.

Tolesni mokymai reikalingi dirbti privačiai praktikuojančiai akušerei.

[Atkreipkite dėmesį: norint užsiregistruoti praktikoje, turi būti laikomasi Australijos sveikatos priežiūros specialistų reglamentavimo agentūros [AHPRA] standartų anglų kalba. Daugiau informacijos rasite AHPRA tinklalapyje.]

Profesionalus įdarbinimas

Studentai privalo atlikti apie 1000 valandų prižiūrimos praktikos, kurios leis jiems sutelkti dėmesį į moteris orientuotą priežiūrą ir užtikrinti nėštumo tęstinumą moterims; lankyti motinystę ir po gimdymo vykstančius vertinimus / apsilankymus; suteikti moterims tiesioginę priežiūrą darbo metu; padėti moterims gimdant; remti moteris ir jų kūdikius su įvairiais poreikiais nėštumo, gimdymo ir gimdymo metu bei po gimdymo; ir patirti visą akušerijos praktikos sritį.

Atkreipkite dėmesį, kad darbas ir gimdymas gali būti nenuspėjami ir atsiranda bet kuriuo dienos ar nakties metu. Todėl programos "tęstinumas-priežiūra" komponentas reikalauja, kad būsite "skambinęs". Profesinės patirties rodyklė gali būti "toli" nuo jūsų universiteto ir gyvenamosios vietos. Mokiniai yra atsakingi už bet kokias kelionės ir apgyvendinimo išlaidas.

Profesinės praktikos metu studentai privalo įvykdyti tam tikras prielaidas prieš lankydami bet kurias vietas (pvz., Dirbdami su vaikais ir nacionalinės policijos pažymėjimą). Prieš kreipdamiesi į šį kursą, apsvarstykite svarbią informaciją apie šiuos reikalavimus.

Pagrindinės studijų sritys

Tyrimai apima:

  • Anatomija ir fiziologija
  • Akušerijos teorija ir praktika
  • Pirminė sveikatos priežiūra
  • Psichosocialiniai mokslai
  • Moterų sveikata.

Vertinimo metodai

Studentai baigia įvairius vertinimo elementus, įskaitant kursinius egzaminus, žodinius egzaminus, akademinius raštus, klinikinius ir praktinius egzaminus.

Mokymo metodai

Kursą remia novatoriškas, praktinis mokymosi turinys, kuriame daugiausia dėmesio skiriama į moteris orientuotos priežiūros praktikoje. Kursas apima įvairius klinikinius ir bendruomeninius patyrimus, kurie atskleidžia studentus į įvairius akušerijos praktikos aspektus, todėl absolventai gali veikti visą šiuolaikinės akušerijos praktiką.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta March 2, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Kov 4, 2019
Duration
Trukmė
3 - 6 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
26,400 AUD
Information
Deadline
Sau 20, 2019
Locations
Australija - Bilinga, Queensland
Pradžia : Kov 4, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Sau 20, 2019
Pabaigos data Kov 4, 2022
Australija - Coffs Harbour, New South Wales
Pradžia : Kov 4, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Sau 20, 2019
Pabaigos data Kov 4, 2022
Dates
Kov 4, 2019
Australija - Coffs Harbour, New South Wales
Galutinis paraiškų davimo terminas Sau 20, 2019
Pabaigos data Kov 4, 2022
Australija - Bilinga, Queensland
Galutinis paraiškų davimo terminas Sau 20, 2019
Pabaigos data Kov 4, 2022